دسته ها
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

بیوگرافی هان گا این بازیگر و مدل موفق سینما و تلویزیون کره

 • محدثه خاکشور
 • ۴ اسفند ۱۴۰۲
 • ۰

هان گا این از بازیگران و مدل های مطرح و پربازدید کره جنوبی است که در عرصه های سینما و تلویزیون فعالیت داشته و دارد. در این مطلب به بیوگرافی هان گا این از دو بعد شخصی و حرفه ای خواهیم پرداخت.

هان گا این با اسم اصلی «کیم هیون جو» یکی از بازیگران مطرح و محبوب کره ای است که در دوم ماه فوریه سال ۱۹۸۲ در شهر سئول – کره جنوبی به دنیا آمده است. او نخستین تجربه بازیگری خود را در سال ۲۰۰۲ با پیوستن به آگهی تبلیغاتی کمپانی هوایی آسیانا شروع نمود و سپس با بازی در مجموعه تلویزیونی شکار آفتاب به جمع هنرپیشگان و دنیای بازیگری پیوست. او در سال ۲۰۰۵ نیز با یئون جونگ هون ازدواج نمود زندگی مشترک خود را آغاز نمود. در این مطلب شما عزیزان آرگایی را با بیوگرافی هان گا این آشنا می کنیم.

بیوگرافی هان گا این + معرفی فیلمو سریال هایش

بیوگرافی هان گا این

هان گا این هنرپیشه موفق کره جنوبی که سابقه حضور و فعالیت هم در تلویزیون کره و هم سینمای آن را دارد. او به عنوان نخستین تجربه هنری خود در سریال شکار آفتاب مقابل دوربین رفت و سپس در سریالی به اسم «دستمال زرد» در سال ۲۰۰۳ ایفای نقش نمود. یکسال بعد هم در سریال «شرایط عشق» نقش آفرینی کرد. همچنین وی که علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد؛ به عنوان مدل موفق و مورد توجه شناخته شده و معرفی گردید. همانطور که گفته شد او از هنرمندان کره ای هم فعال در تلویزیون و سینما است که در عرصه تلویزیون سریال «افسانه خورشید و ماه» باعث شناخته شدن و شهرت وی گردید، و در عرصه سینما نیز بازی در فیلم سینمایی «معماری ۱۰۱» برای او موفقیت خوبی رقم زد. در ادامه مفصل تر بیوگرافی هان گا این را مرور می نماییم.

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

زندگینامه هان گا این هنرمندی که هنگام ازدواجش بسیاری گریه کردند

نگاهی به زندگی شخصی و هنری هان گا این

 • آرون گروپس

بیوگرافی هان گا این + معرفی آثار و عکس

زندگی شخصی و خانواده

این هنرمند زاده دوم فوریه سال ۱۹۸۲ در سئول می باشد که مدرک دانشگاهی رشته مدیریت مهمانداری دارد، پدر وی او و مادرش و خواهر بزرگش را ترک کرد. هان گا این از ضریب هوشی و توانایی های بسیاری برخورار بود که به واسطه همین استعدادش با شرکت در رقابت های تلویزیونی و آزمون ها همیشه می درخشید. وی بعد از اتمام تحصیلات در مقطع متوسطه در رشته مدیریت مهمانداری قبول گردید و در ۲۰۰۷ مدرک گرفت.

و در واقع حضور و موفقیت های او در مسابقات تلویزیونی بود که باعث کشف و دیده شدن او گردید، او پس از درخشش در مسابقه تلویزیونی چالش زنگ طلایی در نهایت از سوی آژانس های استعدادیابی برای همکاری دعوت شد.

مرور زندگینامه هان گا این از آغاز فعالیت تا شهرت

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

زندگینامه هان گا این هنرمند موفق کره

از آغاز فعالیت تا مشهور شدن

هان گا این در ۲۰۰۲ در آگهی تبلیغاتی کمپانی هوایی آسیانا شروع به فعالیت نمود و در آن زمان در مجموعه تلویزیونی شکار آفتاب فعالیتش در عرصه هنرپیشگی را استارت زد. یک سال پس از آن در سریالی کره ای به اسم دستمال زرد مقابل دوربین رفت که می توان آن را شروع فعالیت رسمی وی معرفی کرد.به واسطه همین همکاری بود که او و همکارش یون جونگ هون با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج منتهی گردید. اما بازی در فیلم سینمایی روزگاری در مدرسه اولین تجربه بازیگری او در عرصه سینما محسوب می شود.

این آثار او را می توان پیش مقدمه ای برای فعالیت اصلی و شهرت و محبوبیت وی می توان عنوان نمود که در نهایت در ۲۰۰۵ با بازی در مجموعه تلویزیونی کارمند فوق العاده بازی نمود و توانست با کسب امتیاز ۲۰% مورد توجه قرار گرفته و به جایزه تعالی هنرپیشگی هم را از آن خود نماید. وی در تجربه های بعدی در مجموعه تلویزیونی دکتر کانگ به عنوان نقش اصلی مقابل دوربین رفت.

نگاهی به زندگی شخصی و هنری هان گا این

 

نقد بر کارگردانی و نویسندگی سریال یوهی افسونگر و موفقیت در تبلیغات

در ۲۰۰۷ او در مجموعه تلویزیونی یوهی افسونگر با نقش اصلی جلوی دوربین رفت ولی پس از فیلمبرداری به طور شفاف و واضح منتقد کارگردانی و نویسندگی سطح پایین و بی کیفیت این سریال گردید. و بعد از همین تجربه بازیگری بود که برای ۳ سال فقط فعالیت های تبلیغاتی انجام می داد.

هان گا این در طی این مدت که در عرصه بازیگری فعالیت نداشت و فعالیت تبلیغاتی داشت، به خاطر موثر بودن بالایش در فروش محصول ها ملقب به ملکه تبلیغات دست یافت و در همین سال از زیباترین هنرمندان کشور کره جنوبی معرفی گردید. پس در ۲۰۱۰ با برگشت به دنیای بازیگری در مجموعه تلویزیونی پسر بد با ایفای نقش کاراکتر زنی با رویا و آرزوهای بسیار و بزرگ تلاش نمود توانایی های خود را به عنوان چهره ای موفق و نه تنها زیبا به نمایش بکشد.

زندگینامه هان گا این هنرمند مطرح و محبوب

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

اوج موفقیت در ۲۰۱۲ با بازی در افسانه ماه و خورشید

در ۲۰۱۲ بود که به بزرگ ترین موفقیت خود با بازی در مجموعه تلویزیونی «افسانه ماه و خورشید» دست پیدا کرد. این موفقیت شامل شهرت و محبوبیت بسیاری بود که توانست با اخذ ۴۲/۲ درصدی تماشاچی به درام ملی ملقب گردید و دامنه محبوب و مشهور بودن خود را حتی به سایر کشورها و فراتر از مرزهای کره جنوبی گسترش داد. وی بعدا در فیلم سینمایی معماری ۱۰۱ بازیگر نقش اصلی بود که این اثر به عنوان پرفروش ترین اثر ملودرام کره جنوبی شناخته شد.

بیوگرافی هان گا این + عکس

آشنایی با بیوگرافی هان گا این بازیگر و مدل کره ای

از وقفه کاری تا فعالیت دوباره

این هنرمند در ۲۰۱۸ بعد از گذشت ۶ سال که به همسر و فرزند خود اختصاص داد تا به زندگیش سرو سامون دهد، در نهایت در فیلم سینمایی معشوقه در ژانر معمایی فعالیتش را آغاز نمود. و بعد از آن در ۲۰۲۲ اغلب در برنامه های پرمخاطب تلویزیونی همچون «خانه دایره» و «دو روز و یک شب» عضوی از برنامه بود که حضورش پررنگ بود.

نگاهی به زندگی شخصی و هنری هان گا این

آشنایی با بیوگرافی هان گا این بازیگر و مدل کره ای

تجربه مدل بودن

هان گا این سابقه همکاری با برندهای مطرح بسیاری را دارا است که برند سامسونگ و Aritaum از نمونه های آن است. وی در یکی از برنامه های تبلیغاتی با همسر خود و زوجی مقابل دوربین قرار گرفت.

بیوگرافی هان گا این + عکس هایش

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

زندگی شخصی (همسر و فرزندان)

در بیوگرافی هان گا این در بیست و ششم ماه آوریل سال ۲۰۰۵ با یکی از هنرپیشه های کره ای «یئون جونگ هون» ازدواج نمود و به جرگه متاهلین پیوست. این زوج برای نخستنی بار در ۲۰۰۳ و در مجموعه تلویزیونی دستمال زرد با یکدیگر همکار بودند که به لطف این همکاری با هم آشنا شدند. آنها به مدت ۳ سال با یکیدگر رابطه عاشقانه داشتند که در نهایت در بیست و ششم ماه آوریل سال ۲۰۰۵ ازدواج نمودند که حاصل این ازدواج ۲ فرزند پسر و دختر بود، همچنین او پیش از این دو فرزند تجربه یک سقط جنین داشته است. با توجه به محبوبیت بالای او و کلی هوادار مرد داشتن، هنگام اعلام خبر ازدواجش بسیاری از مردان کره جنوبی شکست عشقی خوردند و حسابی ناراحت شدند.

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

آشنایی با بیوگرافی هان گا این بازیگر و مدل کره ای

کمتر شنیده ها

 • هان گا این یکی از بازیگران موفق و مطرح کره ای است که حتما درمورد زندگی هنری و شخصی او و زوایای تاریک زندگیش بیشتر بدانید.
 • بر خلاف شایعه هایی که مبنی بر گیاهخوار بودن او شنیده می شود، او تنها به خاطر داشتن رژیم غذایی سالم تنها در طول هفته ۱ مرتبه از گوشت استفاده می کند.
 • در ماه آوریل سال ۲۰۱۲ این هنرمند و هنرپیشه معروف کره ای به اسم «کیم بوم» در طول یک مراسم به عنوان سفیرهای ویژه تازه یونیسف کره جنوبی برگزیده گردید تا در کارهای اجتماعی این شرکت حضور یابد.
 • هان گا این در مجموعه تلویزیونی ماه و خورشید با نقش قهرمان زن و نجیب زاده ای که در آینده ملکه شد، بازی کرد و حسابی مورد توجه قرار گرفت. از دیگر بازیگران سریال ماه و خورشید می توان به جانگ ایل وو، کیم سو هیون، کیم مین سئو اشاره داشت.
 • او از ۲۰۰۹ – ۲۰۱۱ در کمپانی سرگرمی جی ۱ پلاس همکاری داشت که با پایان مدت قرارداد، فعالیتش را با آژانش سرگرمی «BH» از ماه دسامبر سال ۲۰۱۲ آغاز نمود و هنوز هم فعالیتش ادامه دارد.
 • بعد از اینکه شروع به فعالیت در عرصه بازیگری نمود اسم اصلی خود را که «کیم هیون جو» بود را به خاطر شبیه بودن به اسم یک هنرپیشه معروف کره عوض نمود و از اسم هنری تازه خود «هان گا این» بهره برد.

زندگینامه هان گا این هنرمند مطرح

نگاهی به افتخارات و آثار

با مرور بیوگرافی هان گا این می خوانید که وی موفق به اخذ جوایزی همچون جایزه برترین هنرپیشه جدید فستیوال KBS Drama به خاطر نقش آفرینی در مجموعه تلویزیونی دستمال زرد، جایزه تعالی هنرپیشگی فستیوال MBC Drama به خاطر بازی در مجموعه تلویزیونی کارمند فوق العاده، جایزه محبوب ترین هنرپیشه زن فستیوال Baeksang به خاطر ایفای نقش در فیلم سینمایی روزگاری در دبیرستان و جایزه برتری فستیوال MBC Drama به خاطر ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی افسانه خورشید و ماه گردید.

و اینکه او در هر دو عرصه سینما و تلویزیون فعالیت داشته و توانسته در هر دوی آنها عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

زندگینامه هان گا این بازیگر سینما و تلویزیون کره جنوبی

سینما

 • فیلم معماری ۱۰۱ در سال ۲۰۱۲
 • فیلم روزی روزگاری در دبیرستان در سال ۲۰۰۴

تلویزیون

 • سریال شکار آفتاب در سال ۲۰۰۳
 • سریال شهر کمدی در سال ۲۰۰۳
 • سریال دستمال گردن زرد در سال ۲۰۰۳
 • سریال شرایط مهرورزی در سال ۲۰۰۴
 • سریال سوپر تازه کار در سال ۲۰۰۵
 • سریال دکتر کانگ در سال ۲۰۰۶
 • سریال زن جادوگر یو هی در سال ۲۰۰۷
 • سریال پسر بد در سال ۲۰۱۰
 • سریال افسانه خورشید و ماه در سال ۲۰۱۲

مرور زندگینامه هان گا این از اولین تجربه تا مطرح شدن

آشنایی با بیوگرافی هان گا این بازیگر و مدل کره ای

هان گا این یکی از بازیگران موفق و محبوب کره جنوبی است که مدت هاست به جرگه متهالین پیوسته است، این بازیگر جوان سینما و تلویزیون کره ه ای از بازیگران سریال خورشید و ماه سریال مورد توجه قرار گرفته است که این حضور برای او موفقیت های زیادی را به ارمغان آورد. در صورت تمایل برای آشنایی با مون گا یونگ بازیگر جذاب کره و نیز سونگ جی هیو  هنرمند موفق به لینک ها مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *