دسته ها
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

طرح های جذاب برای رنگ آمیزی کودکان

  • سمیرا غلامحسینی
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۴
  • ۱

کودکان به نقاشی و رنگ آمیزی علاقه زیادی دارند. رنگ آمیزی کودکان آن ها را با محیط پیرامون خود آشنا می کند و می تواند رنگ ها را بهتر به کودک بشناساند.

یکی از سرگرمی های بسیار خوب و جذاب برای کودکان دختر و پسر, رنگ آمیزی و نقاشی می باشد. رنگ آمیزی کودکان مزایای زیادی برای آن ها دارد. آن ها با رنگ آمیزی کردن علاوه بر اینکه سرگرم می شوند, با اشیاء زیادی آشنا می شوند. در این مطلب با سری جدید رنگ آمیزی کودکانه با طرح های خلاقانه و جذاب آشنا می شویم.

جدیدترین رنگ آمیزی کودکان پسرانه

علاوه بر خلاقیت هایی مانند ساخت کاردستی کودکانه و بازی های فکری و خلاقانه می توان برای افزایش هنر و خلاقیت در کودکان به آن ها رنگ آمیزی بر روی طرح های آماده را آموخت. کودکان پسر به اشیاء و شخصیت های پسرانه علاقه زیادی دارند. بنابراین رنگ آمیزی این اشیاء و شخصیت ها برای آن ها جذاب است. برخی از این اشیاء عبارت است: ماشین, موتور, اتوبوس, هواپیما, شخصیت های مرد عنکبوتی و … . در ادامه نمونه ایی از این رنگ آمیزی ها آمده است.

رنگ آمیزی برای پسران

رنگ آمیزی پسرانه

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی شخصیت های کودکانه

رنگ آمیزی کودکان

جذاب ترین رنگ آمیزی کودکان دخترانه

کودکان دختر علاقه زیادی به رنگ آمیزی دارند. به خصوص اگر رنگ آمیزی با روحیات آن ها نزدیک باشد. رنگ آمیزی گل ها و طبیعت و شخصیت های دخترانه از جمله رنگ آمیزی های مورد علاقه دختران است. در ادامه سری جدید و جذاب از این رنگ آمیزی ها آمده است.

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

نقاشی و رنگ آمیزی

رنگ آمیزی کودکان حیوانات

یکی از سرگرمی های جذاب کودکان دختر و پسر, رنگ آمیزی حیوانات می باشد. کودکان با دیدن تصاویر حیوانات به هیجان می آیند و رنگ آمیزی موجودات برای آن بسیار جذاب است. رنگ آمیزی کودکان می تواند علاوه بر سرگرمی فواید دیگری نیز داشته باشد. یکی از این مزایا, آشنایی آن ها با حیوانات است.

کودکان و رنگ آمیزی های جذاب برای آن ها

رنگ آمیزی خرس برای پسران

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی خلاقانه حیوانات

رنگ آمیزی حیوانات

 

رنگ آمیزی کودکان طبیعت

طبیعت با دارا بودن رنگ های مختلف و متنوع و زیبا, جذابیت زیادی برای کودکان دارد. طبیعت به کودکان انرژی می دهد و کودکان در طبیعت احساس بسیار خوبی دارند. بنابراین تصاویر طبیعت گزینه ی خوبی برای رنگ آمیزی و نقاشی آن ها می باشد. تصاویر زیر نمونه ایی از این رنگ آمیزی ها می باشند.

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی کودکان

رنگ آمیزی طبیعت برای کودکان

رنگ آمیزی کودکان

طبیعت و رنگ آمیزی آن توسط کودکان

رنگ آمیزی کودکان می تواند علاوه بر آشنا کردن کودک با محیط پیرامون, آن ها را با رنگ ها آشنا کند و سرگرمی بسیار مفیدی برای بچه ها به شمار می رود. برای مشاهده انواع مدل های رنگ آمیزی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۱ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.