دسته ها
پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

نقاشی گلابی و آموزش رنگ آمیزی این میوه خوشمزه

 • ندا خوشرو
 • ۲۳ آبان ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب نقاشی گلابی با انواع رنگ آمیزی های فانتزی و بانمک را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم بچه های عزیز و دوست داشتنی بتوانند به کمک رنگ هایی جذاب به رنگ آمیزی این طرح ها بپردازند.

رنگ آمیزی طرح های مختلف فعالیتی ساده است که به رشد کودکان کمک زیادی می کند و بچه ها در حین رنگ آمیزی نقاشی گلابی و سایر میوه ها و اشیاء با نام میوه ها و چیزهایی که در اطراف شان هست آشنا می شوند و علاوه بر این مهارت های مختلفی را آموزش می بینند.

یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن بچه ها قرار دادن انواع نقاشی کودکانه در اختیار آن ها می باشد و شما می توانید با تهیه رنگ آمیزی های مختلف کودکان را در منزل یا محیط مدرسه به راحتی سرگرم کنید. در ادامه انواع رنگ آمیزی گلابی با طرح هایی متنوع را پیش رو خواهید داشت.

رنگ آمیزی جالب گلابی

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

نقاشی گلابی با انواع رنگ آمیزی های جالب

رنگ آمیزی در بین خطوط مهارت های حرکتی بین مچ ها و انگشتان را تقویت می کند و علاوه بر این هماهنگی بین چشم و دست ها را بالا می برد و رنگ آمیزی میان خطوط نیز باعث بهبود مهارت نوشتن می گردد و کودکان یاد می گیرند چگونه باید کلمه ها را بین خط های دفتر مشق خود بنویسند.

کودکان با رنگ آمیزی و نقاشی کردن حس خوبی پیدا می کنند و استرس آن ها از بین می رود و بهتر است گاهی در محیط منزل و مدرسه و پیش دبستانی طرح های مختلفی را برای رنگ کردن در اختیار آن ها قرار بدهیم و علاوه بر این شما می توانید در اوقات فراغت از بچه ها بخواهید که نقاشی بکشند.

قرار دادن کتاب های رنگ آمیزی در اختیار کودکان ضروری است زیرا کودکان به کمک این کتاب ها می توانند در کشیدن نقاشی نیز مهارت پیدا کنند و علاوه بر این با موارد زیادی نظیر میوه ها و رنگ ها و مشاغل و … آشنا می شوند همچنین کامل کردن یک شکل بعد از رنگ آمیزی به بچه ها حس موفقیت می بخشد و باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود.

رنگ آمیزی ساده گلابی

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

اصول مهم برای رنگ آمیزی میوه گلابی

والدین و مربیان عزیز توجه داشته باشند که روش های زیر را برای افزایش مهارت رنگ آمیزی به کودکان باید آموزش دهند :

 • طرز صحیح در دست گرفتن مداد رنگی ها
 • اگر کودک شما در مراحل اولیه کار رنگ آمیزی است بهتر است طرح هایی نظیر رنگ آمیزی گلابی و رنگ آمیزی سیب و … را که دارای خطوط درشت تری هستند را در اختیار او قرار بدهید.
 • مداد رنگی ها با رنگ های مختلف را در اختیار فرزند خود قرار بدهید و اجازه دهید تا خودش برای رنگ آمیزی طرح ها رنگی مناسب را انتخاب نماید.
 • در ابتدای کار دست کودک را نگه دارید و به وی آموزش دهید تا بین خطوط مشخص شده رنگ آمیزی نماید و علاوه بر این به او بگویید که رنگ ها نباید از خطوط بیرون بزنند.

نقاشی و رنگ آمیزی برای کودکان فواید بی شماری همچون آرامش ذهنی و حس آزاد بودن، افزایش خلاقیت، دور شدن استرس و نگرانی از کودکان، تقویت قوه تخیل در بچه ها، تقویت مهارت حرکتی  و آمادگی بچه ها برای ورود به مدرسه را در پی دارد.

نقاشی زیبا گلابی رنگ آمیزی فانتزی گلابی نقاشی کودکانه نقاشی گلابی برای بچه ها رنگ آمیزی گلابی برای بچه هانقاشی زیبا و ساده گلابی نقاشی برای بچه ها رنگ آمیزی برای بچه ها   رنگ آمیزی فانتزی گلابی   نقاشی کودکانه گلابی نقاشی میوه نقاشی جالب و زیبا گلابی نقاشی جذاب گلابی رنگ آمیزی کودکانه و زیبا آموزش رنگ آمیزی میوه گلابی   رنگ آمیزی های جالب گلابی   نقاشی برگ و گلابی نقاشی ساده گلابی و برگ درخت گلابی رنگ آمیزی خاص فانتزی رنگ آمیزی گلابی مخصوص بچه های ابتدایی و پیش دبستانی نقاشی فانتزی و جالب میوه گلابی نقاشی و رنگ آمیزی میوه گلابی نقاشی گلابی با طرح هایی فانتزی نقاشی مخصوص کودکان

انواع نقاشی گلابی و رنگ آمیزی این میوه را در این مطلب در اختیار کودکان قرار دادیم که امیدواریم بچه های عزیز از رنگ آمیزی این طرح ها نهایت بهره را برده باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.