دسته ها
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

تعبیر خواب دیوار در شرایط مختلف چیست؟

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
  • ۰

اگر از علاقه مندان به دنیای تعبیر خواب هستید در این بخش می توانید با تعبیر خواب دیوار و نشانه های مهمی از آن آشنا شوید.

تعبیر خواب دیوار چیست؟ تعبیر این خواب برای زن و مرد مختلف است؟ این خواب را از دیدگاه معبران زیادی بررسی‌ خواهیم کرد. این خواب نشان دهنده حفاظت و از سوی دیگر نشانه به معنی موانع شما در زندگی است.

تعبیر خواب دیوار

تعبیر خواب دیوار:

دیوار در حقیقت یک سمبل بوده و نشانه های مختلفی دارد‌. کسی که در خواب خود دیوار می بیند به معنای محدودیت های ذهنی و یا درگیری هایی است که مدام ذهن او را محدود و یا احاطه می کند.

 

دیدن ساعت روی دیوار:

این خواب می‌ گوید که در مدت زمانی به‌ اهداف خود می رسید. شما باید تلاش بیشتری کرده تا به اهداف خود نزدیک شوید. ساعت بزرگ تر نیز نشانه خاصی نداشته اما می تواند به معنی اهداف مهم شما هم تلقی شود.

منوچهر مطعیی:

تعبیر مطیعی درباره این خواب نیز در این بخش عنوان می شود‌ از دیدگاه این معبر دیدن دیوار نشانه خوبی نداشته و مانعی در سر راه شما است. شما نمی توانید از موانع خود عبور کنید و این برای شما مشکلات ایجاد می کند‌.

تکیه دادن به دیواری که لرزان بوده نشانه خوبی ندارد و به معنی تزلزل موقعیت شما در زندگی است. اگر دیوار مستحکم باشد نشانه بسیار خوبی داشته و موقعیت شما به خوبی با ثبات خواهد شد.

  •  آرون گروپس

تعبیر کلی دیوار

پریدن از دیوار:

یک خواب عالی با کلی نشانه های خوب که می گوید، شما موانع را از مسیر برم می دارید و در مسیر خود موفق خواهید شد. شما به زودی می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید.

دیواری که کوتاه باشد به معنی موانع کم شما در زندگی است. در صورتی که ارتفاع دیوار بلند باشد هم به معنی مشکلات بیش‌ از حدی بوده که برای برداشتن آن موفق می شوید. بالا رفتن از دیوار در صورت بالا رفتن از دیوار بر مشکلات خود پیروز خواهید شد.

چند تعبیر دیواردیوار شکسته:

تعبیر دیواری که شکسته باشد به معنی نزاع و درگیری های شما با اطرافیان می باشد. این خواب می گوید که شما با چالش و مشکلاتی رو به رو می شوید که زندگی شما را دچار تعییر می کند.

دیوار سفید:

دیواری که سفید باشد به معنی اضطراب و نشانه های مختلفی است. شما از نظر روحی با موانعی رو به رو می شوید که موقعیت شما را دچار تغییراتی می کند. این خواب می گوید که شما باید به این اضطراب های خود غلبه کنید.

معنی دیوار در خواب

دیوار سیاه:

تعبیر خواب دیوار سیاه نیز نشانه هایی داشته که به آن اشاره می شود. شخصی عمدا به شما آسیب می زند و این موضوع می تواند برای شما چالش هایی داشته باشد. شما باید در مسیر خود پشتکار و اراده کافی داشته باشید.

شما در این بخش با تعبیرهای مهمی در زمینه دیوار و نشانه های آن آشنا شدید. شما می توانید در ارگا با دنیای تعییر خواب بیشتر آشنا شوید و نشانه های مهمی از آن را می شناسید. تعبیر خواب سنگ با نشانه های مختلف در لینک قرار داده شده که مطالعه می کنید. تعبیر خواب کابل نیز با نشانه های کلی خود ر می توانید در ارگا مطالعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *