دسته ها
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

بیوگرافی کیم یونگ ده و دانستنی های جالب درباره این هنرمند کره ای

 • محدثه خاکشور
 • ۶ شهریور ۱۴۰۲
 • ۰

کیم یونگ ده بازیگر کاربلد و موفق کره است که توانسته به واسطه فعالیتش در عرصه بازیگری و مدلینگ محبوبیت و شهرت بسیاری را به دست بیاورد. در این مطلب آرگا به مرور بیوگرافی کیم یونگ ده می پردازد.

کیم یونگ ده زاده دوم مارس سال ۱۹۹۶ در کره جنوبی مدل و هنرپیشه می باشد، او تحصیلکرده دانشگاه فودان چین و نیز دانشجوی انصرافی دانشگاه دیجیتال فرهنگ سئول است که فعالیتش را از ۲۰۱۷ شروع کرد. او با بازی در سریال های «تو فوق العاده»، «اگر می توانی مرا فریب بده»، «پنت هاوس: جنگ در زندگی» توانست مورد توجه قرار گرفته و مشهور شود. کیم یونگ دائه ۱۰ اولین نقش اصلی خویش را در سریال تلویزیونی ستاره های دنباله دار در سال ۲۰۲۲ بازی کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با بیوگرافی کیم یونگ ده آشنا کنیم.

بیوگرافی کیم یونگ ده + عکس

بیوگرافی کیم یونگ ده بازیگر و مدل شناخته شده کره ای

کیم یونگ ده وقتی در حال تحصیل در مقطع متوسطه بود، پیشنهادات متعددی برای بازی به وی شد که این هنرمند تصمیمش بر ادامه تحصیل بود. با وجود این در ۲۰۱۷ وقتی دانشجوی فودان چین بود، به خاطر تمجیدها و سفارش عموی خود توانست از شرکتی دارای اعتبار پیشنهاد بگیرد که همین پیشنهاد زندگی او را متحول ساخت. البته که در این مسیر خانواده اش ابتدا همراه وی نبوده و مخالف بودند ولی در نهایت پس از ابرام وی بر انتخابش تسلیم خواسته وی گردیدند.

زندگینامه بیوگرافی کیم یونگ ده بازیگر تلویزیون

بعد از درگیری های بسیار یونگ ده در ۲۰۱۷ با نقش آفرینی در سریالی اینترنتی به اسم «Secret Crushes: Special Edition» به طور رسمی فعالیتش را شروع کرد. بعدا در نمایشی به اسم «داستانی برای کشتن» حاضر شد و به همین ترتیب تا ۲۰۱۸ در سریال های اینرنتی زیادی همچون «بد نیست حساس باشیم»، «معکوس خرد می کند»، «فقط خیلی خسته»، «ساعت اداری ۲» روی صحنه رفت.

زندگینامه کیم یونگ ده بازیگر و مدل کره ای

 • آرون گروپس
 • مبل و میز

مرور زندگی کیم یونگ ده از دو بعد شخصی و حرفه ای

زندگینامه بیوگرافی کیم یونگ ده بازیگر تلویزیون

بیوگرافی کیم یونگ ده هنرپیشه شناخته شده

ورود به تلویزیون

بعد از بازی های بسیار در سریال های اینترنتی، او در ۲۰۱۸ در نهایت شانس نقش آفرینی در سریالی تلویزیونی به اسم «زمان باقیمانده بین ما» را به دست آورد و بعد در سریال «آیتم» و «به Waikiki 2 خوش آمدید» در ۲۰۱۹ در حرفه بازیگری ارتقا یافت. یونگ ده همچنین در این سال در سریال پرطرفدار تو فوق العاده ای به میزان زیادی مشهور شد و در ۲۰۲۰ بود که با بازی در سریال وقتی هوا خوبه رسما به عنوان یک بازیگر موفق و کاربلند معرفی و مورد توجه قرار گرفت. وی برای نقش آفرینی در سریال خیانت کن اگه می تونی و درخشش در این اثر تحسین شد و در فستیوال KBS Drama نخستین جایزه هنرپیشگی اش را کسب نمود.

مرور زندگی کیم یونگ ده از دو بعد شخصی و حرفه ای

مرور زندگی کیم یونگ ده از دو بعد شخصی و حرفه ای

زندگینامه کیم یونگ ده بازیگر و مدل کره ای

شهرت در سطح بین المللی

کیم یونگ ده یکی از بازیگران سریال پنت هاوس است که میزان زیادی از شهرتش را با نقش آفرینی در فصول یک و دو و سه سریال پربیننده پنت هاوس از ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ به دست آورد که غیر از برنده شدن جایزه برترین بازیگر جدید، کاندیداهای بااعتباری را برای وی به دنبال داشت. وی بعدا در سریالهای پرطرفدار و پرمخاطب «زیبایی حقیقی»،«مخفیانه»، «ستاره دنباله دار» مقابل دوربین رفت که موجب شد او در سطح بین المللی شناخته شده و محبوب گردد.

در زمانی کوتاه از شروع فعالیتش در ۲۰۲۰ به خاطر ایفای نقش در سریال اگه می تونی خیانت کن توانست جایزه انتخاب مخاطبان فستیوال KBS Drama را کسب نماید. وی سپس پس از گذشت یکسال جایزه برند سال و نیز جایزه برترین بازیگر جدید فستیوال SBS Drama را به خاطر ایفای نقش در سریال «The Penthouse: War in Life» مجددا مورد توجه قرار گرفت.

آشنایی با زندگینامه کیم یونگ ده و آثارش

ترک سریال مدرسه ۲۰۲۱

کیم یونگ ده در ۲۰۲۱ جهت ایفای نقش در سریالی به اسم مدرسه ۲۰۲۱ برگزیده گردید ولی آزانس سرگرمی وی بیان داشت به علت بدقولی های شرکت تولید کننده، کیم یونگ ده علاقه ای ندارد این همکاری را ادامه دهد و از ابتدا انصراف داده و سریال را ترک کرد.

بیوگرافی کیم یونگ ده بازیگر و مدل محبوب و مشهور

مرور زندگی کیم یونگ ده از دو بعد شخصی و حرفه ای

سایر فعالیت ها

کیم یونگ ده غیر از اینکه یک بازیگر موفق است و در سینما و تلویزیون و تئاتر ایفای نقش کرده است، در موزیک ویدیوهایی نیز حضور یافته است. وی همچنین در صنعت مدلینگ فعالیت دارد و یک مدل است. او نخستین مرتبه در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ برای برند «SONGZIO HOMME» در فشن شو به عنوان مدل فعالیت کرد. وی همچنین در ۲۰۲۲ در نمایشگاه مد دیجیتالی به اسم «مجموعه F/W پاریس» حاضر شد. او تجربه فعالیت برای برخی از برندهای ورزشی همچون سوپر باول را هم دارد.

کیم یونگ ده در ۲۰۱۸ در موزیک ویدیویی به اسم «شب اول» از وون جو عضو گروه «۴MEN» و در ۲۰۲۱ در یک موزیک ویدیو به اسم «اشک فارغ التحصیلی» از یون جونگشین مقابل دوربین رفت.

بیوگرافی کیم یونگ ده هنرپیشه محبوب

مرور زندگی کیم یونگ ده از دو بعد شخصی و حرفه ای

زندگی شخصی و روابط عاشقانه

شایعه هایی در مورد وجود رابطه عاطفی میان او و همبازی خود در سریال پنت هاوس به اسم کیم هیون سو شنیده می شد که البته از سوی هیچ یک از این دو هنرمند تایید و یا تکذیب نگردید.

بیوگرافی کیم یونگ ده هنرپیشه موفق

آشنایی با زندگینامه کیم یونگ ده و آثارش

معرفی آثار

کیم یونگ ده هنرپیشه کره ای که در نمایش ها و سریال های متعددی ایفای نقش کرده و از مهمترین آن می توان سریال پنت هاوس:جنگ در زندگی اشاره داشت. با مرور زندگینامه او متوجه می شوید که وی سابقه حضور در سینما را ندارد.

تلویزیون

 • سریال درام ویژه-تاریخ انقضای من و تو در سال ۲۰۱۸
 • سریال آیتم در سال ۲۰۱۹
 • سریال خنده در وایکیکی ۲ در سال ۲۰۱۹
 • سریال تو فوق العاده ای در سال ۲۰۱۹
 • سریال وقتی هوا خوبه در سال ۲۰۲۰
 • سریال اگه می تونی خیانت کن در سال ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱
 • سریال پنت هاوس:جنگ در زندگی در سال ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱
 • سریال زیبایی حقیقی در سال ۲۰۲۱
 • سریال مخفی در سال ۲۰۲۱
 • سریال ستاره های دنباله دار در سال ۲۰۲۲
 • سریال ازدواج ممنوع در سال ۲۰۲۲ –  ۲۰۲۳

بیوگرافی کیم یونگ ده از آغاز تا شهرت

بیوگرافی کیم یونگ ده با عکس

در این مطلب قصد داریم شما را با بیوگرافی کیم یونگ ده بازیگر و مدل کره ای آشنا کنیم، امیدواریم مورد توجه و پسندتان واقع شده باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *