دسته ها
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

راهنمای انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست سبزه

  • ندا خوشرو
  • ۳ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

با انتخاب یک رنگ موی مناسب می توانید چهره خود را شاداب و جوان و جذاب تر از همیشه کنید. اگر رنگ پوست شما سبزه است تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با نکات و مدل هایی درباره انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه آشنا سازیم.

برای رنگ کردن مو های خود هرگز تابع مد نباشید و بهتر است رنگ مویی را برای خود انتخاب کنید که مطابق با رنگ پوست و رنگ چشم شما است. انواع مختلف رنگ مو ها با هر پوستی سازگاری ندارد. در این مطلب انواع رنگ مو برای پوست سبزه را در اختیار خانم ها با پوست سبزه قرار داده ایم.

افراد با رنگ پوست سبزه نمی توانند از هر مدل رنگ مویی برای رنگ کردن مو های خود استفاده کنند و باید رنگ هایی را رنگ مو خود انتخاب کنند که با پوست آن ها سازگاری بیشتری دارد. در ادامه این مطلب انواع نکات طلایی  انتخاب رنگ مو برای افراد با پوست سبزه را به همراه مدل های رنگ مو برای پوست های سبزه در اختیار شما قرار داده ایم.

رنگ موی مناسب افراد با پوست سبزه

بهترین رنگ مو برای پوست سبزه کدام است ؟

برای تشخیص رنگ مو مناسب برای پوست خود باید ابتدا تشخیص دهید که تن پوست شما گرم و یا سرد است. اگر جواهرات طلا به رنگ پوست شما می آیند تن پوست شما گرم است و اگر جواهرات نقره مناسب با رنگ پوست شما هستند تن پوست شما سرد است. انتخاب رنگ مو برای افراد با انواع رنگ پوست ها متفاوت است و شما هرگز نمی توانید از رنگ مو برای پوست گندمی برای افراد با پوست سبزه و سفید استفاده کنید. به عنوان مثال رنگ موی فندقی و رنگ موی مسی برای افراد با پوست گندمی بهترین انتخاب است ولی افراد با پوست سبزه نمی توانند از این رنگ مو ها استفاده کنند زیرا این رنگ مو ها با پوست آن ها مطابقت ندارد.

نگ موی دخترانه
رنگ مو برای افراد با پوست سبزه را می توانید از رنگ قهوه ای شروع کنید و بهترین رنگ برای شما قهوه ای با هایلایت کاراملی و عسلی است و رنگ موی کاراملی است. رنگ موی مشکی نیز برای افراد با پوست سبزه می تواند ایده خوبی باشد.

رنگ موی قهوه ای با هایلایت کارملی انواع رنگ مو های مشکی و روشن بریا افراد با پوست سبزه

اگر ته مایه رنگ پوست سبزه  شما به سمت رنگ های گرم مانند زرد متمایل است بهتر است که از رنگ مو های نارنجی و قرمز استفاده کنید.

رنگ مو برای پوست سبزه

رنگ مو برای افراد با پوست سبزه معمولی

اگر رنگ پوست شما سبزه معمولی است رنگ مو های قرمز قهوه ای روشن و شاه بلوطی روشن و بلوند روشن می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. که به ترتیب این رنگ مو ها را در تصاویرزیر مشاده خواهید کرد.

انواع مدل های رنگ مو بریا افراد سبزه

مدل های رنگ موی شاده بلوطی رنگ موی بلوند روشن برای افراد با پوست سبزه معمولی

رنگ مو برای افراد با پوست سبزه تیره

رنگ مو های شاه بلوطی تیره و متوسط و قهوه ای روشن و بلوند روشن می توانند ایده خوبی برای انتخاب رنگ موی شما باشند رنگ مو های روشن تر از این رنگ مو های ذکر شده برای  افراد با پوست سبزه تیره نمی تواند انتخاب خوبی باشد زیرا این رنگ مو ها پوست شما را تیره می کنند. این رنگ مو ها را به ترتیب گفته شده در تصاویر ادامه مطلب ملاحظه می کنید.

انواع رنگ میو شاده بلوطی برای افراد با پوست سبزه

رنگ موی قهوه ای روشن برای افراد با پوست سبزه تیره انواع مدل های رنگ مو بریا افراد با پوست سبزه

انواع مدل های رنگ مو برای پوست های سبزه

با انتخاب رنگ مو مناسب می توانید تغییرات زیادی را در چهره خود ایجاد کنید و هم چنین جذابیت خود را چند برابر کنید. اگر شما پوست سبزه ای دارید مدل های ادامه این مطلب می توانند بهترین ایده برای انتخاب رنگ موی شما باشند.

نکات طلایی مخصوص رنگ مو برای پوست سبزه مدل ها و نکات طلایی درباره رنگ مو برای پوست سبزه مدل های متنوع رنگ مو بریا افراد سبزه انواع رنگ مو برای افراد با پوست سبزه رنگ مو زیبا برای افراد سبزه مدل موی فر کوتاه و مدل رنگ مو رنگ موی قهوه ای روشن مدل رنگ مو برای خانم های سبزه مدل رنگ مو برای خانم ها با پوست سبزه

با توجه به نکات گفته شده در این مطلب افراد با پوست سبزه می توانند ایده آل ترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنند. مدل های زیبا و نکات مناسب رنگ مو برای پوست سبزه را در این بخش مشاده کردید که امیدواریم این مطلب راهنمای خوبی برای انتخاب رنگ موی افراد با پوست سبزه باشد. برای مشاهده انواع رنگ مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.