دسته ها
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

مهاجرت به لتونی برای ایرانی ها چه راه هایی دارد؟

  • سمیه نیک فرجام
  • ۹ مهر ۱۴۰۲
  • ۰

اگر از علاقه مندان به مهاجرت به لتونی می باشید در این بخش با شرایط مهاجرت به این کشور آشنا می شوید. دریافت ویزای کاری و توریستی و تحصیلی از شرایط مهاجرت کردن در این کشور است.

لتونی از جمله کشورهایی بوده که مقصد مهاجران است و در اتحادیه اروپا واقع شده است. مهاجرت به لتونی تجربه ای ویژه برای شما می باشد که با این امر پشرفت های زیادی در انتظار شما قرار می گیرد. در این بخش نیز با شرایط مهاجرت به این کشور آشنا می شوید.

ویزای تحصیلی لتونی

نحوه مهاجرت به لیتونی:

اگر قصد مهاجرت کردن دارید حتما این کشور را در شمار تحقیقات خود قرار دهید. این کشور امتیازهای زیادی برای مهاجران داشته و امروزه نیز یکی از مقاصد ویژه برای مهاجران می باشد.

شما می توانید از شیوه های سرمایه گذاری، تحصیل، کاری و … برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. در این زمینه نیز می توانید از مشاوره های زیادی استفاده کرده و اطلاعات کافی را کسب نمایید‌.

مهاجرت به لتونی

شرایط کلی مهاجرت:

متقاضیان می توانند با ۵ سال اقامت در این کشور اقامت دائمی آن را دریافت کنند. یکی از مهم ترین امکانات که در این کشورها وجود داشته و موجب شده مهاجران زیادی به این ناحیه سفر کنند، امنیت ویژه این کشور است. هزینه های زندگی در این کشور نیز نسبتا مناسب بوده و از این جهت می تواند برای مهاجرت گزینه مناسبی باشد.

روش های مهاجرت:

تحصیلی، ازدواج، کار، پناهندگی و … از مهم ترین شیوه های مهاجرتی بوده که شما می توانید به ان‌ تکیه داشته باشید. مهاجرت تحصیلی یکی از مهم ترین شیوه های تحصیلی بوده و شما می توانید از طریق دانشگاه ها اقدام نمایید. برای این امر باید مدارک تحصیلی خود را برای اپلای ارسال نمایید به دانشگاه های مورد نظر و بعد از اینکه از سوی دانشگاه ها دریافت شد و دعوت نامه شما ارسال گردید، می توانید اقدام به‌ مهاجرت نمایید.

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

مهاجرت کاری لتونی

تحصیل در این کشور در مقاطع مختلفی امکان پذیر است و برای دوره های تحصیلی مختلف نیز باید دوره های مختلفی طی شود. تحصیل در دانشگاه های این‌ کشور نیز مانند ایران بوده و به عنوان مثال در مقطع کارشناسی تحصیل ۴ ساله است و شما می توانید به کارهای پاره وقت نیز مشغول شوید.

مهاجرت کاری:

در این شیوه نیز شما می توانید از جاب افر استفاده کنید. برای این موضوع باید از سوی کارفرمای خود نامه دریافت نمایید. افرادی که مهارت تخصصی و حرفه‌ای بالایی دارند نیز می توانند به شکل راحت تری به این کشور مهاجرت نمایند. مشاغل مهمی همچون نرم افزاری و مدیریت کردن پروژه می تواند دارای امتیازهای زیادی باشد.

مهاجرت تحصیلی لتونی

سرمایه گذاری کردن:

این روش نیز از جمله راه های راحت برای مهاجرت کردن است. برای این‌ منظور باید در این کشور ثبت شرکت داشته باشید یا می توانید از طریق خرید ملک نیز اقدام کنید. از جمله دیگر روش های ثبت کردن شرکت ها می توان به سرمایه گذاری و شراکت نیز اشاره کرد.

مهاجرت از طریق تولد فرزند و ازدواج:

در این روش نیز می توانید از طریق ازدواج کردن با یک فرد دارای تابعیت اقامت این کشور را دریافت کنید. تولد فرزند شما در این کشور نیز شرایط مناسبی بوده که می توان به آن اشاره کرد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *