دسته ها
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب رژ لب با رنگ های مختلف

 • شقایق ایران دوست
 • ۳۰ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

تعبیر خواب رژ لب می تواند نشان دهنده خیانت باشد از این رو بهتر است جزئیات بیشتری از خواب را برای معنای دقیق به یاد بیاورید.

معنا دادن به خواب ها یکی از ساده ترین کارهایی می باشد که می توانید انجام دهید تا برای مدتی سرگرم شوید. فرآیند معنا کردن خواب بسیار ساده می باشد و کافی است اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید و جزئیات خواب را با دقت بررسی نمایید. در ادامه شما را با  تعبیر خواب رژ لب آشنا می کنیم و اطلاعاتی در مورد دیدن این خواب در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فروش رژلب در خواب

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

تعبیر خواب رژ لب

رژ لب یکی از وسایل آرایشی می باشد و ممکن است هر فردی آن را در حالت های متفاوتی دیده باشد و این حالت ها هر کدام دارای معنا های متفاوتی می باشند. برای معنای دقیق این خواب باید حواستان را به جزئیات بدهید زیرا این جزئیات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند.

تعبیر کلی

این تعابیر برای افرادی می باشد که خواب دیده اند ولی چیزی از جزئیات آن را به یاد ندارند. تعابیری که این خواب به صورت کلی دارد را برای شما عزیزان بررسی می کنیم.

 • این خواب می تواند نشانه ای از افکار شما باشد.
 • دیدن خواب رژ لب به صورت کلی نشانه ای از این می باشد که شما به دنبال جلب توجه هستید و دوست دارید جذابیت خود را دو چندان نمایید.

پیدا کردن رژ

اگر فردی در خواب خود رژ لب پیدا کرد بدین معنا می باشد که خبر های بسیار شگفت انگیز و غیر منتظره ای را خواهد شنید و این خبرها می تواند زندگی او را نیز تغییر دهد.

فروختن رژ لب

اگر در رویای خود دیدید که در حال فروش رژ لب می باشید بدین معنا می باشد که می توانید به راحتی اعتماد شخصی که دوست دارید را به خود جلب نمایید. در واقع این خواب نشانه ای از این می باشد که شما می توانید با مهارتی که دارید به رتبه های بسیار بالایی برسید.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

خرید رژلب در خواب

رژ لب مایع در خواب

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است در مورد رژ لب دیده باشید این است که آن را به صورت مایع دیده باشید. این خواب می تواند نشانه ای از این باشد که شما تمامی تلاش خود را برای رسیدن به خواسته هایتان به کار می گیرید و در آینده ای نه چندان دور موفق خواهید شد و به هر آن چه که دوست دارید خواهید رسید. اگر رژ لب شما در رویا خیلی براق باشد نشانه ای از این می باشد که شما فردی بسیار خودشیفته هستید.

رژ لب خراب

دیدن رژلب خراب در رویا می تواند معنای بدی داشته باشد و نشانه ای از این می باشد که شایعات پیش بینی نشده ای در مورد شما پخش می شود و شما مشهور می شوید ولی این شهرت از نوع بد می باشد. در این میان این خواب به شما نشان می دهد که نباید از راه درست خارج شوید.

خریدن رژ لب

خریدن رژ لب در رویا می تواند معنا های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشد و این معنا ها را در ادامه برای شما بررسی می کنیم.

 • اگر فردی در رویای خود ببیند که در حال خرید رژ لب می باشد بدین معنا است که شما مال و اموالی را صرف زیبا تر به نظر رسیدن می کنید. در واقع این خواب می تواند به شما نشان دهد که وقت و هزینه های خود را صرف چیزهایی می کنید که اهمیتی ندارند و نظر دیگران بسیار روی شما تاثیر می گذارد.
 • اگر در رویای خود یدید که در حال خرید رژ لب جدید هستید بدین معنا می باشد که ازدواج و عاشقی در پیش است.

زدرن رژلب در خواب

رژ لب قدیمی

اگر فردی در رویای خود ببیند که رژ لب قدیمی بر لب می زند بدین معنا می باشد که عشق شما به زودی تکراری خواهد شد و همین موضوع می تواند مشکلاتی در زندگی شما ایجاد نماید. این خواب به شما هشدار می دهد که گذشته را فراموش نکنید و سعی کنید برای احساساتی که  دارید احترام و ارزش قائل شوید.

خوردن رژ لب

اگر در رویای خود دیدید که در حال خوردن رژ لب می باشید بدین معنا می باشد که در زندگی خود دچار یک سری مشکلاتی می شوید و این مشکلات می تواند برای شما بسیار بد باشد. اگر در این روزها برایتان پیشنهاد ازدواج داده می شود بهتر است سعی کنید از روی احساسات تصمیم نگیرید و روی پاسخ مثبت خود کمی فکر نمایید.

هدیه گرفتن رژ لب

اگر در رویای خود از دیگران رژ لب هدیه گرفته اید بدین معنا می باشد که فردی شما را دوست دارد و به زودی این دوست داشتن را نشان می هد و آینده ای بسیار خوب در انتظار شما می باشد.

شکستن رژ در رویا

اگر در رویای خود یدید که رژ لب شما شکسته است بدین معنا می باشد که نسبت به احساسات دیگران بد رفتاری می کنید و نمی توانید احساس دیگران را به خود جلب نمایید. بهتر است سعی کنید برای احساساتی که دیگران دارند ارزش قائل شوید.

معنی خواب رژلب

رنگ های متفاوت در رژ لب

ممکن است در رویای خود رژ لب را با رنگ های متفاوتی ببینید. در ادامه تعبیر خواب رژ لب در رنگ های متفاوت را برای شما بررسی می کنیم.

 • دیدن رژ لب بنفش در خواب نشانه ای از این می باشد که شما خبر های بسیار خوبی خواهید شنید و این خبرها می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد.
 • رژ لب تیره در رویا دارای معنای خوبی می باشد و نشانه ای از این می باشد که فرد خواب بیننده دیگران را دوست دارد و برای احساسات و عواطف آن ها احترام و ارزش قائل می باشد.
 • تعبیر خواب رژ لب آبی نشانه ای از بلوغ می باشد و فردی که این خواب را دیده است احساس می کند که بیش تر از دیگران متوجه می شود و اطلاعات بیش تری دارد.
 • دیدن رژ لب قهوه ای در رویا به شما نشان می دهد که باید روی پای خود با ایستید و سعی کنید از دیگران کمک نگیرید زیرا نا امید خواهید شد و دیگر نمی توانید روی آن ها حساب کنید.
 • تعبیر خواب رژ لب زرد در خواب می تواند نشانه ای از این باشد که مشکلات بزرگی در زندگی شما ایجاد می شود و باید سعی کنید خود را برای این زمان ها آماده سازید.
 • رژ لب صورتی در خواب نشان دهنده این است که نگرشی عاشقانه در زندگی دارید و این نگرش می تواند منجر به تغییراتی در سبک زندگی تان گردد.
 • رژ لب سفید در خواب معنای خوبی ندارد و باید بیش تر از قبل مراقب خود باشید زیرا این خواب می تواند نشانه ای از بیماری ها و عفونت ها باشد.
 • رژ لب طلایی در رویا بسیار خوب است و اگر فردی این خواب را ببیند بدین معنا می باشد که از دیدگاه دیگران دارای جایگاه بالا تری می باشد و استاندارد های بالایی دارد.
 • رژ لب سبز در رویا نیز معنای خوبی دارد و شنان دهنده این است که شما خود واقعی تان را قبول دارید و برای این که بتوانید خود را به دیگران نشان دهید نیازی به بزرگ نمایی و اغراق ندارید.
 • رژ لب نارنجی در رویا معنای خوبی ندارد. این خواب نشانه ای از بیماری های بسیار سخت می باشد و خلاص شدن از این بیماری ها بسیار سخت خواهد بود و مشکلات بسیاری برایتان ایجاد می شود. بهتر است بیش تر از قبل مراقب سلامتی خود باشید.

رژلب ر رنگ های متفاوت

برای این که بتوانید خواب ها را به درستی معنا نمایید باید حواستان باشد که وضعیت روحی تان در چه اوضاعی قرار دارد. بسیاری از خواب ها صادقانه نیستند و برگرفته از افکار پریشان روزانه اند. در ادامه شما می توانید اطلاعات بسیاری در مورد تعابیر خواب های دیگر مانند تعبیر خواب آرایش چشم و تعبیر خواب لاک ناخن بدست آورید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.