دسته ها
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

معرفی و بیوگرافی بازیگران سریال استانبول ظالم

  • محدثه خاکشور
  • ۱۲ فروردین ۱۴۰۳
  • ۰

استانبول ظالم که به شهر بی رحم نیز شناخته می شود اسم یک سریال ترکی محبوب است که توجه مخاطبان را جلب کرده است. این سریال به داستان زندگی یک خانواده متمول و خانواده سرایدار آنها و ماجراهای عاشقانه و شغلی و عجیب میان آنها می پردازد.

سریال استانبول ظالم و یا همان شهر بی رحم یکی از سریال های ترکی محبوب و جذاب است که حسابی مخاطب را درگیر خود می کند و البته یک ماجرای عاشقانه و اجتماعی و خانوادگی درام می باشد که به زندگی ۲ خانواده در یک منزل و چالش ها و اتفاقات آنها می پردازد. این مجموعه تلویزیونی دارای ۳۸ قسمت محصول سال ۲۰۱۹ و کشور ترکیه است که از ۲۰۲۰ تا حال حاضر به زبان فارسی دوبله شده و پخش می گردد. به قلم ۵ نویسنده به رشته تحریر درآمده و ۳ هنرمند آن را کارگردانی کرده اند. در این مطلب شما عزیزان را با بیوگرافی بازیگران سریال استانبول ظالم و خلاصه داستان سریال آشنا می کنیم.

معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم

معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم + بیوگرافی و عکس

استانبول ظالم متشکل از کاراکترهای متفاوت خوب و بدی است که در یک منزل و در قالب دو خانواده مقابل دوربین می روند. یک خانواده پولدار و مرفه اما دچار مشکل و دارای یک راز بزرگ، در آنسو یک خانواده ضعیف و پایین دست که ۳ جوان با کلی آرزو را به جلو می برد. در قسمتی از این مجموعه تلویزیونی ترکی بحث بکارت به میان می آید که به خاطر شرایط سنتی بکارت و پاکدامنی در ترکیه این اثر حسابی جنجال برانگیز گردید.در ادامه به معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم می پردازیم:

بازیگران مجموعه تلویزیونی استانبول ظالم

سرا کوتلوبی

این بازیگر در نوزدهم ماه آوریل در سال ۱۹۹۴ در استانبول – ترکیه به دنیا آمده است. او فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه بازیگری بوده که نخستین بار در ۲۰۱۶ با بازی در مجموعه تلویزیونی «kehribar» فعالیتش را آغاز نمود. سرا کوتلوبی یکی از بازیگران سریال استانبول ظالم است که کاراکتر جمره را برعهده دارد.

معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم

  •  آرون گروپس

بازیگران سریال استانبول ظالم همراه با عکس و بیوگرافی

مهمت اوزان دولونای

وی در هفدهم ماه فوریه در سال ۱۹۹۱ در آنتالیا زاده شده است و کارشناسی رشته مهندسی مکانیک دارد و دوره های هنرپیشگی را پشت سر گذاشته و برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ تجربه بازیگری خود را به دست آورد. او یکسال بعد در مجموعه تلویزیونی «قشر مرفه» کاراکتر مرت را برعهده داشت که همین بازی هم مورد توجه قرار گرفت و بازی خوب او در سریال استانبول ظالم با نقش جنک حسابی بر این شهرت و محبوبیت افزوده است.

چه کسانی در سریال استانبول ظالم بازی می کنند؟

سیمای بارلاس

این هنرپیشه در پنجم ماه می سال ۱۹۹۸ به دنیا آمده است که فارغ التحصیل رشته بازیگری در مقطع کارشناسی می باشد. وی کارش را در ۲۰۱۴ با پیوستن به قاب تلویزیون آغاز نمود. خانم بارلاس در استانبول ظالم کاراکتر داملا را بازی می کند، وی همچنین علاوه بر بازیگری در صنعت مدلینگ فعالیت دارد.

چه کسانی در سریال استانبول ظالم بازی می کنند؟

فکرت کوشکان

آقای کوشکان از هنرپشه های مطرح ترکی، بازیگر نقش آگاه در سریال استانبول ظالم در بیست و دوم ماه آوریل سال ۱۹۶۸ در استانبول ترکیه به دنیا آمده است. وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری از آلمان است که نخستین تجربه بازیگری خود را با رفتن مقابل دوربین سینما به دست آورد.

چه کسانی در سریال استانبول ظالم بازی می کنند؟

مینه توگای

توگای در بیست و هشتم ماه ژوئیه سال ۱۹۷۸ به دنیا آمده و دارای مدرک رشته بازیگری در مقطع کارشناسی می باشد. وی نخستین تجربه بازیگری اش را در ۱۹۹۷ با رفتن به روی صحنه تئاتر به دست آورد. در ۲۰۰۲ مقابل دوربین رفت و در ۲۰۱۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی «گوزل» مورد توجه قرار گرفت و یکی از بازیگران سریال استانبول ظالم است. وی در عرصه مدلینگ هم فعالیت دارد.

بازیگران مجموعه تلویزیونی استانبول ظالم

بهار شاهین

او در بیست و ششم ماه مارس سال ۱۹۹۷ به دنیا آمده است. وی برای نخستین بار در ۲۰۱۴ تجربه بازیگری خود را به دست آورد. بهار شاهین در مجموعه تلویزیونی استانبول بازیگر کاراکتر «جرن» است.

بازیگران سریال استانبول ظالم همراه با عکس و بیوگرافی

ادریس نبی اشکان

این بازیگر در هجدهم ماه آگوست سال ۱۹۹۷ در یک خانواده ۴ نفری متشکل از مادر و پدر و خواهر به دنیا آمده است. وی در ۲۰۱۴ با بازی در مجموعه تلویزیونی صد سال محتشم نخستین تجربه بازیگری اش را یبه دست آورد. او یکی از بازیگران سریال فضیلت خانم است که همین بازی او موجب مشهور شدنش می باشد. ادریس نبی اشکان بازیگر کاراکتر جیوان در استانبول ظالم را برعهده دارد.

بازیگران استانبول ظالم یا همان شهر بی رحم

برکر گوون

گوون در تاریخ هفتم ماه سپتامبر سال ۱۹۹۴ به دنیا آمده است و دارای مقطع کارشناسی رادیو و سینما است. این هنرمند در بیست سالگی خود در دوره های هنرپیشگی شرکت نمود و در همان سال در مجموعه تلویزیونی «وطنم تویی» مقابل دوربین رفت و یکی از هنرپیشه های استانبول ظالم است که در آن بازیگر نقش ندیم می باشد.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال استانبول ظالم و خلاصه داستان

سوجان سینی

سینی در سال ۱۹۹۲ به دنبا آمده است، او فارغ التحصیل رشته هنرپیشگی بوده که کار هنری خود را با رفتن به روی صحنه نمایش آغاز نمود. سپس با بازی در مجموعه تلویزیونی استانبول ظالم نخستنی بار مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت.

بازیگران مجموعه تلویزیونی استانبول ظالم

آیشن سزرل

یکی از بازیگران سریال استانبول ظالم آیشن سزرل است که در سال ۱۹۹۶ در استانبول به دنیا آمده است. فارغ التحصیل روه تئاتر هنرستانی دولتی است که در ۱۹۹۵ نخستین تجربه بازیگری خود را به دست آورد. آیشن سزرل از هنرپشه های مطرح و قدیمی تئاتر محسوب می گردد.

اوگوز پئچه در بیست و دوم ماه آوریل سال ۱۹۹۱ در استانبول ترکیه به دنیا آمده است. دارای مدرک کارشناسی بازیگری است که نخستین بار در ۲۰۱۴ مقابل دوربین قرار گرفت.

دنیز اوگور

این هنرمند در هفدهم ماه اکتبر سال ۱۹۷۳ در آنکارا به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی بازیگری تئاتر می باشد. وی کار هنری خود را با تئاتر آغاز نمود و بعد از آن به عنوان نویسنده نمایشنامه کارش را ادامه داد. وی در سومین دهه عمرش به سینما راه یافت و مقابل دوربین رفت. سپس ۷ سال بعد در ۲۰۱۳ در مجموعه تلویزیونی گلشاه بازی نمود. دنیز اوگور بازیگر کاراکتر سحر در استانبول ظالم می باشد.

بازیگران استانبول ظالم یا همان شهر بی رحم

غمزه دمیر بلیک

غمزه دمیر بلیک در سال ۱۹۶۸ به دنیا آمده است. او دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی، جغرافیا و تاریخ و نیز رشته بازیگری است. نخستین بار در ۲۰۰۲ قدم در عرصه هنرپیشگی گذاشت.

بازیگران سریال استانبول ظالم همراه با عکس و بیوگرافی

خلاصه داستان سریال

در مطلب اختصاص داده شده به بیوگرافی بازیگران سریال استانبول ظالم گذری هم بر خلاصه داستان خواهیم داشت. آگاه کاراجای یک تاجر متمول و معروف می باشد که خیلی سال قبل از شهر خود «آرتوین» به استانبول مهاجرت نموده تا به تجارت بپردازد. پس از کشته شدن برادر خود، به قولش به او عمل کرد و بزرگ ترین کمپانی انتقال و جابجایی کشور ترکیه را راه اندازی می نماید.

پسر وی جنک و پسر برادر وی ندیم می باشد. ندیم از نظر جسمی ناتوان می باشد که باید از وی مراقبت گردد. شنیز همسر آگاه می باشد که بر او تسلط کامل دارد. شنیز جنک و شان و کلاس خانوادگی را از همه چیز مهمتر می داند. جنک از لج پدرش کارهای احمقانه ای انجام می دهد، او خوشگذران است. اما وی چندین سال می باشد که یک راز بزرگ را بر دوش خود حمل می کند. در واقع احساس گناه می کند او خود را مسئول اتفاق ناگوار رخ داده برای ندیم می داند که از آن پس هم بداخلاق می گردد. سپس دلباخته دختر خدمتگزار به اسم جمره می گردد.

معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم

ندیم برادرزاده آگاه و پسرعموی جنک در یک اتفاق شگفت انگیز از پشت بام می افتد و دچار مشکل نخاع می گردد. آگاه در این باره خودش را سرزنش می کند. برخی مواقع نشانه های خوب شدن در ندیم به چشم می خورد ولی زن عموی وی به طور دقیقی مانعش می شود. دلیل این دشمنی این است که ندیم خیانت شنیز به همسرش آگاه و وجود ارتباط او با پدرش را دیده است و شنیز نمی خواهد ندیم دوباره موفق به یادآوری چیزی شود.

داملا دختر آگاه از فعالان فضای مجازی و بسیار شبیه به مادر خود در اخلاق و اولیت های زندگی می باشد. او ابتدا نسبت به ندیم کینه و دلخوری شدیدی دارد اما آرام آرام دلش ب او می سوزد. به دلیل توجه پدر خود به ندیم اما ناراحت هست، وی به تدریج احساس خوب و علاقه مندی نسبت به جیوان پسر خدمتکار منزلشان (سحر) پیدا می کند.

و اما سحر خدمتکار خانه آقای آگاه، مادری سختکوش، مهربان و قوی می باشد که پس از فوت همسر خود مسئول زندگی فرزندان و مادر شوهرش می شود. سحر ناچارا با دو دختر و یک پسرش به استانبول می روند که در منزل آگاه کاراجای مشغول به کار به عنوان خدمتگزار گردد و در منزل سرایداری عمارت آکاه سکونت نمایند.

جیوان پسر سحر با احساس مسئولیت بالا می باشد که شغل خاصی ندارد و به دلیل فوت پدر همراه تحصیل در تعمیرگاه و کافی شاپ فعایلت نموده و تحت هر شرایطی دیپلم گرفته است. البته که او تنها سودای کار کردن و موفق شدن و پوا در آوردن دارد اما شرایط برایش طور دیگی رقم یم خورد.

بازیگران استانبول ظالم یا همان شهر بی رحم

جمره دختر بزرگ و جذاب سحر، خدمتکار عمارت آگاه است که پرستار می باشد. او زیبا، باپشتکار و سختکوش و باوقار است. وی پرستاری ندیم را برعهده می گیرد. خواهر کوچکتر وی به اسم جرن برعکس او عاشق ثروت و بی محابا می باشد که هدفش یافتن همسری ثروتمند استو وی تصمیم دارد با جنک ازدواج نماید اما مادربزرگ وی، او را در ازای گرفتن پول به کاراجای ها فروخته است اما این دختر قصد دارد با جنک ازدواج نماید.

معرفی بازیگران سریال استانبول ظالم

امیدواریم از مطالعه این مرور و معرفی که به زندگینامه مختصر بازیگران سریال استانبول ظالم یکی از سریال های جذاب ترکی پرداخته است، نهایت استفاده را برده باشید. در صورت تمایل برای آشنایی با بازیگران سریال رامو و بازیگران سریال گودال به لینک ها مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *