دسته ها
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

موسسه مهاجرتی چیست؟

 • فرهاد هاشمی
 • ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
 • ۰

موسسه مهاجرتی به مجموعه‌ای گفته می‌شود که کارشناسان آن در زمینه مهاجرت و امور مربوط به آن فعالیت می‌کنند. این موسسات از طریق وکلایی که در کشورهای هدف دارند؛ امور اقامت و مهاجرت متقاضیان را آسان می‌کنند.

به این ترتیب مراحل اقامت متقاضیان مهاجرت بدون نیاز به حضور در کشور مورد نظر آن‌ها انجام می‌شود. موسسه‌ خوب و معتبر مهاجرتی در ابتدا با توجه به شرایط متقاضی، بهترین کشور را به او معرفی می‌کند. پس از تعیین کشور مورد نظر باید روش‌های مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد.

به طور کلی جهت دریافت ویزا و اقامت در اغلب کشورها می‌توان از طریق تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری اقدام کرد. یک موسسه‌ مهاجرتی معتبر از طریق بهترین و کارآمدترین روش اخذ ویزا و اقامت متقاضی، فرایند مهاجرت او را در کوتاهترین مدت انجام می‌دهد.

درباره موسسه مهاجرتی

با افزایش درخواست ویزا و اقامت در خارج از کشور، تعداد موسسات مهاجرتی افزایش یافته‌اند؛ ولی در این میان برخی از آنها دارای کارشناسان ماهر و با تجربه هستند. بعضی از مراکز مهاجرتی با ارائه اطلاعات اشتباه و نادرست فرایند مهاجرت را طولانی‌تر می‌کنند؛ تا اینکه در بسیاری از موارد پرونده با موفقیت همراه نیست.

روش‌های نادرست دریافت ویزا و یافتن شغل و مرکز دانشگاهی مناسب در کشور هدف همگی به دلیل عدم دانش کافی کارشناسان مرکز مهاجرت است. به همین جهت متقاضیان باید در هنگام تعیین شرکت مهاجرتی، درباره سابقه کار، مهارت و دانش کارشناسان و مجوزهای قانونی آن مرکز، تحقیقات لازم را به عمل آورند.

وظایف موسسه مهاجرتی

موسسه خدمات مهاجرت با بهره‌گیری از دانش کارشناسان با تجربه خود امور مربوط به ویزا و اقامت متقاضی را آسان و تسریع می‌کند. برخی از این موسسات کلیه امور و فرایند مهاجرت را برعهده می‌گیرند؛ ولی بعضی دیگر خدمات کمتری ارائه می‌دهند. در هر صورت موسسه‌های خدمات مهاجرت باید اطلاعات کاملی در خصوص قوانین مهاجرتی داشته باشند و اطلاعات خود را به‌روز کنند. علاوه بر وظیفه داشتن آگاهی در مورد قوانین به‌روز مهاجرت، می توان وظایف موسسه مهاجرتی را در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. وظیفه موسسه مهاجرتی معتبر و کارآمد، ارائه مشاوره تخصصی و درست در خصوص روش‌های اخذ ویزا و قوانین مهاجرت است. متقاضی با آگاهی داشتن در مورد روش‌های مهاجرتی فرایند اخذ ویزا، مهاجرت و اقامت کوتاه‌تر و آسان‌تری را طی می‌کند.
 2. کارشناسان و مشاوران موسسات مهاجرتی باید در کلیه خدمات، صداقت داشته باشند. برخی از مشاوران موسسه‌های مذکور در مورد خدمات خود اغراق می‌کنند و متقاضیان فریب وعده و وعیدهای دروغین آنها را می‌خورند.
 3. یکی دیگر از وظایف موسسه مهاجرتی معتبر و خوب، توضیح و تشریح مزایا و معایب روش‌های مهاجرتی است. متقاضیان باید به طور کامل با مزیت‌ها و مشکلات انواع روش‌های مهاجرت آشنا باشند و با دید درست فرایند را طی کنند.
 4. کارشناسان یک موسسه مهاجرتی خوب باید کلیه مراحل امور مهاجرت را به صورت قانونی انجام دهند. انجام فرایند مهاجرت به صورت غیرقانونی متقاضی را در اغلب موارد دچار سردرگمی‌های بسیاری می‌کند.
 5. پیشنهاد بهترین گزینه جهت مهاجرت متقاضی یکی دیگر از وظایف موسسات خدمات مهاجرتی است.
 6. کارشناسان دفتر مهاجرتی باید جلسات توجیهی در مورد شرایط پرونده را برای متقاضیان برگزار کنند و شخص باید در مورد پیشرفت یا عدم پیشرفت پرونده خود اطلاعات کاملی داشته باشد.

موسسه مهاجرتی چیست؟

مشخصات موسسه مهاجرتی معتبر

موسسه مهاجرتی معتبر و با سابقه ویژگی‌ها و مشخصات گوناگونی دارد که در این بخش به مهمترین آنها می‌پردازیم.

 1. یکی از مهمترین ویژگی‌های موسسات خدمات مهاجرتی داشتن مجوز است. به این معنا که مشخصات یک موسسه خدمات مهاجرتی خوب باید ثبت قانونی شده باشد و کلیه فعالیت‌های کارشناسان شرکت دارای مجوزهای لازم باشند.
 2. برخورداری از تیم کارشناسی و وکلایی ماهر یکی از مهمترین مشخصات یک موسسه معتبر مهاجرت است. وکلای شرکت مهاجرتی به نیابت از متقاضیان فرایند مهاجرت را انجام می‌دهند. اگر این افراد از اطلاعات و دانش کافی برخوردار نباشند؛ مسیر مهاجرتی هموار نخواهد بود. وکیل دادگستری یا وکیل مهاجرت خبره با کمک تیم تخصصی، بستر مناسبی برای مراحل مهاجرت افراد فراهم می‌کند.
 3. داشتن سابقه درخشان در مورد پرونده‌های مهاجرتی افراد یکی دیگر از مشخصات موسسه مهاجرتی معتبر است. شما باید قبل از انتخاب شرکت مهاجرتی خود در مورد سوابق کاری آن موسسه، تحقیقات لازم را به عمل آورید. دسترسی به وب‌سایت موسسه یکی از روش‌های بررسی سوابق شرکت است. البته برخی از موسسات مهاجرت، فعالیت‌های خود را به صورت مکتوب نیز در دسترس مراجعین خود قرار می‌دهند.
 4. مدیر یک موسسه خدمات مهاجرتی باید فعال و به‌روز باشد. یک مدیر موفق موسسه باید تسلط به حداقل یکی از زبان‌های خارجی داشته باشد. مدیران موسسات خدمات مهاجرت اغلب وکلای با سابقه و کاردان هستند و امور مربوط به شرکت را به خوبی انجام می‎‌دهند.
 5. کارشناسان موسسات مهاجرتی باید از دادن وعده و عیدهای دروغین خودداری کنند. اخذ ویزای قطعی و تضمینی یکی از مواردی است که هیچ موسسه‌ای نمی‌تواند آن را ادعا کند. متقاضیان مهاجرت باید بدانند که فرایند اخذ ویزا و مهاجرت پیچیده و با مشکلاتی همراه است و قابل پیش ‌بینی نیست.

موسسه مهاجرتی چیست؟

خدمات موسسه مهاجرتی ویزاگرد

موسسه مهاجرتی ویزاگرد یکی از موسسات معتبر در زمینه امور مهاجرت است. این موسسه که در واقع یک دپارتمان تخصصی از شرکت رویاگشت است در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در حوزه ویزا و مهاجرت آغاز کرد.  مجموعه مذکور با هدف ارائه خدمات متنوع به مراجعین، تمام تلاش خود را در خصوص جلب رضایت مشتریان خود داشته است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان ویزاگرد به کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی و آفریقایی به راحتی سفر کنید. کارشناسان خانواده ویزاگرد سعی دارند که تمام پرونده‌های مراجعین را با موفقیت به پایان برسانند و در این خصوص تلاشهای مستمری می‌کنند. خدمات شرکت مهاجرتی ویزاگرد فقط در زمینه اخذ ویزا نیست؛ بلکه این گروه در خصوص تابعیت و شهروندی و همینطور هزینه زندگی در خارج از کشور هم شما را یاری می‌کنند.

موسسه مهاجرتی ویزاگرد می‌تواند از طریق تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری ویزای شما را در مدت زمان کوتاهی برای کشور هدف تهیه کند. کارشناسان موسسه مذکور می‌توانند در زمینه گرفتن وقت سفارت نیز همراه شما باشند. شما می‌توانید با کمک کارشناسان ویزاگرد به کشورهای گوناگون جهان از جمله: آمریکا، ایتالیا، تایلند، چین، ترکیه، لهستان، کانادا، امارات، انگلستان، روسیه و فرانسه سفر کنید. در ادامه درباره مهاجرت به سه کشور لهستان، کانادا و امارات از طریق موسسه مهاجرتی ویزاگرد صحبت می‌کنیم.

مهاجرت به لهستان

یکی از خدماتی که توسط موسسه مهاجرتی ویزاگرد ارائه می‌شود مهاجرت به لهستان است. متقاضیان مهاجرت به کشور لهستان می‌توانند با مراجعه به شرکت مذکور و مشاوره با کارشناسان این مجموعه فرایند مهاجرت خود را آغاز کنند. لهستان به سبب اینکه کشوری اروپایی و پیشرفته محسوب می‌شود؛ هدف بسیاری از مردم جهان جهت مهاجرت و اقامت قرار گرفته است. جاذبه‌های گردشگری در لهستان زیاد است و مردم بسیاری از کشورهای دنیا همه ساله جهت بازدید از جذابیت‌ها به این کشور سفر می‌کنند. موسسه خدمات مهاجرتی ویزاگرد نیز به دلیل علاقمندی ایرانیان، خدمات مهاجرت به لهستان را برای مراجعین ارائه می‌دهد.

مشاوران موسسه مهاجرتی ویزاگرد شما را در اخذ پاسپورت و ویزای لهستان یاری می‌رسانند. دریافت ویزای لهستان از سه روش تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است و کارشناسان با توجه به شرایط موجود روش اخذ ویزا را برای شما تبیین می‌کنند. خانواده ویزاگرد پس از تهیه ویزا و پاسپورت لهستان برای شما، در زمینه هزینه زندگی، تابعیت و اقامت در لهستان نیز شما را یاری می‌کنند.

موسسه مهاجرتی چیست؟

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا یکی از گزینه‌های جذاب برای اغلب مردم جهان به خصوص ایرانیان است. کانادا یکی از کشورهای پیشرفته و مدرن است و به دلیل جمعیت اندک، مهاجران زیادی را جهت تحصیل و کار می‌پذیرد. این کشور به جهت مناظر بکر فراوان و گستردگی عرض جغرافیایی، مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار دارد. چنانچه شما هم قصد مهاجرت به کانادا را دارید می‌توانید با کارشناسان موسسه خدمات مهاجرت ویزاگرد مشورت کنید. کارشناسان این مجموعه با اطلاعات و دانش خود راهنمای شما در اخذ ویزا و پاسپورت کانادا هستند. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود از طریق کار، تحصیل یا سرمایه‌گذاری ویزای کانادا را دریافت کنید و در ادامه کار مجوز اقامت این کشور را بگیرید. سوالات متقاضیان مهاجرت به کانادا در زمینه هزینه زندگی، کار، تحصیل و سرمایه‌گذاری در کانادا توسط مشاوران خبره ویزاگرد پاسخ داده می‌شود.

مهاجرت به امارات

فراهم کردن مسیر مهاجرت به دبی و امارات یکی دیگر از خدمات موسسه مهاجرتی ویزاگرد است. امارات کشوری پیشرفته است و صنعت گردشگری غنی و فعالیت‌های تجاری بسیاری دارد. دبی پایتخت کشور امارات یکی از شهرهای مدرن جهان است و به عنوان شهر پیشگام خاورمیانه شناخته می‌شود. این شهر ترکیبی از فرهنگ‌های مختلف دنیا است و توجه بسیاری از سرمایه‌داران را به سوی خود جلب کرده است. امنیت بالا، امکانات عالی و نزدیکی فرهنگی و مسافتی به ایران جزو ویژگی‌های جذاب امارات برای ایرانیان به شمار می‌رود. موسسه ویزاگرد به جهت اینکه کشور امارات مقصد بسیاری از ایرانیان است؛ انجام فرایند مهاجرت به این کشور را نیز در زمره خدمات خود آورده است.

جهت دریافت ویزای امارات می‌توان از روشهای تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در دبی اقدام کرد. کارشناسان ویزاگرد روشهای مهاجرت و اخذ ویزای امارات را برای شما توضیح می‌دهند و شما با توجه به شرایط خود می‌توانید بهترین روش را انتخاب کنید. گرفتن وقت سفارت، روشهای سرمایه‌گذاری و سایر اموری که در فرایند مهاجرت وجود دارد؛ با کمک کارشناسان ویزاگرد انجام می‌شود. شما می‌توانید سوالات و ابهامات خود در زمینه هزینه زندگی در امارات را با مشاوران مجموعه ویزاگرد مطرح کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *