یکی از وسایل خواب مورد نیاز نوزادان دختر و پسر, گهواره می باشد. از این رو قبل از تولد نوزاد و در جشن سیسمونی گهواره نوزاد تهیه می شود. گهواره ها در طرح ها و مدل های مختلفی یافت می شوند.

یکی از مهمترین و پرکاربردی ترین وسایل سیسمونی و نوزادان, گهواره می باشد. نوزادان با قرار گرفتن در گهواره, احساس راحتی بیشتری می کنند. به علاوه این وسیله به مادران کمک بسیاری در جهت نگهداری نوزاد می کند. در این مطلب مدل های گهواره نوزاد برای سیسمونی نوزادان دختر و پسر آورده شده است.

جدیدترین مدل های گهواره نوزاد دختر و پسر

گهواره یکی از وسایل خرید شده در سیسمونی نوزاد دختر و پسر می باشد. امروزه گهواره ها در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند و بسته به سلیقه و دکوراسیون اتاق نوزاد, هر یک از این گهواره ها را می توان انتخاب نمود. جدیدترین مدل های گهواره نوزاد, نمونه های برقی آن ها می باشد که در ادامه به تصویر کشیده می شود.

گهواره نوزاد ایرانی پسر و دختر

یکی از قدیمی ترین مدل های گهواره نوزاد, گهواره های فلزی می باشند. از این رو این گهواره ها از اولین گزینه های ایرانی ها برای نوزادان است. این گهواره ها ترکیبی از فلز و پارچه هستند و تنوع زیادی در رنگ و طرح دارند.  با توجه به جنسیت جنین دختر و پسر, می توان هر یک از این مدل ها را انتخاب نمود. این گهواره ها دارای توری هستند که باعث می شود نوزاد از گزش حشرات در امان باشد. در ادامه نمونه هایی از این گهواره ها را مشاهده می کنید.

گهواره نوزاد

گهواره پایه کوتاه نوزادان

گهواره نوزاد

گهواره نوزاد

گهواره نوزاد

گهواره های پایه بلند نوزادان

تصاویر گهواره نوزاد چوبی

یکی دیگر از مدل های گهواره نوزاد, گهواره های چوبی است. این گهواره ها از انواع مختلف چوب تهیه شده اند. این گهواره های چوبی در دو مدل, پایه بلند و پایه کوتاه طراحی می شوند. این گهواره ها نیز رنگ ها و طرح های متنوعی دارند که بسته به سلیقه می توان هر یک را انتخاب نمود. این نوع گهواره ها برای همه نوزادان اعم از دختر و پسر استفاده می شود.

گهواره نوزاد

مدرن ترین گهواره نوزاد پسر

گهواره برای نوزاد دختر

گهواره نوزاد

گهواره نوزاد

جدیدترین مدل های گهواره نوزاد برای سیسمونی نوزاد دختر و پسر

امروزه با پیشرفت فناوری, گهواره ها نیز دچار تحولات اساسی شده اند. گهواره های برقی نمونه ای از جدیدترین گهواره ها می باشد. این گهواره ها از راه دور نیز کنترل می شوند. از این رو برای والدین راحتی بیشتری فراهم می کنند. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین گهواره نوزاد را نشان می دهد.

گهواره مدرن و زیبا برای نوزاد دختر

جدیدترین گهواره نوزاد ایرانی

گهواره برای نوزاد پسر

گهواره نوزاد

گهواره و صندلی نوزاد

گهواره ایرانی نوزاد

گهواره نوزاد

با توجه به وجود مدل های مختلف گهواره نوزاد, ممکن است انتخاب یکی از این مدل ها مشکل باشد. با توجه به سلیقه و جنسیت نوزاد و سرویس خواب نوزاد می توان یکی از این طرح ها را برای سیسمونی نوزاد انتخاب نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.