دسته ها
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

عکس های مدل آرایش گونه جدید و نحوه ی گریم گونه با متد های روز

  • پرستو محمدی
  • ۸ شهریور ۱۳۹۴
  • ۰

شما هم به نقش پررنگ آرایش گونه ها پی برده اید و میدانید درصورتی که از رژ گونه استفده کنید صورتتان بی روح دیده میشود اما از خودتان پرسیده اید که آیا به روش صحیح گونه هایتان را آرایش میکنید یا طبق عادت برس را بر روی گونه ها میکشید؟

احتمالا شما هم به نقش پر رنگ و غیر قابل انکار آرایش گونه پی برده اید و متوجه شده اید درصورتی که رژ گونه استفاده نکنید آرایشتان بی روح میشود. آرایش گونه ها آخرین مرحله ی آرایش است که به آرایش صورت جذابیت خاصی می دهد پس باید نحوه ی صحیح استفاده از رژ گونه و گریم گونه ها را بدانید و با روش های صحیح گونه هایتان را برجسته تر و جذاب تر کنید.

نحوه ی گریم گونه ها با متد های روز :

آرایش گونه نه تنها به گونه ها بلکه به کل صورت جذابیت خاصی میدهد و باعث هماهنگی بیشتر آرایش میشود. اینکه از چه رنگ رژ گونه ای استفاده کنید بستگی به سلیقه ی شخصی و رنگ آرایش صورتتان دارد. البته باید در نظر داشته باشید که استفاده از رژ گونه های تیره و خیلی پررنگ صورتتان را مصنوعی می کند پس سعی کنید مناسب با آرایش لب و آرایش چشم تان رنگی مناسب انتخاب کنید. رژ گونه انواع مختلفی دارد برخی به شکل کرم و برخی به شکل پودر هستند که استفاده از پودر بسیار راحت تر ست و برای مصرف روزانه بیشتر استفاده میشود ولی ماندگاری کرم ها بیشتر است.
تابحال به این دقت کرده اید که آرایش گونه هایتان را با روش صحیح انجام می دهید و یا طبق عادت برس رژ گونه را روی گونه هایتان می کشید؟
نحوه ی آرایش گونه برای صورت های مختلف متفاوت است و باید ابتدا بدانید که فرم صورتتان کشیده، قلبی ، گرد و یا بیضی است تا بتوانید بهترین گریم گونه را انجام دهید. زیرا نحوه ی آرایش صورت کشیده یا آرایش صورت گرد، بیضی و … متفاوت است و هرکدام نوع خاصی از آرایش را نیاز دارند. در تصویر زیر روش استفاده از رژ گونه برای صورت های مختلف آورده شده است.

Blusher (4)برای اینکه بتوانید صورتتان را به طور کامل و با روش صحیح آرایش کنید نیاز دارید نمونه هایی از گریم مرحله ای را ببینید در عکس زیر نحوه ی صحیح آرایش صورت و گریم گونه ها نمایش داده شده است.

  •  گالری اسپیناس

گریم گونه ها و آرایش آنها

سه نکته ی طلایی برای استفاده از رژ گونه و گریم گونه ها :

  1. هر قدر رژ گونه براق تر باشد گون ها برجسته تر نمایان میشود پس میزان براقیت رژ گونه تان را متناسب با سایز گونه هایتان انتخاب کنید.
  2. خط زیر گونه ها را با یک پد پنکک مشخص کنید تا گونه هایتان بهتر و برجسته تر جلوه کنند.
  3. با لبخند زدن فرم گونه هایتان برای استفاده از رژ گونه بهتر میشود و بعد از میکاپ گونه ها صورتتان بشاش تر بنظر میرسد.

عکس زیر نمونه ای ازگریم کلی صورت است که به صورت مرحله ای نمایش داده شده است.

گریم صورت

مدل های آرایش گونه شیک و جدید :

در زیر با عکس های زیبایی از آرایش صورت آشنا خواهید شد که در این عکس ها گونه های به زیبایی و با روش های متفاوت آراسته شده اند.

آرایش گونه آرایش گونه مدل های آرایش گونه آرایش گونه آرایش گونه مدل آرایش زیبای گون ها مدل رژ گونه زدن مدل رژ گونه زدن برجسته کردن گونه با آرایش برجسته کردن گونه با آرایش آرایش لپ ها با رز گونه نحوه ارایش گونه

مدل های آرایش شیک گونه مدل های آرایش شیک گونه مدل آرایش جدید گونه مدل آرایش جذاب گونه ها

با مدل های شیک و جدید آرایش گونه آشنا شدید امیدواریم مطالب این بخش مورد پسندتان واقع شده باشند. در تمایل دارید عکس های بیشتری از آرایش صورت 2015 را مشاهده کنید کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.