دسته ها
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

آموزش مرحله ای شینیون دخترانه ساده و جذاب در سه دقیقه

  • پرستو محمدی
  • 2 سپتامبر 2015
  • ۰

یادگیری مدل آرایش موی ساده و جذاب برای هر خانمی جزء مهم ترین هاست. یکی از مدل هایی که در کمترین زمان به زیبا ترین شکل آراسته میشود شینیون پاپییونی است که هم خودش مدل موی کاملی است و هم میتوان آن را در کنار مدل های دیگر به صورت خلاقانه به کار برد.

شما هم به دنبال این هستید که یک مدل موی ساده و جذاب دخترانه پیدا کنید که در کمترین زمان ممکن آراسته شود؟ ما در این مقاله آموزش کامل شینیون دخترانه ساده را برایتان آورده ایم تا بتوانید در کم ترین زمان مو ها رابه بهترین نحو آرایش کنید و از آن لذت ببرید.

آموزش مرحله ای شینیون دخترانه ساده و جذاب :

آموزش شینیون دخترانه ساده

شینیون دخترانه ساده و جذاب بیشتر برای دختر بچه ها مناسب است البته اگر با بافت مو همراه شود مدل موی جذابی برای نوجوانان نیز محسوب میشود. شما میتوانید در زمانی کم مدل زیبایی را بسازید. یکی از مزیت های این مدل این است که به وسیله ی خاصی برای آرایش نیاز ندارد و فقط با یک شانه و یک کش مو و چند سنجاق ساده و باریک آراسته میشود.
برای اینکار ابتدا موهایتان را با کش مو ببندید هنگام بستن مو ها، مو ها را به طور کامل از کش مو خارج نکنید و یک حلقه با مو هایتان درست کنید مانند تصویر زیر آموزش شینیون دخترانه ساده

حال باید مو های این حلقه را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. ادامه ی مو ها که بیرون از کش مو هستند را مطابق تصویر زیر از وسط حلقه رد کنید و زیر موها با سنجاق محکم کنید.

آموزش شینیون دخترانه ساده

حال مدل شما حدودا آماده است فقط نیاز دارید مو هایتان را با دست مرتب کنید و در صورت تمایل مقداری اسپری مو روی این شینیون دخترانه ساده بپاشید تا زیبایی آن بیشتر شود.

آموزش شینیون دخترانه سادهآموزش این شینیون دخترانه ساده و جذاب به اتمام رسید. شما میتوانید از این پاپیون برا کل مو هایتان استفاده کنید و یا فقط برای قسمتی از مو ها از این روش استفاده کنید مانند مدل های زیر. این مدل برای آرایش موی کوتاه نیز بسیار مناسب است.

مدل های زیبا و جذاب از شینیون دخترانه ساده :

در این مدل های ساده و زیبا از شینیون پاپییونی که آموزش دادیم استفاده شده است به ایده های خلاقانه ی این مدل مو ها توجه کنید.

 

شینیون ساده و دخترانه شینیون ساده و دخترانه مدل های زیبا و ساده شینیون دخترانه مدل های زیبا و ساده شینیون دخترانه مدل های زیبا و ساده شینیون دخترانه مدل های زیبا و ساده شینیون دخترانه مدل شینیون دخترانه شیک مدل شینیون دخترانه شیک مدل شینیون دخترانه شیک مدل شینیون شیک و دخترانه  مدل شینیون ساده و دخترانه مدل شینیون ساده و دخترانه

با شینیون دخترانه ساده آشنا شدید و مدل های خلاقانه ی آرایش مو را مشاهده کردید امیدواریم مطالب و عکس های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند. در صورت تمایل برای دیدن مدل های جذاب تری از شینیون مو 2015 کلیک کنید.

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا