دسته ها
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
سحر خیز

آموزش بافت موی هلندی در چند مرحله ساده و راحت

  • ندا خوشرو
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با آموزش بافت موی هلندی آشنا خواهید شد که امیدواریم این بافت موی زیبا مورد توجه تان قرار بگیرد و بتوانید با کمک مراحلی که ذکر کردیم تبحر لازم را در این مدل بافت موی شیک و زیبا بدست آورید.

روش های زیادی برای جمع کردن موهای کوتاه و بلند وجود دارد که یکی از بهترین روش ها بافتن موها است. بافت موها در انواع مدل های مختلف موجود هستند و شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها موهای خود را به زیباترین شکل ممکن ببافید. در ادامه این مطلب آموزش بافت موی هلندی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم با کمک مراحل ذکر شده بتوانید موهایتان را به زیبایی ببافید.

بافت مو یکی از زیباترین روش ها برای حالت دادن به موها است که اگر بدرستی انجام شود برای موها نیز بی ضرر است. بافت موها در انواع مدل های مختلف بافت موی فرانسوی و بافت موی آفریقایی و بافت موی هلندی و بافت موی تیغ ماهی و … موجود هستند که انتخاب هر یک از این روش ها برای بافتن موها به سلیقه شخصی و مهارت شما در زمینه بافت مو و مدل مو و کوتاهی و بلندی موها بستگی دارد.

مدل بافت موی زیبا و جدید هلندی

آموزش بافت موی هلندی

۱. برای بافت موی هلندی ابتدا موهایتان را به ۳ قسمت مساوی ( رشته چپ و راست و وسط ) تقسیم کنید.

آموزش بافت موی هلندی
۲. رشته سمت چپ موها را از زیر رشته میانی عبور دهید.

مراحل بافت مو هلندی
۳. رشته سمت راست را هم از زیر رشته میانی موها عبور دهید.

بافت مو هلندی
۴. بعد از انجام دادن ۳ مرحله قبلی باید موهای بیشتری را به بافت موهای خود بیفزایید. توجه داشته باشید که باید مقداری از موهای سمت چپ خود را بگیرید و به رشته سمت چپ ( رشته اولیه ) اضافه نمایید.

بافت موی زیبا هلندی
۵. رشته اولیه را به همراه موهای اضافه شده مانند مراحل قبلی از زیر رشته میانی موها عبور دهید.

آموزش مرحله به مرحله بافت موی هلندی
۶. در این مرحله از آموزش بافت موی هلندی برای قسمت راست سر نیز همین روش ها را تکرار کنید و مقداری از موهای سمت راست خود را به رشته اولیه اضافه نمایید.

بافت موی زیبا و شیک هلندی
۷. رشته سمت راستی موها را نیز از رشته میانی موها عبور دهید.

آموزش تصویری بافت مو هلندی
۸. در این مرحله قسمت عمده کار بافت مو انجام شده است توجه داشته باشید که برای این بافت مو رد کردن رشته موها از زیر رشته میانی و سفت نگه داشتن رشته ها و افزودن منظم موهای جدید به بافت مو یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

آموزش بافت موی هلندی
۹. در مرحله آخر بافت مو هلندی بعد از اینکه به نزدیکی گردن رسیدید می توانید رشته موهایتان را به سمت جلو بیاورید و در آینه ادامه بافت مو را انجام دهید.

 مدل بافت موی زنانه و دخترانه هلندی بافت موی زنانه هلندی

بافت موی هلندی برای اغلب افراد در نگاه اول چندان آسان به نظر نمی رسد و شما می توانید با تکرار و تمرین زیاد در این مدل بافت مو تبحر لازم را بدست آورید. در این مطلب آموزش بافت موی هلندی را به صورت مرحله به مرحله مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی بتوانید موهایتان را به راحتی ببافید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.