مدل موی لیر از جمله مدل موهای پر طرفدار در میان خانم ها و دختران جوان است در ادامه تصاویر مدل مو لیر بلند و کوتاه را قرار داده ایم امیدواریم الگوهای مناسبی برای آشنایی با این مدل موی زیبا باشند

 اغلب آرایشگران می دانند که چه مدل مویی به چه صورتی می آید اما اگر شما نیز در این مورد اطلاعاتی داشته باشید و بدانید چه مدل مویی به صورت شما می آید می توانید در کوتاهی مو خود اظهار نظر کنید و انتخاب متناسب مدل مو با توجه به فرم صورت باعث زیبایی دو چندان شما می گردد. در این مطلب با مدل موی لیر آشنا خواهیم شد و در ادامه تصاویر آن را با هم مشاهده می کنیم.

اگر شما دارای صورتی گرد می باشید مدل مو لیر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. امروزه اکثر دخترخانم ها و خانم های جوان این مدل مو را به دلیل فانتزی و مدرن بودن انتخاب می کنند. در ادامه عکس های مدل های موی لیر بلند و کوتاه را با هم مشاهده خواهیم نمود.

عکس های مدل موی لیر زنانه و دخترانه مدل موی لیر کوتاه

اگر دارای موهای متوسط، صاف با پیشانی نسبتا بلند می باشید این مدل مو برای شما متناسب می باشد. یکی از انواع مدل مو برای صورت گرد نیز می تواند این مدل مو فانتزی و جدید باشد. شما با استفاده از مدل لیر می توانید صورت گرد خود را کشیده تر و باریک تر نشان دهید.

مدل موی لیر بلند

در مدل موی لیر موها به صورت لایه لایه کوتاه می گردد. این مدل مو یکی از مدل موهای شیک و امروزی است. در این مدل مو از قد مو ها کم نمی شود و تنها باعث می گردد موهای شما حالت گیرد.

مدل موی لیر بلند

مدل موی لیر بلند زیبا مدل موی کوتاه لیر رنگ روشن

مدل موی لیر برای خانم ها مدل موی لیر دخترانه

مدل موی لیر دخترانه بلند مدل موی لیر دخترانه جدیداین مدل مو که شبیه به مدل موی چتری نیز می باشد یکی از انواع مدل موی دخترانه شیک و امروزی است که اغلب مورد پسند خانم ها و دختران جوانی است که مطابق مد پیش می روند.

مدل موی نسبتا بلند لیر مدل موی دخترانه شیک و جدید لیر مدل موی لیر مناسب صورت تپلمدل موی لیر شیک

مدل موی کوتاه لیر

اکثر خانم ها و دختر خانم ها مدل مو لیر کوتاه را می پسندند. رنگ موی روشن باعث می گردد لایه های مدل لیر بهتر دیده شوند پس رنگ موی متناسب با این مدل مو نیز رنگ های روشن می باشند. شما تنها با استفاده از سشوار کشیدن می توانید موهای خود را به بهترین نحو شینیون کنید.

مدل موی لیر برای صورت گرد مدل موی کوتاه زنانه لیر مدل موی لیر کوتاه زنانه مدل مو متوسط لیر مدل موی لیر زنانه جدید و کوتاه مدل مو رنگ روشن لیر

مدل موهای شیک لیر

همانطور که مشاهده کردید مدل موی لیر بسیار شبیه به مدل موی فارا و کوپ می باشد. امیدوارم این مطلب راهنمای مناسبی برای افرادی با صورت های گرد و تپل که قصد کوتاهی موهای خود را دارند بوده باشد. در صورت تمایل مشاهده انواع مدل مو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.