دسته ها
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

با برترین پزشکان متخصص زنان در کلینیک بانو آشنا شوید

  • فرهاد هاشمی
  • ۱۴ اسفند ۱۴۰۱
  • ۰

کلینیک بانو با بهره مندی از خدمات بی نظیر و معرفی دکتر زنان خوب در تهران، زیر نظر بهترین متخصص زنان و زایمان در اختیار شما بانوان و مادران عزیز می باشد. ما در کلینیک دکتر روشن همواره سعی کرده ایم از طریق تماس و مشاوره تمام وقت در دسترس شما بانوان عزیز باشیم. سلامتی بدن شما مادران عزیز و نوزاد دلبندتان هدف دکتر کلینیک بانو است و کلیه پرسنل کلینیک برای تحقق این هدف تلاش می کند. کلینیک زنان و زایمان بانو با فراهم آوردن محیطی آرام و دلنشین لحظات خوشی را برای شما بانوان و مادران عزیز آرزومند است.

 

با برترین پزشکان متخصص زنان در کلینیک بانو آشنا شوید

خدمات کلینیک

  • انجام تست های تشخیصی زنان
  • آزمایش پاپ اسمیر و کورتاژ تشخیصی
  • لابیاپلاستی (ترمیم و زیبایی واژن)
  • خدمات ترمیم و زیبایی
  • خدمات سونوگرافی
  • چکاپ معمولی
  • درمان عفونت های زنان

 

انجام تست های تشخیصی برای زنان

سلامت و زیبایی دو معیار مهم در زندگی هر شخصی می باشد و اهمیت به آنها باید مورد توجه قرار بگیرد.کلینیک ما با دارا بودن مجموعه ی کامل تست های تشخیصی و داشتن متخصصین خانم و محیطی آرام و بهداشتی ،رضایت کامل مراجعین را به خود جلب کرده است.

 

با برترین پزشکان متخصص زنان در کلینیک بانو آشنا شوید

 

لابیاپلاستی (ترمیم و زیبایی واژن)

واژن یکی از بخش های ناحیه تناسلی بانوان است که شکل ورودی آن در زیبایی بخشیدن به ناحیه تناسلی بسیار اهمیت دارد. بنابراین عمل های زیبایی واژن برای بهبود یافتن شرایط ظاهری و مسائل دیگر بسیار موثر است. امروزه روش های زیادی برای زیبایی واژن وجود دارد. عمل زیبایی واژن ، عملی است که واژن را تنگ تر می کند و شکل ظاهری ناحیه ژنیتال را بهبود می بخشد.

چکاپ معمولی

خانم ها میبایست دو بار در سال به منظور انجام آزمایش هایی همچون پاپسمیر و خون و حداقل یکبار در سال به انجام سونوگرافی سینه،رحم و تخمدان اقدام نمایند.کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن شما را در راه رسیدن به بدنی سالم و زندگی آسوده تر همراهی خواهد کرد.

 

آزمایش پاپ اسمیر و کورتاژ تشخیصی

این آزمایش یک نوع تست برای انجام غربالگری برای سرطان دهانه رحم می باشد که سلول های پیش سرطانی و سرطانی با این آزمایش بررسی می شود. برای انجام این آزمایش از سلول های موجود در دهانه رحم نمونه برداری می شود. در زمان انجام این فرآیند ، فرد احساس درد دارد ولی پس از آن درد بلند مدتی برای فرد ایجاد نخواهد شد.

کورتاژ تشخیصی یا نمونه برداری از رحم ، یک عمل تشخیصی و درمان است که به منظور بررسی سلامت رحم انجام می شود. از کورتاژ تشخیصی برای برسی مشکلات رحمی مثل خونریزی های غیر طبیعی رحم و یا سقط جنین انجام می شود. این عمل در حدود ۲۰ تا سی دقیقه انجام می شود و نیازمند بیهوش کردن است.

خدمات سونوگرافی

یکی از مهم ترین دغدغه ی مادرانی که به تازگی باردار شده اند یافتن پزشک زنان و زایمانی است که سونوگرافی جنین را هم خود در مطبشان انجام بدهند تا لازم نباشد به جایی خارج از مطب رجوع کنند.باتوجه به اهمیت این موضوع،کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن با داشتن مجهزترین تجهیزات سونوگرافی جنین و بارداری این امکان را  برای مراجعین عزیز فراهم کرده است.

خدمات ترمیم و زیبایی

زیبایی ناحیه تناسلی زنان،یکی از موارد مهم برای آنها محسوب می شود. بانوان بسیاری از فرم ناحیه تناسلی خود ناراضی هستند و نمی دانند چه عملی برای آنها بهتر است . ما در کلینیک بانو از انواع خدمات مربوط به زیباسازی واژن برخوردار هستیم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *