دسته ها
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

آشنایی با شرایط و راه های مهاجرت به برزیل

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۷
  • دیدگاه‌ها برای آشنایی با شرایط و راه های مهاجرت به برزیل بسته هستند

برزیل در کشور پیشرفته آمریکای لاتین قرار گرفته است و علت اصلی مهاجرت به برزیل توسط مهاجران اقتصاد رو به پیشرفت این کشور است که مهاجران زیادی از طریق مختلف وارد مرزهای این کشور می شوند و اقامت آن را دریافت می کنند.

در رابطه  با شرایط مهاجرت به برزیل و سایر کشورها سازمان های مختلف و دفاتر حقوقی وجود دارند که می توانند اطلاعات مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند و راه های مختلف مهاجرت را با توجه به شرایط شما پیشنهاد می کنند. برای مهاجرت به هر کشوری ابتدا باید اطلاعات کلی از شرایط زندگی در این کشورها و نحوه مهاجرت ها داشته باشید تا کشوری متناسب با شرایط خود را برای مهاجرت انتخاب کنید.

 راه آسان مهاجرت کردن به برزیل

راه های مهاجرت به برزیل:

برای مهاجرت کردن به کشور برزیل باید از طریق تحصیل، ازدواج، کار و سرمایه گذاری اقدام کنید و در صورت پذیرش از سوی موسسه های آموزشی و کارفرما برزیلی می توانید با ارائه مدارک لازم برای درخواست اقامت به این کشور اقدام کنید.

۱- مهاجرت از طریق تحصیل:

شما می توانید برای اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به برزیل مهاجرت کنید. شما برای پذیرش اقامت تحصیلی خود با ابتدا از سوی دانشگاه ها برزیل و یا موسسه های آموزشی آن پذیرفته شوید و درخواست ادامه تحصیل شما در این دانشگاه ها قبول شود و با ارائه این مدارک پذیرش می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید. مهاجرت تحصیلی از روش های مهاجرت به کشور برزیل است.

مهاجرت داشتن به برزیل

۲- مهاجرت از طریق تولد فرزند:

با تولد فرزند در خاک هر کشوری می توانید تابعیت و اقامت آن کشور را از طریق فرزند خود دریافت نمایید. که ابتدا با دریافت اقامت موقت می توانید در این کشور زندگی کنید و بعد از مدت چند سال اقامت دائم آن را دریافت خواهید کرد.

۳- مهاجرت از طریق ازدواج:

ازدواج با همسر اتباع برزیلی نیز یکی دیگر از روش های مهاجرت کردن به این کشور است با اثبات این موضوع و گذشت ۱ سال از ازدواج می توانید اقامت و تابعیت این کشور را از طریق همسر خود دریافت کنید.

۴- مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

در این روش فرد مهاجر می تواند با سرمایه گذاری ۵۰۰۰ دلاری تا ۱۵۰۰۰ دلاری در شرکت های برزیلی اقامت خود را دریافت کنید. همچنین با داشتن حساب بانکی می توانید به راحتی با مهاجرت به برزیل اقامت خود را دریافت نمایید.

شرایط مهاجرت به برزیل

۵- مهاجرت از طریق کار:

دریافت این ویزا مشمول بر این است که شما در برزیل درخواست همکاری از سوی سازمان یا کارفرمای برزیلی را داشته باشید و با ارائه رزومه کاری خود می توانید این ویزا را دریافت کنید.

شرایط مهاجرت کردن به برزیل:

  • از شرایط مهاجرت به کشور برزیل فراگیری زبان انگلیسی و پرتغالی است که برای پذیرش در دانشگاه های برزیل اهمیت دارد.
  • افرادی که از طریق ویزای کاری اقدام کرده اند با مدت ۴ سال اقامت موقت می توانند اقامت دائم خود را دریافت کنند.
  • افرادی که می خواهند از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنند فقط در بخش بانکی می توانند این کار را انجام دهند و خرید ملک مهاجرت از طریق سرمایه گذاری محسوب نمی شود.
  • برای پذیرش اقامت دائم و دریافت تابعیت باید مدارک لازم برای ثبات سکونت ۴ ساله در این کشور را ارائه دهید.
  • یکی دیگر از شرایط مهاجرت به برزیل نداشتن سوء پیشینه و بدهی مالی است.
  • فرد مهاجر باید گواهی سلامت را نیز داشته باشد.
  • به حقوق این کشور احترام بگذارد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای آشنایی با شرایط و راه های مهاجرت به برزیل بسته هستند دیدگاه برای این نوشته