دسته ها
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

 مدل های شینیون موی کم پشت و چند نکته برای آرایش موهای کم پشت

  • ندا خوشرو
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع مدل شینیون موی کم پشت به همراه نکاتی برای آرایش موهای کم پشت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

شینیون موی کم پشت زنانه و دخترانه در انواع مدل های متنوع موجود است و شما می توانید از بین این مدل ها شینیون موی زیبا و شیکی را برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید و در مهمانی ها و مجالس با ظاهری شیک و جذاب تر شرکت کنید. 

شینیون موها اگر بدرستی انتخاب شود ظاهر شما باکلاس و آراسته تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب مدل شینیون موهای خود به جنس موها و فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه کنند.

مدل شینیون موی کم پشت با جدیدترین متدها آرایش مو روز دنیا

موهای نازک و کم پشت یکی از بزرگترین مشکلات برای خانم ها است و اغلب خانم هایی که دارای موهایی کم پشت هستند تصور می کنند نمی توانند از انواع مدل شینیون های زیبا و مناسب برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنند در صورتی که اگر در هنگام شینیون کردن موهای کم پشت نکاتی رعایت شود شینیون موها پرحجم و زیباتر به نظر می رسد. در ادامه انواع مدل شینیون موی کم پشت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

مدل شینیون مو کم پشت و جدید

مدل شینیون مو کم پشت زنانه و دخترانه

افرادی که موهایی کم پشت دارند در قسمت جلوی سر کم پشتی موهای آن ها بیشتر به نظر می رسد بنابراین بهتر است بعد از شینیون کردن موها در قسمت مرکز سر از تل های بافت که به رنگ موهایشان است استفاده کنند تا جذابیت شینیون موی کم پشت آن ها پرتر و حجیم تر به نظر برسد.
اگر شما تمایل دارید شینیون موهایتان پرحجم تر به نظر برسد بهتر است قبل از شینیون کردن موها از رنگ مو استفاده کنید زیرا رنگ مو باعث ضخیم تر و حجیم تر به نظر رسیدن موها می شود. بهترین روش برای فرم دادن به موهای کم پشت کوتاه و بلند استفاده از بیگودی است شما می توانید با کمک بیگودی موهایتان را بپیچید. در هنگام باز کردن بیگودی از روی موها متوجه خواهید شد که موهایتان ضخیم و حالت دار و پرحجم تر به نظر می رسند. برای شینیون موی کوتاه و شینیون موی بلند می توانید از بیگودی استفاده کنید.

مدل آرایش موی کم پشت مراحل شینیون کردن موی کم پشت مراحل شینیون کردن موی کم پشت مدل شینیون مو کم پشت جدید و زیبا مدل شینیون مو جدید آرایش موی شیک و زیبا مدل شینیون موی بلند و کم پشت مدل آرایش مو کم پشت مدل شینیون موی کم پشت شینیون مو بلند و کم پشت
برای پرحجم تر به نظر رسیدن موها همچنین بهتر است موهایتان را در جهت خلاف جهت آن ها سشوار کنید. برای فرم دادن به موهای کم پشت همچنین بهتر است موها را در قسمت مرکز سر با کمک کش ببندید سپس موها را به 4 یا 5 قسمت مساوی تقسیم کنید و هر کدام از قسمت ها را به خوبی شانه بزنید و با کمک تافت خورده موهایتان را بگیرید سپس موها را دور انگشتانتان حلقه کنید و موها را در قسمت مرکز با گیره مو وصل کنید بعد از اتمام شینیون موها خواهید دید که موهایتان به صورت سبدی پر از گل های زیبا به نظر می رسد.

شینیون موی کوتاه و کم حجم مدل شینیون مو کم حجم آرایش موی کوتاه و کم پشت مدل آرایش موی کم پشت مدل موی بسته آرایش موی بسته مدل شینیون موی بسته و زیبا شنیون مو کم پشت و جذاب مدل شینیون مو کم پشت شینیون مو کم پشت و جدید

در این مطلب با انواع مدل شینیون موی کم پشت آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها آرایش موی مناسبی را برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.