دسته ها
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مدل سایه چشم عروس جدید و زیبا + تصاویر

  • پرستو محمدی
  • 25 آگوست 2015
  • ۰

در این مقاله عکس های متنوعی از آرایش چشم عروس آورده شده است که تنوع در انتخاب رنگ سایه و مدل سایه چشم عروس بسیار است و انواع مدل های سایه ی تیره و روشن، براق و ساده آورده شده است .

شاید تاکنون مدل های زیادی از آرایش چشم و سایه چشم نوعروس را مشاهده کرده اید و هیچ مدلی آنقدر جذاب نبوده که دلتان را ببرد در این مقاله متفاوت ترین و به روز ترین مدل های سایه چشم نوعروس برایتان آورده شده است امیدواریم با این مقاله بتوانیم به انتخابتان برای سایه چشم و ترکیب رنگ ها  کمک کنیم.

زیبا ترین مدل های سایه چشم عروس جدید :

انتخاب رنگ سایه چشم نوعروس یکی از مهم ترین انتخاب های میکاپ نوعروس است و بیشتر آرایشگران ماهر به راحتی میتوانند بهترین آرایش را برای صورت و چشم شما در نظر بگیرند. با این حال دیدن مدل های مختلف آرایش نوعروس و آرایش چشم جدید و مدرن خالی از لطف نیست. شما میتوانید آرایش مورد نظرتان را انتخاب کرده و به آرایشگر خود نشان دهید تا مانند همان مدل میکاپ شوید .
در زیر عکس های متنوعی از انواع مختلف آرایش چشم و مدل سایه چشم جدید آورده شده است بعضی از این مدل ها با سایه های روشن و براق میکاپ شده اند و دارای کلیل هستند. و برخی دیگر با سایه های دودی و تیره دراین بین آرایش با رنگ خاصی از سایه نیز بسیار دیده میشود که این رنگ گاهی با لباس آقا داماد ست میشود و گاهی با دسته گل نوعروس و در مواقعی هم با توجه به رنگ چشم های نوعروس مشخص میشود. در این عکس ها نمونه های کامل و جامعی از انواع مدل سایه چشم نوعروس خواهید دید. بیش از بیست مدل سایه چشم زیبا و جذاب نوعروس را مشاهده خواهید کرد.

مدل سایه عروس سایه چشم عروس سایه چشم عروس مدل های شایه چشم عروس سایه جذاب و رنگی برای چشم عروس مدل سایه تیره چشم عروس مدل سایه ساده و جذاب برای چشم عروس ارایش چشم عروس با خط شم متفاوت سایه چشم عروس آرایش چشم زیبا و شیک عروس سایه تیره چشم عروس آرایش چشم ساده عروس آرایش چشم عروس با سایه براق مدل خط چشم و آرایش چشم عروس خط چشم و سایه براق عروس آرایش چشم عروس یبا و متنوع مدل سایه چشم عروس آرایش چشم عروس با سایه چند رنگ ارایش چشم عروس با سایه دودی مدل سایه چشم ساده و شیک عروس مدل سایه چشم ارغوانی عروس آرایش چشم عروس با سایه براق و سبز

با مدل های زیبا و جذاب سایه چشم نوعروس آشنا شدید امیدواریم مدل ها مورد پسندتان واقع شده باشند در صورتی دوست دارید مدل های بیشتری از آرایش چشم عروس را مشاهده کنید کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.