با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید نقاشی روی سنگ ها را انجام داده و از این طریق بهترین و زیباترین سنگ های تزیینی را داشته باشید. در این مطلب با آموزش و همچنین مدل های متنوع و جذاب انواع سنگ های نقاشی شده آشنا می شوید.

سنگ های مختلف یکی از در دسترس ترین وسایل موجود است که با استفاده از آنها می توانید وسایل تزیینی و دکوری های متنوعی تهیه نمایید. نقاشی روی سنگ یکی از ابتکارات جالب و جذاب است که با به کارگیری آن می توان زیباترین سنگ های تزیینی را داشت. در ادامه ضمن مشاهده مدل های متنوع سنگ های نقاشی شده با نحوه صحیح نقاشی و رنگ آمیزی سنگ ها آشنا شوید. تا پایان با این خلاقیت زیبا و شگفت انگیز همراه ما باشید.

عکس های متنوع نقاشی روی سنگ به همراه آموزش :

نقاشی روی سنگ یکی از کارهای خلاقانه و جالب است که می توانید به راحتی آن را در منزل انجام داده و از این طریق سنگ های خیلی ساده و معمولی را تزیین نمایید. این  هنر زیبا را می توانید به کودکان نیز آموزش دهید و از این خلاقیت جالب به عنوان کاردستی کودکان استفاده نمایید.

آموزش نقاشی روی سنگ :

برای انجام اینگونه نقاشی ها بهتر است سنگ هایی را انتخاب نمایید که سطح صاف و صیقلی دارند و کار روی آنها راحت تر انجام می گیرد. بعد از انتخاب سنگ مورد نظر، سطح آن را با بتونه بپوشانید. (برای تهیه بتونه از ترکیب مقداری چسب چوب، پودر مل و کمی آب استفاده کنید) بعد از خشک شدن بتونه روی سنگ، سطح آن را سمباده نرم بزنید تا صاف و یکدست شود و بعد با استفاد ها زرنگ اکرلیک، گواش و یا ماژیک طرح دلخواه را روی سنگ پیاده کنید. تصاویری که در ادامه مشاهده می فرمایید نمونه های ساده و ابتدایی از انواع سنگ های نقاشی شده است که آنها را به راحتی می توانید تهیه نمایید.

آموزش نقاشی جدیدآموزش نقاشی کشیدن روی سنگخلاقیت با سنگآموزش نقاشی جدیدخلاقیت جدید با سنگ سادهآموزش نقاشی روی سنگآموزش نقاشی با اکرلیک روی سنگنقاشی روی سنگ با گواشنقاشی خلاقانه روی سنگ

مدل های نقاشی روی سنگ زیبا و جالب :

بعد از کسب مهارت در نقاشی روی سنگ می توانید سراغ طرح های پیشرفته تر بروید و با استفاده از هنر خود طرح های زیبا و جالبی روی سنگ های ساده ایجاد نمایید. در ادامه تصاویر زیبای انواع سنگ های نقاشی شده با طرح های زیبا و همچنین نقاشی سه بعدی بر روی سنگ را ملاحظه می فرمایید که هر یک زیبایی خاص و ویژه ایی دارند.

نقاشی گل روی سنگنقاشی گل زیباسنگ نقاشی شدهآموزش نقاشی کودکان روی سنگنقاشی با گواش روی سنگنقاشی کودکانآموزش نقاشی جدید روی سنگ

نقاشی نقطه ای روی سنگ :

از دیگر ابتکارات جالب و خلاقانه استفاده از نقاشی نقطه ای بر روی سنگ است که به راحتی با ماژیک و غلط گیر انجام می گردد و از سنگ های نقاشی شده با این روش به عنوان کاردستی با وسایل دور ریختنی و دکوری می توان استفاده نمود. تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید انواع مختلف نقاشی نقطه ای بر روی سنگ را نشان می دهد که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای نقاشی شما باشند.

نقاشینقاشی روی سنگطراحی رو سنگنقاشی نقطه ای روی سنگنقاشی جالب روی سنگ

امیدواریم از آموزش نقاشی و همچنین مدل های نقاشی روی سنگ لذت برده باشید و از این نقاشی خلاقانه نهایت استفاده را ببرید. پیشنهاد میکنیم از دیگر مطالب و مدل های در بخش نقاشی دیدن نمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.