دسته ها
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

گشتی در بازار کمارالتی ازمیر و ویژگی های این بازار

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۲
  • ۰

بازار کمارالتی که دیدنی های زیادی دارد برای گردشگران مورد توجه است. این بازار مکانی سنتی با دیدنی های عالی و سوغاتی های قدیمی است که خریداری خواهید کرد.

اگر راهی سفر به ازمیر هستید، می توانید در این بخش تجربه ای ویژه داشته باشید. بازار کمارالتی یکی از دیدنی های ازمیر بوده و جاذبه های زیادی برای علاقه مندان دارد در ادامه نیز با این دیدنی های آشنا خواهید شد.

خرید سوغاتی کمارالتی

معرفی بازار کمارالتی:

تجربه قدم زدن در این بازار سنتی و قدیمی یکی از مهم ترین تجربه هایی بوده که شما از آن لذت می برید. صمیمت در این بازار زیاد بوده و می توانید نمونه هایی از اشیای سنتی و قدیمی را مشاهده کنید. شما می توانید در ازمیر از پارک آبی ازمیر نیز دیدن کنیدو از جذابیت های آن لذت ببرید.

تفریح در کمارالتی

شما می توانید از نزدیک فروشندگان این ناحیه را بشناسید و از گپ و گفت با آن ها تجربه ای خاص داشته باشید. این مکان امروزه از دیدنی های ازمیر بوده و جذابیت های زیادی برای علاقه مندان دارد. شما در راهنمای سفر به ازمیر با جذابیت های این ناحیه آشنا خواهید شد.

چه اجناسی در این بازار موجود است؟

در این بازار نیز می توانید، اجناس مختلفی را خریداری کنید. اما بیش از همه اجناسی که عتیقه و قدیمی هستند، خریداران زیادی دارند. اگر شما نیز اجناس قدیمی و تاریخی می شناسید، می توانید در این ناحیه از این اجناس خریداری کنید. خوراکی های بسیار خوشمزه ای نیز در این بازار موجود بوده که می توانید از این خوراکی ها خریداری نمایید.

بازار سنتی کمارالتی

  •  آرون گروپس

شما می توانید این خوراکی ها را به عنوان سوغاتی نیز تهیه کنید. خوراکی های خوشمزه ای که در این بازار وجود دارند، طعم عالی داشته و حتما به عنوان میان وعده از این خوراکی ها استفاده کنید.

مهم ترین شیرینی های ازمیری در این بازارها به فروش می رسند. آبنبات های سنتی نیز از خوشمزه ترین خوراکی هایی بوده که می توانید آن را تجربه کنید. این خوراکی نیز در کنار چای می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. این آبنبات ها و شیرینی ها را می توانید برای پذیرایی در مهمانی های خود نیز تهیه کنید.

بازار کمارالتی

اگر دنبال یک سوغاتی دیگر هستید، می توانید زیتون سیاه نیز خریداری کنید. این زیتون نیز خواص زیادی داشته و برای پذیرایی در کنار غذا گزینه مناسبی است. زیتون سبز نیز مدلی دیگر از زیتون ها بوده و طعم فوق العاده و خاصیت های زیادی دارد.

رستوران گردی در کمارالتی:

در نزدیکی این بازار نیز تعدادی رستوران های دریایی وجود دارند که شما می توانید در این رستوران ها نیز اسکان داشته باشید. بازار کمارالتی جذابیت های گردشگری دیگری نیز داشته که این رستوران ها با سرو جدیدترین غذاهای دریایی نیز می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. با قدم زدن در قسمت های مختلفی از این بازار نیز می توانید، تجربه ای ویژه داشته باشید.

دیدنی سنتی کمارالتی

آشنایی با جاذبه های تاریخی ازمیر نیز تجربه ای دیگر بوده که شما در این بخش با دیدنی های تاریخی آن آشنا شوید. این دیدنی های تاریخی نیز بازدیدکنندگان زیادی داشته و امروزه مورد توجه گردشگران زیادی است. هر یک از جاذبه های ازمیر در کنار این بازار می تواند برای شما مکانی ویژه باشد که شما از تجربه آن لذت می برید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *