دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

شرایط تحصیل در سنگاپور در مقاطع مختلف تحصیلی

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ دی ۱۴۰۲
  • ۰

اگراز علاقه مندان به تحصیل در سنگاپور هستید در این بخش می توانید با ویزای مهاجرتی این کشور آشنا شوید و اقدام به مهاجرت تحصیلی در این کشور کنید.

سنگاپور با وجود اینکه یک کشور کم جمعیت می باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.‌ تحصیل در سنگاپور شرایط خاصی داشته و می توانید با ادامه تحصیل در این کشور شرایط و موقعیت خوبی داشته باشید.

دانشگاه های سنگاپور

تحصیل در سنگاپور:

با تحصیل کردن در این کشور می توانید به موقعیت کاری مناسبی دست پیدا کنید. در واقع این کشور امتیازهای زیادی برای محصولات داشته و یکی از مهم ترین امتیازهای آن را می توان هزینه پایین تحصیلی دانست.

 

زبان رسمی مردمان این کشور زبان انگلیسی بوده و دارای چندین دانشگاه معتبر است که برای تحصیل در آن باید از این دانشگاه ها استفاده کنید. در اکثر لین دانشگاه ها نیز باید زبان انگلیسی را تسلط داشته باشید. در میان ۳۴ دانشگاه این کشور ۶ دانشگاه دولتی بوده و می توانید با هزینه های پایین تر تحصیلی به ادامه تحصیل بپردازید.

کیفیت اموزشی:

کیفیت آموزشی در دانشگاه های این‌ کشور نیز در سطح مناسبی قرار دارد. این کشور هم تراز آمریکا و انگلستان می باشد و از این جهت نیز امتیازهای زیادی دارد. همانطور که اشاره شد هزینه های تحصیلی در این کشور نیز سطح مناسبی دارد.

ویزای تحصیلی سنگاپور

  •  آرون گروپس

تحصیل در مدارس:

برای ورود به مدارس این کشور یک آزمون ورودی به زیان انگلیسی برگزار می شود‌. برای این مدارس باید ویزای تحصیلی دریافت کنید. برای تحصیل باید یا شهروند این کشور باشید و یا اینکه والدین دانش آموزان مقیم این کشور باشند.

تحصیل در کارشناسی:

در مقطع کارشناسی نیز می توانید در رشته های تحصیلی مختلفی اقدام به‌ تحصیل کنید. برای تحصیل در دانشگاه های این‌ کشور نیز باید ابتدا به دانشگاه نامه ارسال کرده و بعد از تاییدیه دانشگاه نیز اقدام به دریافت ویزا کنید. شما می توانید در ادامه با شرایط تحصیل در سنگاپور آشنا شوید.

مهاجرت به سنگاپور

برای تحصیل در این کشور نیز باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. داشتن مدرک آیلتس و تافل نیز برای این کشور واجب خوهد بود. شما می توانید در مقاطع تحصیلی دیگری مانند ارشد و دکتری نیز اقدام به ادامه تحصیل کنید. شایستگی های تحصیلی در این نواحی نیز بالا بوده و می توانید از امتیازهای مهم ایم دانشگاه ها نیز برای تحصیل استفاده کنید.

تحصیل در رشته پزشکی نیز امتیازهای زیادی داشته و شما می توانید از مزیت های مهم این رشته تحصیلی بهره مند شوید. رشته های پزشکی و دندان‌پزشکی نیز رشته های پرطرفداری برای تحصیل کردن می باشد.

دانشگاه‌های فناوری و مهندسی نیز دانشگاه های مهمی هستند و شما می توانید از طریق این دانشگاه ها اقدام به‌ مهاجرت کنید. این دانشگاه بین المللی بوده و با ارائه یک نامه تاییدیه از سوی دانشگاه می توانید برای مهاجرت و اقامت خود اقدام نمایید.

شرایط تحصیل در سنگاپور

مدارک مورد نیاز:

برای دریافت ویزای این کشور نیز باید مدارک هویتی لازم را داشته باشید. شما باید اصل گذرنامه و کپی مدارک هویتی خود را داشته باشید. داشتن عکس رنگی و ترجمه مدارک نیز یکی دیگر از مدارک مورد نیاز است.

مهاجرت به سنگاپور شرایط ویژه ای داشته که شما می توانید با آن آشنا شوید. از سیر تا پیاز مهاجرت به سنگاپور نیز در لینک قرار داده شده است که مطالعه می کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *