دسته ها
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

ایده های ساخت جا شمعی زیبا با طرح های خلاقانه و جدید

  • یلدا محمدی
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
  • ۰

جدیدترین مدل های جا شمعی دست ساز زیبا و شیک و ایده هایی برای ساخت جا شمعی با وسایل ساده و ارزان را در این مطلب مشاهده نموده که این جاشمعی های زیبا و متنوع می توانند زینت بخش منزل شما باشند.

ساختن جا شمعی با ایده های جدید و جالب را در این مطلب مشاهده نموده و با مدل های زیبای جاشمعی دست ساز آشنا شوید که هر یک از این جاشمعی های زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای تزیین قسمت های مختلف منزل باشند. و با ساختن و تهیه آنها می توانید زینت بخش قسمت های ساده و معمولی منزل باشید. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و از طرح ها و مدل های ارائه شده دیدن نموده و از آنها برای تزیینات منزل ایده بگیرید.

ساخت جا شمعی زیبا با وسایل ساده و ارزان :

ساختن جا شمعی های زیبا و جالب می تواند یکی از سرگرمی های کاربردی و مفید باشد که اهمیت زیادی در تزیینات داخلی منزل دارد و می تواند فضای ساده منزل را تبدیل به محیطی دلنشین و جذاب نماید. همانگونه که می دانید استفاده از انواع شمعدان و جا شمعی های مختلف از جمله روش های ساده و ارزان برای تغییر فضای منزل باشد و وقتی این تزیینات زیباتر می شود که بتوانید جا شمعی ها را با خلاقیت و ابتکار خود با استفاده از وسایل ساده و در دسترس تهیه نمایید. در ادامه نمونه هایی از زیباترین مدل های جا شمعی را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای ساختن این نوع وسایل تزیینی دست ساز باشند.

نحوه ساخت انواع جا شمعیآموزش ساخت انواع جا شمعیآموزش ساخت جاشمعیجا شمعی سادهجا شمعی شیشه ایعکس جا شمعی دست سازجا شمعی با سیم مفتولساخت انواع جا شمعیساخت شمعدان زیبا

ساختن انواع جا شمعی با چوب یکی از رایج ترین ایده ها است که به دلیل ارزان و در دسترس بودن چوب و همچنین راحتی کار با آن می تواند در جهت ساختن و تهیه جا شمعی های زیبا و شیک به کار رود. بر این اساس در ادامه عکس های انواع جا شمعی های ساخته شده با چوب را ارائه می دهیم که هر یک از این مدل های زیبا می توانند بهترین الگو برای تزیین شمع و ساختن مدل های متنوع جا شمعی چوبی باشند.

  •  قاصدک 24

ساخت جا شمعیجا شمعی با چوبجا شمعی دست ساز ساده مدل جا شمعی با چوب جا شمعی زیبا با چوبساخت جا شمعی با چوب جا شمعی با چوب جا شمعی چوبی دست ساز جاشمعی چوبی خلاقانه ساخت جاشمعی های زیبا شمعدان دست ساز و چوبی ساخت جا شمعی زیبا با چوب

امیدواریم مشاهده مدل های جا شمعی دست ساز، برای شما نیز جذاب بوده باشد و با الگوبرداری از طرح های ارائه شده، اقدام به ساخت جا شمعی با وسایل ساده و معمولی نموده و از این طریق وسایل تزیینی زیبایی برای منزل خود فراهم نمایید. ضمن اینکه می توانید در بخش تزیین منزل از دیگر مدل ها و ایده ها برای انجام تزیینات مختلف دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.