ابرو های پهن با بیشتر چهره ها تناسب دارد و از این رو امروزه این مدل ابرو ها استقبال ویژه ای داشته اند شما نیز میتوانید با دیدن مدل های زیر، مدل ابرویی زیبا و متناسب را برای صورت خود انتخاب کنید.

ابروهای پهن یکی از پر استقبال ترین مدل های ابرو هستند و امروزه همه تلاش دارند تا ابرو هایشان را با استفاده از ابزار مخصوص پر پشت تر و پهن تر کنند تا جلوه ی خاصی به چهره بدهند. در این مقاله بیش از بیست مدل ابرو پهن و زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم امیدواریم مدل های زیر مورد پسندتان واقع شوند.

تصاویر مدل ابرو پهن جدید و زیبا

ابرو ها از اجزایی هستند که مورد توجه همه قرار دارند و برای خانم ها بیشتر حائز اهمیت است و همه به دنبال بهترین مدل ابرو برای خود میگردند. در این مقاله ما انواع مدل های ابرو پهن و جدید را برایتان در نظر گرفته ایم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین مدل را برای خود انتخاب کنید.
در انتخاب مدل ابرو ها باید به فرم چشم ها، پیشانی و میزان گردی یا کشیدگی صورت توجه کرد. زیرا هر مدل ابرویی برای فرم خاصی از صورت مناسب است و اگر ابرو هایی زیبا داشته باشید ولی مدل ابرو ها با فرم صورت هماهنگ نباشد جذابیت چهرتان را تا حد زیادی میگیرد. پس در انتخاب ابرو پهن کوتاه و یا بلند و یا مدل ابروهای باریک و… بسیار دقت کنید. تصاویر زیر نمونه های زیبایی از مدل ابروهای پهن بلند و کوتاه هستند.

مدل ابروی پهنمدل آرایش ابرو پهن

مدل ابرو متفاوتآرایش چشم با ابروهای پهن

مدل ابرو کشیده و پهنمدل ابرو پهن و زیبامدل ابرو زنانه پهن و بلند

مدل ابرو پهن

مدل ابرو جدید و پهن

مدل ابرو هشتی

مدل ابرو دخترانه پهن با آرایش زیبا و ساده

مدل ابرو شیک و جذاب

مدل ابرو جدید

ابروهای پهن دارای طرفداران بسیاری در میان خانم های جوان و دختران مجرد است

مدل های شیک و جذاب ابرو

مدل ابرو پهن و جدید

آرایش ابرو پهن بلند و کوتاه

ابرو های پهن با بیشتر صورت ها هماهنگ است از این رو دارای طرفدار بیشتری است. اگر ابرو های کم پشتی دارید و می خواهید مدلی پهن برای ابرو های خود داشته باشید میتوانید با مداد ابرو و یا با استفاده از سایه ابرو ابرو هایتان را کمی پر پشت تر جلوه دهید به تصاویر زیر دقت کنید این تصاویر نمونه هایی از آرایش ابروهای پهن با استفاده از مداد و آکوا میباشد.

مدل ابروی پهن مدل ابروی پهن مدل ابرو کشیده و پهن مدل ابروی پهن و جدید مدل ابرو پهن مدل ابرو پهن و زیبا

مدل ابرو پهن کوتاه جدید و جذابمدل ابرو کشیده

آرایش ابرو زنانه پهن و بلندمدل ابرو جدید و پهن مدل ابرو جدید و پهن

با نمونه های زیبا و جذابی از مدل ابرو پهن و جدید آشنا شدید امیدواریم مدل های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. در صورت تمایل برای آشنایی با انواع مدل ابرو های جدید کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.