دسته ها
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

بیوگرافی کیم سه جونگ (سجونگ) و عکس های جذابش

 • محدثه خاکشور
 • ۱۴ شهریور ۱۴۰۲
 • ۰

کره جنوبی همیشه به خاطر سریال هایش و نیز فیلم هایش مورد توجه است که امروزه سلبریتی های کره ای در میان نسل جوان از محبوبیت بالایی برخوردارند و نقش پررنگی در زمینه مد و فشن دارند. در این مطلب به انتخاب بیوگرافی کیم سه جونگ را با یکدیگر مرور می کنیم. از حرفه های او می توان به خوانندگی، ترانه سرایی، بازیگری و نیز مدل اشاره داشت.

کیم سه جونگ با اسم هنری «سجونگ» از خوانندگان و هنرپیشگان کره ای می باشد که وی توانست در شوی «بقای گروه دخترانه کی پاپ Mnet» مقام دوم را از آن خود کند و توجه زیادی را به خود معطوف ساخته و دیده شود.  کیم سه جونگ از اعضای قبلی گروه دخترانه گوگودان تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ بود که در این سال این گروه از بین رفت. این هنرمند در حال حاضر در عرصه موسیقی فعالیت انفرادی دارد، از کارهای شاخص او به عنوان هنرپیشه می توان به سریال «مدرسه ۲۰۱۷»، سریال «یک خواستگاری کاری»، سریال «شکارچیان شگفت انگیز»، سریال «وب تون امروز» اشاره داشت. در این مطلب شما را با بیوگرافی کیم سه جونگ آشنا می کنیم.

مرور زندگی کیم سه جونگ از دو بعد حرفه ای و شخصی

بیوگرافی کیم سه جونگ بازیگر، خواننده و مدل جذاب و بانمک

کیم سه جونگ بازیگر و خواننده کره ای شناخته شده و محبوب است که این دختر هنرمند خوش اخلاق هنوز ازدواج نکرده و متاهل می باشد. او در بیست و هشتم ماه آگوست سال ۱۹۹۶ در گیمجه – جئولای شمالی – کره جنوبی متولد شد، پدر و مادرش در سن کم او از یکدیگر جدا گردیدند که پس از این ترک پدرشان آنها را ترک کرده و آن ها نزد مادر خود پرورش یافتند. به گفته خود این هنرمند خانواده وی پیش از مشهور شدن گرفتار مشکلات مالی زیاد بودند و او در همان زمان تصمیم گرفته که یک روز به شهرت برسد و همه مخارج زندگی خانواده اش را بپردازد. او دارای ۱۶۴ سانتیمتر قد می باشد که فعالیت هنری اش را به عنوان هنرپیشه در ۲۰۱۶ شروع کرد و با نقش آفرینی در سریال تلویزیونی «مدرسه» و نیز سریال تلویزیونی «شکارچیان شگفت انگیز» و نیز سریال تلویزیونی «خواستگاری کاری» توانست محبوبیت و شهرت خوبی برای خود دست و پا کند.

زندگینامه کیم سه جونگ و نگاهی به آثارش

معرفی بیوگرافی کیم سه جونگ

زندگینامه کیم سه جونگ بازیگر، خواننده و مدل

بیوگرافی کیم سه جونگ با عکس

 • آرون گروپس

شروع فعالیت در موسیقی

کیم سه جونگ تحصیلکرده رشته موسیقی است که فعالیتش در عرصه موسیقی به عنوان خواننده را در ۲۰۱۶ با حضور در گروه موسیقی «آی او آی» شروع نمود و با حضور در گروه موسیقی گوگودان به آن ادامه داد. در دوران تحصیل در دوران متوسطه به باشگاه تئاتر پیوست و بعد در مسابقه استعدادیابی شرکت عروس دریایی شرکت نمود که از میان تعدادی بالغ بر ۳ هزار نفر متقاضی انتخاب شد و به عنوان کارآموز برای ۲ سال در این شرکت فعالیت نمود و توانست به فینال دست پیدا کند ولی در همین مرحله از دور خارج گردید.

وی پس از اینکه در سال ۲۰۱۲ در فینال شکست خورد و حذف گردید، مجددا شانس خویش را بعنوان کارآموز سنجید و با به نمایش گذاشتن توانایی و قابلیت هایش در برنامه تلویزیونی استعدادیابی «تولید ۱۰۱» توانست به میزان زیادی شهرت و محبوبیت را کسب کرده و در نهایت مقام دوم را به دست آورد.

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند جوان کره ای

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند کره ای موفق

زندگینامه کیم سه جونگ و نگاهی به آثار وی

بیوگرافی کیم سه جونگ هنرمند موفق

مرور زندگی کیم سه جونگ از دو بعد حرفه ای و شخصی

شروع فعالیت با «IOI» و ادامه فعالیت با گروه گوگودان 

بعد از موفق شدن در برنامه تولید ۱۰۱ کیم سه جونگ در ۲۰۱۶ فعالیتش را به عنوان از جمله خواننده های اصلی گروه موسیقی طرح آی او آی با آهنگ دختران رویایی شروع کرد که بعد از پایان یافتن قرارداد در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ از بین رفت و همه عضوهای آن به شرکت های خویش برگشتند. با وجود این در ۲۰۲۱ به منظور برپایی جشن سالگرد پنج سالگی خویش با منتشر ساختن آهنگ «Yes, I Love It» زمان کمی مجددا دور یکدیگر جمع شدند.

در ۲۰۱۶ وقتی کیم سه جونگ همچنان به عنوان یکی از اعضای گروه موسیقی IOI فعالیت می کرد، به عنوان یکی از عضوهای گروه تازه شرکت گوگودان معرفی گردید و بعد از پایان یافتن قرارداد خود با IOI فعالیتش را در پیش گرفت تا جایی که در زیر گروه این گروه به اسم «سمینا» کار می کرد. با وجود این آن ها در ۲۰۲۰ از بین رفتند و کیم سه جونگ تصمیم گرفت کارش را به صورت سولو و یا همین شرکت در پیش بگیرد. 

بیوگرافی کیم سه جونگ بازیگر خوش چهره

زندگینامه کیم سه جونگ و نگاهی به آثار وی

معرفی بیوگرافی کیم سه جونگ

موفق شدن در کارهای انفرادی

از ۲۰۱۶ با منتشر کردن نخستین آهنگ خود به صورت انفرادی به اسم «راه گل» که خود این هنرمند آن را تولید کرده بود، به رده اول جدول های موسیقی کره جنوبی راه یافت و توانست بسیار مورد توجه قرار گیرد و بعد از آن سایر تک آهنگ هایش را روانه بازار موسیقی نمود. کیم سه جونگ در ۲۰۲۰ نخستین آلبوم موسیقی خود را به صورت انفرادی به اسم گیاه را انتشار داد که حدودا در تولید همه آهنگ های این آلبوم خوش همکاری داشته است. همچنین آلبوم دوم او به اسم من هستم با آهنگ اصلی «هشدار» در ماه مارس سال ۲۰۲۱ انتشار یافت.

وی در آهنگی به نام «I Like You, I Don’t» با یکی از اعضای گروه «Block B» به اسم ته ایل همکاری داشت، همچنین در آهنگی به اسم «شکوفه ستاره» با یکی از اعضای گروه ان سی تی به اسم دویونگ همکاری نمود که هردوی آنها بسیار مورد توجه قرار گرفتند. از سایر آهنگهای محبوب وی می توان به آهنگ «تمام روزهای من» برای مجموعه تلویزیونی سقوط بر روی تو و «آنچه قلب من می گوید» برای مجموعه تلویزیونی یادآور جوانی اشاره کرد.

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند کره ای جذاب

بیوگرافی کیم سه جونگ با عکس های زیبایش

پیوستن به دنیای بازیگری

کیم سه جونگ در ماه جولای سال ۲۰۱۷ بازی نقش اصلی سریال نوجوانان مدرسه ۲۰۱۷ را برعهده گرفت که این نخستین تجربه بازیگری او بود و به خاطر آن هم توانست جایزه برترین هنرپیشه زن تازه وارد را به خود اختصاص دهد. وی بعدا در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ و نیز ۲۰۱۹ گام های بزرگتر و مهمتری برداشت و در سریال های می خوام آهنگ تو بشنوم و جنایتکار تویی جلوی دوربین رفت که بازی خوبی از خود نشان داد.

کیم سه جونگ در ماه جولای سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از ۴ نقش اصلی سریال کره ای «شکارچیان شگفت انگیز» معرفی گردید که موجب شد به میزان زیادی در عرصه بازیگری مورد توجه قرار گرفته و مشهور شود، تا حدی که در فصل دوی آن نیز حضور یافت. بعد در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ به منظور بازی در شخصیت اصلی سریال «خواستگاری کاری» همراه «آن هیوسوپ» برگزیده گردید که بعد از پخش این سریال در ۲۰۲۲ موجب شد در سطح بین المللی شهرتش زیاد گردد.

معرفی بیوگرافی کیم سه جونگ

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند کره ای موفق

فعالیت به عنوان مدل

هنوز چیزی از ورودش به عرصه مدلینگ نگذشته بود که به خاطر مشهور بودن و توانایی هایش توانست با برندهای مطرحی همچون «لوته»، «کوکاکولا» و «سامسونگ»، «Manyo Factory»، «آکول» و … وارد همکاری شد. وی در کمپین تبلیغاتی ترک آنلاین سیگار جهت بنیاد افزایش و گسترش سلامت نقش پررنگی را برعهده داشت.

زندگینامه کیم سه جونگ بازیگر، خواننده و مدل

رابطه های عاشقانه

در ۲۰۲۱ بعد از اینکه کیم سه جونگ با با خواننده گروه «اکسو» به اسم «او سهون» در سریالی به اسم «متلاشی شد» همکاری خود را آغاز نمود، گمانه زنی هایی در مورد وجود رابطه آن ها شکل گرفت که سرانجام خود این هنرمند این شایعات را رد کرد و بیان داشت آن ها فقط دوستان صمیمی یکدیگر هستند. به گفته خودش وی تا حال حاضر هیچ رابطه عاطفی را تجربه نکرده است.

مرور زندگی کیم سه جونگ از دو بعد حرفه ای و شخصی

معرفی بیوگرافی کیم سه جونگ

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند کره ای محبوب

معرفی آثار وی

کیم سه جونگ البته که هنرمند کره ای است که هم به عنوان خواننده، هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان مدل فعالیت می کند. و در تمامی آن ها توانسته موفق باشد. ما در ادامه تنها به معرفی آثار او به عنوان بازیگر می پردازیم:

زندگینامه کیم سه جونگ و نگاهی به آثار وی

تلویزیون

 • سریال «صدای قلب تو» در سال ۲۰۱۶
 • سریال «مدرسه ۲۰۱۷» در سال ۲۰۱۷
 • سریال «می خوام آهنگت رو بشنوم» در سال ۲۰۱۹
 • سریال «شکارچیان شگفت انگیز» در سال ۲۰۲۱
 • سریال «یک خواستگاری کاری» در سال ۲۰۲۲
 • سریال «وب تون امروز» در سال ۲۰۲۲
 • سریال اینترنتی «باستد» در سال ۲۰۱۸ – ۲۰۲۱

زندگینامه کیم سه جونگ بازیگر، خواننده و مدل

معرفی بیوگرافی کیم سه جونگ

زندگینامه کیم سه جونگ هنرمند کره ای محبوب

از اینکه تا انتهای مطلب بیوگرافی کیم سه جونگ ما را همراهی کردید، از شما متشکریم. امیدواریم مورد توجه و پسندتان واقع شده باشد. از دیگر هنرمندان جوان و مطرح کره می توان کیم نام گیل و کیم یونگ ده را نام برد که در صورت تمایل داشتن به آشنایی با آن ها می توانید به لینک ها مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *