دسته ها
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

استایل آقایان قد بلند برای تیپ های اسپرت و نیمه رسمی

  • ندا خوشرو
  • ۱۸ آبان ۱۴۰۰
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا استایل آقایان قد بلند مخصوص افراد شیک پوش و خوش سلیقه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید استایلی خاص و متفاوت تر داشته باشید.

اغلب افرادی که قد بلندی دارند همیشه تمایل دارند به گونه ای لباس بپوشند تا قدشان بلندتر از آنچه که هست به نظر نرسد. استایل آقایان قد بلند اگر شیک و متفاوت باشد باعث می شود تا عیب های موجود در فرم اندام آن ها کمتر دیده شوند و علاوه بر این قدشان نیز متناسب تر به نظر خواهید رسید.

مدل های استایل آقایان قد بلند

افراد قد بلند اگرچه جذاب به نظر می رسند و شما را متفاوت تر نشان می دهد اما ممکن است دشواری هایی نیز در پیدا کردن لباس مناسب برای پوشیدن در مکان های مختلف داشته باشید از این رو بهتر است در هنگام انتخاب لباس رسمی و لباس مجلسی و لباس اسپرت و … حساسیت لازم را به خرج بدهید.

استایل افراد قد بلند

تیپ مخصوص افراد قد بلند

فرم بدن هر قردی به سه بخش عادی و بالاتنه بلند و بالاتنه کوتاه تقسیم بندی می گردد و اگر شما دارای بالاتنه بلند یا بالاتنه ای کوتاه هستید بهتر است علاوه بر پوشش دادن بلندی قدتان ، کوتاهی یا بلندی بالاتنه تان را هم بپوشانید.

اگر بالاتنه شما نسبت به پاهایتان بلند می باشد بهتر است از شلوار فاق بلند استفاده نمایید و پیراهنی با طرح استاندارد را هم برای پوشیدن انتخاب نمایید. شلوار فاق بلند باعث می شود تا استایل شما عادی تر به نظر برسد و اگر بالاتنه تان کوتاه می باشد باید لباس هایتان را روی شلوار شلوار خود قرار بدهید و هرگز لباس خود را در شلوارتان نکنید زیرا با این کار پاهایتان بلندتر و بالاتنه تان نیز کوتاه تر به نظر می رسد.

  •  بلیط کیش
  •  مبل و میز

اگر شما لاغر اندام می باشید قدتان از آنچه که هست بلندتر به نظر خواهد رسید بنابراین بهتر است چند لباس روی یکدیگر بپوشید و اگر کمی توپر هستید قدتان نرمال تر به نظر خواهید رسید و در انتخاب لباس ها و اکسسوری هایتان نیز مشکل خاصی نخواهید داشت.

اگر به دنبال داشتن تیپ اسپرت نیمه رسمی هستید بهتر است کت تک چرم مردانه ای را برای پوشیدن انتخاب نمایید که بلندی قد آن تا زیر باسن می باشد همچنین می توانید در پوشش تان از پیراهن سفید و شلوار جین و کتانی استفاده کنید. برای اینکه اندازه قدتان نرمال تر به نظر برسد بهتر است از پیراهن و شلوار کمی آزاد در پوشش تان استفاده نمایید همچنین کفش هایتان را بهتر است از بین کفش های کالج و جیر انتخاب نمایید.

استایل برای آقایان قد بلند   استایل شیک مخصوص افراد قد بلند استایل خاص برای آقایان قد بلند استایل آقایان قد بلند و جذاب مدل لباس برای آقایان قد بلند مدل لباس مخصوص افراد قد بلند استایل آقایان قد بلند با لباس های رنگ تیره لباس مخصوص آقایان قد بلند مدل لباس رنگ تیره برای افراد قد بلند طرح های لباس برای آقایان قد بلند

با پوشیدن لباس های طرح دار اندازه قد شما متعادل تر به نظر خواهد رسید و شما می توانید در روزهای گرم سال از لباس ها با طرح هاوایی استفاد نمایید همچنین لباس ها با طرح خط افقی باعث می شود تا قد شما متناسب تر به نظر برسد ولی اگر شما توپر هستید بهتر است از لباس های طرح دار و لباس ها با طرح افقی در پوشش تان استفاده نکنید.

آقایان قد بلند بهتر است در انتخاب رنگ لباس هایشان حساسیت لازم را به خرج بدهند. رنگ های روشن باعث می شوند تا فرم اندام شما پرتر به نظر برسد و رنگ های تیره نیز باعث می شوند تا شما لاغر تر به نظر برسید و با توجه به اینکه تاثیر لاغری روی قد بلند مشهود می باشد از این رو بهتر است شما در صورت امکان از رنگ های تیره در پوشش تان کمتر استفاده کنید همچنین اگر تمایل دارید فرم اندامی متناسب تر داشته باشید می توانید رنگ لباس ها و اکسسوری هایتان را ترکیبی از رنگ های روشن و تیره انتخاب نمایید.

استایل رسمی باعث می شود تا قد شما بلندتر به نظر برسد از این رو بهتر است رنگ شلوار و پیراهن تان را به صورت همسان انتخاب نکنید و رنگ شلوار و پیراهن را از بین طیف های رنگی انتخاب نمایید که با یکدیگر تضاد بیشتری داشته باشند.

طرح های لباس برای آقایان قد بلند استایل رسمی برای آقایان قد بلند استایل اسپرت برای آقایان قد بلند استایل شیک و ساده آقایان قد بلند استایلی اسپرت برای افراد قد بلند استایل مخصوص افراد قد بلند استایل رسمی و جذاب برای آقایان قد بلند استایل طوسی مخصوص افراد قد بلند تیپ ظاهری اسپرت برای آقایان قد بلند

در این مطلب مدل هایی از استایل آقایان قد بلند را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.