دسته ها
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

کتاب داستان کودکانه کوتاه

  • فرهاد هاشمی
  • ۶ تیر ۱۴۰۱
  • ۰

اهمیت کتاب و کتابخوانی بر هیچکس پوشیده نیست و همانطور که می دانیم یکی از مهم ترین راه های افزایش توانایی های کودک کتاب خواندن برای اوست. ممکن است فکر کنید که کودکان در حین خواندن کتاب فقط مدتی را با مادر یا پدر خود به استراحت می گذرانند اما یکی از راه های افزایش رشد توانایی ها و تمرکز کودک با خواندن کتاب است . خواندن کتاب داستان کودکانه  به طور غیرمستقیم بر انگیزه ها، نگرش ها و روحیات کودک تأثیر می گذارد. کودکان با الگوبرداری و مکانیسم های تقلید، کتاب داستان کودکانه کوتاه خود را وارد ساختار هر داستان می کنند. برخی از والدین دوست دارند فرزندانشان بیش از حد معمول و خیلی سریعتر از حد معمول و خیلی زودتر آموزش ببینند، غافل از اینکه کودکان بهترین شکل یادگیری را از طریق بازی خواهند داشت، بنابراین شروع به خواندن کنید به آن به عنوان یک فعالیت لذت بخش نگاه کنید، نه یک کار ناخوشایند خسته کننده. معمولا فراموش می شود یا اثر خوب و مفیدی نخواهد داشت. حتما این جمله را شنیده اید. درست است. مطمئنا اگر یکی از کتاب داستان با تصویر برای کودکان را بردارید، ورق بزنید، داستانش را بخوانید و تصاویرش را ببینید، از خواندنش لذت خواهید برد. اما واقعیت این است که نمی‌توانیم هر کتابی را با این اعتبار به کودکان بدهیم. بنابراین لازم است در مورد رده سنی کتاب های کودک و نوجوان بیشتر بدانیم. بیایید در یک تاریخ شروع کنیم.شما خیلی راحت میتوانید با خرید لوازم تحریر و سرگرمی های گروه های سنی فرزند خود را به هوش هیجانی تشویق کنید باعث رشد سالم همراه با انگیزه کودک به یادگیری میشود.

خرید کتاب داستان کودکانه | کتاب داستان با تصویر | کتاب داستان کودکان

توسعه ادراک و شناخت به معنای درک و تفکر ما در مورد جهان اطراف است. این دانش بر اساس تحلیل هوش، عقل و اطلاعات دنیای اطراف به دست می آید. وقتی برای فرزند دلبندتان کتاب می خوانید، معنای عمیق تری از دنیای اطرافش را به او معرفی می کنید. این به کودکان درک بهتری از دنیایی که در آن زندگی می کنند می دهد. روش های مختلفی برای خواندن وجود دارد که منجر به پیوند بین والدین و فرزند می شود. خواندن با صدای بلند از دوران نوزادی با گذراندن وقت با یکدیگر و صمیمیت جسمانی باعث افزایش صمیمیت و صمیمیت می شود.

کتاب داستان با تصویر

همانطور که فرزندتان بزرگتر می شود، می توانید به خواندن با صدای بلند ادامه دهید یا همان کتاب را جداگانه بخوانید و در مورد قسمت هایی که بیشتر از آن لذت بردید صحبت کنید. از مطالعه به عنوان فرصتی برای تعامل با فرزندتان استفاده کنید و از او در مورد موضوعات مطرح شده در کتاب یا ارتباط آنها با زندگی روزمره سوال کنید. این کتاب درهای دانش، کاووش و پیشرفت را به روی جوانان می گشاید. کتاب‌هایی که در موقعیت‌ها و زمان‌های مختلف خلق شده‌اند برای دستیابی کودکان به تجربیات متفاوت و جذاب دنیا مناسب است. کتاب های اطلاعاتی یافته های تازه ای را در مورد همه موضوعات ارائه می دهند. لوازم تحریر و سرگرمی های در سنین مختلف میتوانید از بزرگترین لوازم تحریر قم  خریدای کنید.

موریسون می‌گوید در ۱۶ تا ۲۴ ماهگی، کودکان بیش از هر زمان دیگری در زندگی روزانه کلمات را یاد می‌گیرند. اولین و ساده ترین کلماتی که کودک یاد می گیرد با نشان دادن تصاویر در کتاب است: کلماتی مانند “سگ” و “درخت”. اگر عکسی از یک سگ دیدید، از کوچولوی خود بپرسید: “سگ را می بینی؟” یا “سگ چه رنگی است؟” این دانش اولیه از کلمات به کودکان کمک می کند تا کلمات دیگر را سریعتر یاد بگیرند. به زودی “سگ” به “سگ قهوه ای” تبدیل می شود و سپس “سگ قهوه ای” به “سگ قهوه ای دونده” تبدیل می شود. اگر از این روش استفاده کنید، متوجه می شوید که بچه ها باهوش تر از آن چیزی هستند که شما انتظار دارید

بیوگرافی ها از راهی که افراد موفق رفته اند صحبت می کنند. عکس‌ها و تصاویر شگفتی‌ها را نشان می‌دهند و روش‌های مورد نیاز برای کسب مهارت‌ها در بازی‌ها و سرگرمی‌ها و تقویت شناخت، حتی در کودکان خردسال را توصیف می‌کنند.

بزرگترین لوازم تحریر قم | لوازم تحریر فانتزی قم

خرید لوازمالتحریر یکی از دوست‌داشتنی‌ترین اتفاقات برای همه افراد در هر سنی است. مهم نیست چند سال داریم، مدرسه و دانشگاه می‌رویم یا نه. علاقه به داشتن لوازم تحریر یک علاقه شخصی است ،نوشتن و ابزار آن نیازی است که و همیشه با آن مواجهیم. به طری که از سن ۶سالگی یا حتی کمتر برای رفتن به مهد تا  که  در صف آن دانش‌آموزان ایستاده‌اند و رفته‌رفته تا دانشگاه و محل کار هم کشیده می‌شود. شما در ایران تحریر قم  قادر خواهید بود فارغ از سن‌وسال‌تان هر محصولی که به شما در نوشتن کمک می‌کند را بیابید. در این میان شما قادر خواهید بود تا از میان برندهای مهم و مطرح،تنوع قابل قبولی از دفتر، مداد، ماژیک و … را بیابید.

برای خرید لوازم تحریر کتاب داستان لوازم آریشی با کیفیت  بالا میتوانید با فروشگاه ایران تحریر قم تماس حاصل فرمایید

شماره تماس : ۰۲۵۳۷۷۰۱۵۸۳

شماره وانساپ:  ۰۹۹۱۹۰۷۵۳۰۶

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *