دسته ها
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

مدل شینیون موهای کوتاه با استایل های جدید و جذاب

  • نرگس بستگان
  • ۲ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

در این بخش از مجله آرگا به سراغ مدل شینیون موهای کوتاه دخترانه و زنانه رفته ایم که می توانید الگو های مناسبی برای مهمانی ها و مجالس باشد اگر مدل موی کوتاهی دارید نگران آن نباشید و از تماشای تصاویر ایده بگیرید.

یکی از دغدغه های بزرگ دختران و خانم ها با موهای کوتاه داشتن آرایش موی مناسب و جذاب است. امروزه روش های زیادی برای مدل شینیون موهای کوتاه وجود دارند که شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها به موهای خود فرم و آرایش مناسبی بدهید. در این مطلب انواع مدل شینیون برای موهای کوتاه را قرار داده ایم.

عکس های مدل شینیون موهای کوتاه

اغلب خانوم ها ترجیح می دهند تا موهای خودشان در شینیون مورد استفاده قرار بگیرد و نمی خواهند که از گیس های مصنوعی استفاده کنند. اگر موهای شما کوتاه هم باشد باز هم میتوانید تا از موهای خودتان در شینیون استفاده کنید.

برای زیبایی و جذابیت بیشتر مدل شینیون موهای کوتاه دخترانه و زنانه می توانید از انواع بافت های تزیینی و گل سر های زیبا و جذاب در بین شینیون موی کوتاه خود استفاده کنید. در مدل موهای بسیار کوتاه دخترانه می توان از مدل شینیون فشن استفاده کرد . بهتر است در این مدل موها از رنگ مناسبی استفاده کرد تا مدل مو بسیار زیباتر دیده شود.

مدل شینیون موهای کوتاه

گالری 20 تصویر شینیون مو کوتاه

آرایش موهای کوتاه با متدهای جدید و امروزی را در ادامه ملاحظه می فرمایید. امیدواریم از تماشای این شینیون های زیبا مخصوص موهای کوتاه لذت ببرید.

مدل شینیون موهای کوتاه

مدل شینیون مو کوتاه برای مهمانی

شینیون مرحله ای

آرایش موی کوتاه

شینیون برای موهای کوتاه

شینیون بسته برای موهای کوتاه

شینیون مو 2018

موی کوتاه

مدل شینیون موهای کوتاه

برای مدل شینیون موهای کوتاه می توان از موی مصنوعی و پروتز استفاده کرد. باید در نظر داشته باشید که رنگ موهای مصنوعی با رنگ موی خودتان مطابقت داشته باشد تا بتوانید شینیون ایده آلی را داشته باشید. یکی دیگر از روشهای شینیون موی کوتاه استفاده از اکستنشن مو می باشد که می توان موهای مصنوعی همرنگ با موی سر را توسط رینگ به موهای پشت سر و جلو سر اضافه کرد.

در شینیون موهای کوتاه بهتر است برای نشان دادن حجم بیشتر موها , آن ها را پوش دهید و بعد از پوش دادن مو باید قسمت پوش داده شده مرتب شود و  بعد از مرتب کردن موها به آن ها اسپری مو بزنید.

در این مطلب با انواع مدل شینیون موی کوتاه آشنا شدید که امیدواریم مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد و از تماشای گالری تصاویر ضمن نکاتی برای شینیون موی کوتاه استفاده کرده باشید. در صورت تمایل برای تماشای انواع مدل شینیون مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.