به نظر می رسد سامسونگ در سال ۲۰۱۸ از لوازم جانبی گلکسی س۹ رو نمایی می کند. این لوازم شامل قاب های جدید با قابلیت های جدید است. قاب Hyperknit و یک پد شارژ بی سیم، Dex Pad از لوازمی است که در سال پیش رو به مشتریانش اراده می دهد.

از فهرست لوازم جانبی گوشی گلکسی اس ۹ در سال جدید رونمایی می شود. این لوازم که برای حرفه ای هاست، فروش آن بسیار جذاب خواهد بود. در اینجا ما به اختصار درباره این خبر جدید بحث خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

گفته شده است لوازم جانبی گوشی سامسونگ به نام  گلکسی ای۹ را فهرست کرده است. در آن جندین قاب به نام های Hyperknit, LED View، Clear و نیز کاور آن خیلی ها را جذب می کند. در ابن اخبار گزارش شده است که در  سال ۲۰۱۸ شرکت سامسونگ یک پد شارژ بی سیم به مشتریانش اراده می دهد که این پد جایگزین ( پد شارژ قابل تبدیل) می شود. Hyperknit که قاب جدید است. این موارد فاش شده برای پرچم داران سامسونگ همان رنگ های پیشین خواهد بود. گفته شده است عرضه قاب های Hyperknit و Alcantra فعلا محدود است. گلکسی اس ۹ امکانات جدیدی را دارد از جمله اینکه Dex Pad  این امکان را به مشتریانش

می دهد تا نمایشگر گوشی همانند موس عمل کند.

تا کنون سامسونگ از لوازم جانبی  گلکسی اس ۹ تصویری بیرون نداده است. به نظر می رسد در ابتدای سال ۲۰۱۸ سامسونگ پس از معرفی رسمی در کنگره جهانی موبایل (MWC)، عرضه بازار جهانی شود.

فاش لیست ابزار جانبی گلکسی S 9  و  S plus 9

همچنین قرار است حسگر اثر انگشت به قسمت پایین دوربین انتقال داده شود.

گمانه زنی ها حاکی ازآن است که سامسونگ به روال سالهای پیش محصولاتش را به دو مدل عرضه میکند یک نسخه با تراشه پرچم‌دار اسنپدراگون ۸۴۵

و دیگری در کشورهای آسیایی و نیز اروپا عرضه خواهد شد.

فاش لیست ابزار جانبی گلکسی S 9  و  S plus 9

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.