دسته ها
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

بازیگران سریال گلجمال همراه عکس و بیوگرافی

  • محدثه خاکشور
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۲
  • ۰

سریال گلجمال یکی از سریال ترکی محبوب است، در این مطلب می خواهیم شما را با بازیگران سریال گلجمال آشنا کنیم، این آشنایی شامل معرفی همراه عکس و بیوگرافی مختصر می باشد.

گل جمال نام یکی از سریال های ترکی است که در ۲۰۲۳ تولید شده و از شبکه فاکس پخش گردیده شده است. یوسف پیرحسن و مروه چولاک به طور مشترک کارگردان این اثر بوده که به قلم سلدا آکین و ادا تزجان نوشته شده است. یکی از جذابیت هایی طرفداران این سریال آشنایی با بازیگران سریال است که در این مطلب به معرفی بازیگران سریال گلجمال خواهیم پرداخت.

گذری بر داستان سریال گلجمال و نقش آفرینان آن

معرفی بازیگران سریال گلجمال

گلجمال و گل اندام خواهر و برادری که در دوران کودکی توسط مادر خود ترک شدند، مادر آن ها به خاطر زندگی با مرد دیگری آن ها را ترک و فرار نمود، این رفتن و نبود مادر بر روی زندگی آنها تاثیر منفی و بدی گذاشت. آن ها که دوران کودکی سخت و مشقت باری را پشت سر گذاشتند، بعد از چندین سال به بورسا برگشتند و تنها هدف گلجمال که یک مرد قوی و سنگدل است، انتقام از مادر خود بود. او مادر نداشتن خود را در زخم کودکی خویش مخفی می نماید و به هیچ وجه آن زخم را نمی بندد. او در این بحبوبه دلباخته دخترخوانده خودش می گردد که شروع یک داستان عاشقانه و رمانتیک است.

مورات اونالمیش

مورات یکی از بازیگران سریال گلجمال می باشد که نقش اصلی گلجمال را برعهده دارد. او در بیست و سوم ماه آوریل سال ۱۹۸۱ در کایسری ترکیه به دنیا آمده و تحصیلکرده کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی است که وقتی تنها بیست و دو سال داشت برای نخستین بار با بازی در سریالی به اسم «عشق محدود» مقابل دوربین حاضر شد و قدم در دنیای بازیگری گذاشت. در سریال روزگارانی در چوکوروا با نقش دمیر یامان بازی نمود و توانست محبوبیت و شهرت بسیاری به دست بیاورد.

آشنایی با بازیگران سریال گلجمال

ملیس سزن

ملیس بازیگر ترکی که در سریال گلجمال با نقش دوا ناکاس اوغلو جلوی دوربین می رود. او در دوم ژانویه سال ۱۹۹۷ در استانبول به دنیا آمده است. وی تحصیلکرده رشته رسانه و هنرهای تجسمی می باشد که وقتی تنها نوزده سال داشت با بازی در سریال دوستان خوب نخستین تجربه بازیگری خود را به دست آورد. با بازی چشمگیر و عملکرد خوبش در فیلم «معجزه ۲:عشق» با بازی در شخصیت برن مورد توجه قرار گرفته و به شهرت رسید.

  •  آرون گروپس

معرفی بازیگران سریال گلجمال با عکس

آیدا آکسل

آیدا آکسل بازیگر نقش ظفر پهلوان در گلجمال زاده سی و یکم ماه اکتبر سال ۱۹۶۳ در استانبول ترکیه می باشد، او تحصیلکرده تئاتر بوده که اتفاقا فعالیتش را نیز با رفتن به روی صحنه نمایش و در تئاتر آغاز نموده است. او به واسطه حضور در فیلم سینمایی «پرواز استانبول» به سینما راه یافت. او یکی از بازیگران سریال هرجایی است که اتفاقا شهرتش را هم با بازی در این سریال به دتس آورد.

هنرپیشگان سریال ترکی گلجمال

ادیب تپه لی

ادیب تپه لی بازیگر نقش مرت در سریال گلجمال، زاده هجدهم آوریل سال ۱۹۸۹ در ازمیر ترکیه می باشد. او تحصیلکرده رشته مطالعات تئاتر از کنسرواتور دولتی دانشگاه استانبول است که اولین بار وقتی بیست و یک ساله بود با بازی در فیلم سینمایی «ای وا ای وای» وارد دنیای بازیگری شد. او همچنین یکی از بازیگران سریال دختر سفیر است نقش کاوروک عمر را برعهده داشت و اتفاقا با همان نقش هم مشهور شد.

هنرپیشگان سریال ترکی گلجمال

بازیگران مجموعه تلویزیونی گلجمال

نیلای اردونمز

نیلای اردونمز از جمله بازیگران سریال گلجمال است که نقش گل اندام شاهین را بازی می کند. این هنرپشه ترکی زاده دوازدهم ماه می سال ۱۹۸۶ در استانبول و تحصیلکرده تئاتر از کنسرواتور دلتی دانشگاه معمار سینان می باشد. او نخستین بار وقتی بیست و یک ساله بود در سریالی به اسم روزهای زیبا حضور یافت و با عملکرد خوبش در فیلم «برج مراقبت» با نقش دختری به نام سحر مورد توجه قرار گرفت و دیده شد.

آشنایی با بازیگران سریال گلجمال

معرفی بازیگران سریال گلجمال + عکس

آتیلا شندیل

آتیلا شندیل بازیگر سریال گلجمال در نقش هیلال ابراهیم است که در هفدهم ماه جولای سال ۱۹۶۳ در اسکی شهیر ترکیه به دنیا آمده است. او کارشناسی ارشد تئاتر دارد که با رفتن به روی صحنه فعالیت بازیگری اش را آغاز نمود، اما با بازی در سریالی به اسم «تاکسی گل» بود که اولین تجربه بازیگری خود را به دست آورد. در سریال آشیانه گرگ ها ایفای نقش کرد و شناخته شد.

صباحتین یاکوت

صباحتین یاکوت زاده هفتم ژوئن سال ۱۹۸۱ در مانیسای ترکیه می باشد، او تحصیلکرده تئاتر است که آغاز فعالیت بازیگری خود را با رفتن به روی صحنه نمایش وقتی سی سال داشت، رقم زد. اما تجربه حضور در جلوی دوربین خود را با بازی در فیلم سینمایی «جین» کسب نمود. با بازی در سریال ترکی «زوج طلایی» با نقش ولکان اوندر مشهور شد.

بازیگران سریال گلجمال همراه بیوگرافی کوتاه

نیلوفر آچیکالین

نیلوفر آچیکالین بازیگر نقش گارا آنا در سریال گلجمال است که در یکم ماه ژانویه سال ۱۹۶۷ در استانبول به دنیا آمده است. از مهاجرهای مقدونی است که تحصیلکرده رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه معمار سینان بوده و وقتی تنها بیست و یک سال داشت با بازی در فیلم سینمایی «آدا» مقابل دوربین حاضر شد. با بازی در سریال تبعید بزرگ به قفقاز با نقش سویل معروف گردید.

آشنایی با بازیگران سریال گلجمال

جاهیت گوک

جاهیت گوک در هفتم ماه اکتبر سال ۱۹۸۱در بایلدره ترکیه به دنیا آمده است، اولین بار وقتی بیست و هفت ساله بود در فیلم سینمایی «طوفان» حضور یافت و در سریال ایزل عملکرد خوبی از خود نشان داد و به خوبی هم دیده شد. او در این سریال نقش وفا را بازی می کند.

ملتم آکچول

ملتم آکچول زاده یکم ماه ژانویه سال ۲۰۰۱ در استانبول ترکیه می باشد که فعالیت هنری خود را وقتی بیست سال داشت در سریال زندگی های ناتمام شروع نمود. شهرتش را با بازی در سریالی به اسم مرا بشنو با نقش هازال دمیر به دست آورد.

بازیگران مجموعه تلویزیونی گلجمال

گوکچم چوبان

گوکچم چوبان یکی دیگر از بازیگران سریال گلجمال است که نقش سمرا را بازی می کند. او در چهارم ماه آگوست سال ۲۰۰۰ در استانبول به دنیا آمده است. وی تحصیلکرده دانشگاه دموکراسی ازمیر می باشد که وقتی بیست و یک ساله بود با بازی در فیلم سینمایی «اجنه ۳:فریاد متروک» به دنیای بازیگری پیوست. گوکچم در سریالی به اسم «در برابر سرنوشت» مقابل دوربین رفت و با بازی خوبش در نقش دوغا توانست به خوبی بدرخشد و مشهور شود.

هنرپیشگان سریال ترکی گلجمال

ملیکه کوچوک

ملیکه کوچوک بازیگر نقش نارین در سریال گلجمال است که در سال ۲۰۱۵ در استانبول ترکیه به دنیا آمده است، او در سن پنج سالگی فعالیتش را با تبلیغات بازرگانی شروع کرده و نخستین تجربه بازیگری خود را در ۲۰۲۱ با نقش آفرینی در فیلم «بی مسئولیت» به دست آورد. در سریال «دروغگوها و شمع هایشان» با نقش پلین حضور یافت و تجربه سینمایی خود را نیز به این ترتیب کسب نمود.

آشنایی با بازیگران سریال گلجمال

ایپک ایاز کورتونچ

ایپک ایاز کورتونچ بازیگر نقش جانان در سریال گلجمال است که در سال ۱۹۸۵ در استانبول تولد یافته است. او تحصیلکرده تئاتر از کنسرواتور دولتی دانشگاه معمار سینان می باشد که وقتی بیست و دو ساله بود در فیلم سینمایی «آخرین درس:عشق و دانشگاه» تجربه حضور جلوی دوربین را کسب نمود. او همچنین در سریال ترکی «آپارتمان بیگناهان» با نقش اوکشان بازی کرد و شناخته گردید.

گذری بر داستان سریال گلجمال و نقش آفرینان آن

اورن دویال

اورن دویال هنرپیشه ترکی است که در سریال گلجمال ایفای نقش کرده است، او زاده بیست و چهارم ماه ژوئیه سال ۱۹۷۳ در استانبول ترکیه می باشد که تحصیلاتش را در رشته تئاتر و در دانشگاه معمار سینان به پایان رسانده است. وی وقتی بیست و پنج ساله بود در فیلم سینمایی «دم پلنگ» ایفا نمود که نخستین تجربه او بود و به واسطه آن قدم در دنیای بازیگری گذاشت. وی در سریال عشق حرف حالیش نمیشه نیز حضور داشت که نقش «فادیک» را ایفا می کرد.

گذری بر داستان سریال گلجمال و نقش آفرینان آن

در این مطلب شما عزیزان را با بازیگران سریال گلجمال آشنا کردیم، امیدواریم مورد توجه و پسندتان واقع شده و مطالعه آن مفید بوده باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *