دسته ها
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

مدل پابند طلا با انواع طراحی زیبای دخترانه و زنانه

  • ندا خوشرو
  • ۱ شهریور ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل پابند طلا مخصوص خانم ها و دختران جوان خواهید شد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید پابندی با طراحی زیبا و شیک را برای خود انتخاب نمایید.

مدل پابند طلا از انواع اکسسوری های محبوب برای خانم ها می باشد که دارای طرح هایی ساده و کار شده است و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از این بین آن ها طرحی مناسب را انتخاب کنید.

مدل پابند طلا زنانه و دخترانه

پابندهای زنانه و دخترانه دارای درخشندگی خاصی می باشند از این جهت می توانند توجه افراد را به سمت خود جلب کنند و اگر شما تمایل دارید در استایل خود تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید بهتر است از این اکسسوری ها استفاده نمایید.

مدل پابند طلا

طرح های پابند زنانه و دخترانه

پابند طلا دارای قابلیت تزیینی می باشد و اگر شما پاهایی سالم و بدون میخچه دارید می توانید بعد از پدیکور پاهایتان از پابند استفاده نمایید.

ست کردن پابند با سایر زیور آلات نظیر دستبند و انگشتر و … می تواند تاثیر مثبتی روی استایل شما داشته باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل پابند حساسیت و دقت لازم را به خرج بدهید.

  •  بلیط کیش
  • کالا چیو

در زمان انتخاب مدل پابند بهتر است به زیبایی آن و فلز و سنگ هایی که در طراحی پابند استفاده شده است توجه نمایید. پابندهای تزیین شده با سنگ برای خانم ها با سلیقه خاص انتخابی مناسب می باشند و شما می توانید از آن ها برای جذابیت بیشتر پاهای خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از پابند بهتر است از شلوار قد ۹۰ در پوشش خود استفاده نمایید تا پابند قابل مشاهده باشد همچنین کفش هایتان را می توانید از بین طرح های کالج و بدون ساق انتخاب نمایید.

مدل پابند طلا پابند ساده پابند ساده طلا پابند طلا مدل پابند طلا زیبا و شیک پابند طرح دار مدل پابند زیبا و شیک مدل های پابند طلا پابند طلا شیک پابند ستاره دار پابند زنانه و دخترانه طلا

اگر پابند برای شما تنگ می باشد ممکن است در زمان انجام فعالیت و کار اذیت شوید و احساس ناخوشایندی داشته باشید و اگر پابند خیلی گشاد باشد پایین تر از مچ قرار می گیرد از این رو احتمال افتادن آن زیاد می باشد و بهتر است شما از استفاده از پابند گشاد خودداری نمایید.

پابندهای طلا دارای مدل هایی ساده و کار شده می باشند که برای تزیین مدلهای کار شده از پاپیون و ستاره و … استفاده می شود همچنین مدلهای ساده نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

توجه داشته باشید که در زمان انتخاب پابند باید از سالم بودن همه اجزای آن مطمئن شوید و پابندی را انتخاب نمایید که بدون گره و ترک باشد تا به پوست تان آسیبی وارد نشود. از عملکرد قفل پابند نیز باید مطمئن شوید زیرا قفل اگر معیوب باشد باعث می شود تا پابند از پاهای شما جدا شود بنابراین برای انتخاب پابند باید اندازه آن را بدرستی انتخاب نمایید و از پابندی استفاده نمایید که دقیقا هم سایز دور مچ پاها است.

در طراحی برخی از پابندها از مروارید سفید نیز استفاده می شود که این مروارید ها با رنگ طلا هامونی خاص و زیبایی را ایجاد می کنند.

مدل پابند طلا زنانه پابند شیک و خاص طلا پابند زیبا طلا مدل پابند شیک پابند ستاره دار مدل های پابند طلا شیک و زیبا مدل پابند طلا جدید و زیبا مدل پابند طلا شیک و زیبا پابند طلا زنانه شیک و خاص

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع طرح های پابند طلای زنانه و دخترانه را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.