ایده های جدید و خلاقانه نقاشی روی چوب های ساده و ام دی اف و طرح های زیبا و متنوع وسایل چوبی نقاشی شده را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین طرح ها و نقاشی های روی چوب آشنا می شوید.

نقاشی روی چوب یکی از هنرهای زیبا و جالب است که با به کارگیری آن می توان وسایل چوبی ساده و حتی تکه چوب هایی که در دسترس دارید را تبدیل به وسایل تزیینی زیبا و متنوعی کنید و از این طریق دکوری های جذابی داشته باشید. این سبک از نقاشی کاربردهای زیادی دارد که در ادامه ضمن معرفی مدل های متنوع ظروف و وسایل چوبی نقاشی شده با طرح های مختلف به بیان کاربردهای این نقاشی و روش های انجام آن می پردازیم. تا پایان با این آموزش زیبا و مهیج و مدل های متنوع همراه ما باشید.

عکس ها و مدل های جدید نقاشی روی چوب :

استفاده از هنر نقاشی روی چوب کمک می کند با ساده ترین وسایل در دستریس دکوری های زیبا و متنوعی تهیه نمایید. برای این کار ابتدا چوب مورد نظر را انتخاب و سپس زیر سازی آن را انجام دهید. با توجه به ابعاد چوب مقداری سفیده تخم مرغ را هم زده تا حدی که کاملا پف کند و سفید شود، بعد آن را کنار گذاشته و صبر کنید تا به حالت مایع دراید. حال می توانید با دست آن را روی سطح چوب خام کشیده و از این طریق زیر سازی را انجام داده و بعد برای نقاشی اقدام نمایید. در ادامه چند نمونه از طرح های زیبا روی چوب را مشاهده می فرمایید که می توانند بهترین ایده برای نقاشی شما باشند.

نقاشی جدید روی چوبنقاشی روی چوبنقاشی ساده روی چوبنقاشی برای کودک روی چوبآموزش نقاشینقاشی ویترا روی چوب

بعد از کسب مهارت در زمینه نقاشی روی چوب به سراغ وسایل چوبی ساده منزل بروید و با نقاشی و با ایجاد طرح های زیبا و متنوع روی آنها، وسایل تزیینی زیبایی برای خود خلق نمایید و از این طریق نقش مهمی در تزیین منزل داشته باشید. مهمترین حسن این سبک نقاشی این است که می توان مانند نقاشی روی سنگ از وسایل دور ریختنی و ساده برای ساخت وسایل تزیینی زیبا استفاده نمود.

مدل نقاشینقاشی روی ظرف چوبینقاشیآموزش نقاشی جدیدنقاشی روی چوبنقاشی با رنگ اکریلیک روی چوب

توجه داشته باشید که برای نتیجه گیری بهتر بعد از اتمام نقاشی روی چوب سطح کار را مشابه با نقاشی روی سفال اسپری فیکس و براق کننده بزنید و با از پلی استر استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی و جذابیت، دوام بیشتری نیز داشته باشد. در ادامه مدل های متنوع و زیبای انواع نقاشی های انجام شده روی چوب را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالبی برای نقاشی شما محسوب می گردند.

نقاشی جدید روی چوبنقاشی با زنگ روغن روی چوبمدل نقاشی روی سطح چوبنقاشی جدید روی چوبنقاشی روی میز چوبیآموزش نقاشی بر روی چوبآموزش نقاشی روی چوب

با مشاهده مدل های زیبا و نمونه کارهای اجرا شده می توانید بهترین نقاشی روی چوب را داشته باشید و از هنر دست خود لذت ببرید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش نقاشی از دیگر طرح ها و آموزش های متنوع در زمینه انواع نقاشی دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.