دسته ها
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

جزیره ساردینیا ایتالیا با دیدنی های تماشایی

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۲
  • ۰

جزیره ساردینیا که یکی از زیباترین جزایر در ایتالیا شناخته می شود برای گردشگران زیادی دارای اهمیت است. این جزیره زیبایی های زایدی دارد.

ساردینیا با عنوان دومین جزیره دیدنی در ایتالیا یه شمار می آید که جاذبه های زیادی از سوی گردشگران دارد. این جزیره یک خط ساحلی بوده و شما می توانید در این بخش با دیدنی های ساردینیا و طبیعت زیبا و توریستی آن از نزدیک آشنا شوید.

دیدنی ساحل ساردینیا

معرفی دیدنی های ساردینیا:

ابن جزیره یکی از سرزمین های اصلی و رویایی بوده که علاقه مندان زیادی داشته و از نواحی مختلف دنیا گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. سواحل زیبا و فیروزه ای رنگ در این ناحیه از یک سو و از سوی دیگر هم مناظر بکر و پر جاذبه می تواند مقصد مناسبی برای شما گردشگران باشد.

آشنایی با ساردینیا

فضای خیره کننده و دنیای جاذبه های طبیعی در این منطقه مهم ترین دیدنی های آن محسوب می شوند. هر ساله مسافران زیادی از نواحی مختلف به این منطقه تفریحی سر می زنند و از جذابیت های آن دیدن می کنند.

موزه های کلاس جهانی و دیگر جاذبه های مهم در این نواحی نیز بازدیدکنندگان زیادی دارند. جاذبه های فرهنگی و سنتی در این منطقه‌ نیز بازدیدکنندگان زیادی دارند و شما را به سوی خود می کشاند.

ساحل دیدنی ساردینیا

  •  آرون گروپس

در امتداد این جزیره زیبا رانندگی کنید. شما برای گشت و گزار در قسمت های  مختلفی از این جزیره رویایی و تماشای دیدنی های آن باید یک وسیله نقلیه داشته باشید تا راحت تر به قسمت های مختلف آن سری بزنید.

شهر رنگارنگ بوسا:

این شهر نیز جذابیت های فوق العاده خود را داشته و شما می توانید از جاذبه ها لذت ببرید. این شهر به دلیل خانه های رنگی خود شهرت دارد‌. تپه نوردی و … از مهم ترین جاذبه های این‌ ناحیه بوده که شما حتما باید از آن ها دیدن کنید. این منطقه از جزیره ساردینیا است.

سواحل ساردینیا

این خانه های زیبا به خانه های پاستیل یشهرت دارد. این خانه ها که به شکل زیبایی از دل دریا سر بیرون آورده اند از دور بسیار تماشایی به نظر می رسند. مسیر دسترسی به این شهر و زیبایی های آن ساده بوده و در این مسیر می توانید از جاذبه های مختلفی دیگر نیز بازدید کنید.

رستوران های شهر:

این شهر دارای رستوران های تاریخی و دیدنی زیبایی بوده از آن دیدن می کنید. شما در این رستوران ها می توانید از منوی غذایی نیز استفاده کنید و غذاهای مختلفی را می توانید سفارش دهید. تنوع غذایی در این منوها بالا بوده و می توانید به راحتی سفارش دهید. این رستوران و نواحی دیدنی اطراف آن از جذابیت های دیدنی فوق العاده ای برخوردار بوده و شما از ان دیدن می کنید.

جزیره ساردینیا ایتالیا

محله کاستلو کالیاری:

این شهر نیز یکی از نواحی شهری و به عنوان بزرگ ترین شهرها شناخته می شود. این شهر پر جمعیت دارای تمدنی غنی با جاذبه‌های مختلفی بوده که تمدنی ۵۰۰۰ ساله دارد. این شهر همچنین دارای جاذبه‌هایی از تمدن قرون وسطی بوده که شاهد زیبایی های آن هستید.

در حال حاضر بخش هایی از ویرانه های قدیمی و باستانی را در این مجموعه مشاهده می کنید. پیاده روی در قسمت های مختلفی از این شهر نیز دارای جذابیت بوده و شما می توانید تجربه ای خاص از آن داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *