دسته ها
پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

تزیین خربزه و انواع میوه آرایی و حکاکی زیبا روی این میوه

 • ندا خوشرو
 • ۲۹ مرداد ۱۴۰۰
 • ۱

در این بخش از سفره آرایی مجله آرگا با انواع مدل های تزیین خربزه میوه دوست داشتنی فصل تابستان آشنا خواهید شد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید میوه آرایی جذاب و متفاوت را داشته باشید.

اغلب کدبانوها تمایل زیادی به میوه آرایی دارند و به دنبال ایده هایی متفاوت برای دیزاین انواع میوه ها می باشند تا بتوانند از این طریق چیدمان میز پذیرایی جذاب و بی نظیری داشته باشند. تزیین خربزه یکی دیگر از انواع روش های دیزاین میوه است که برای فصل تابستان مناسب می باشد و شما می توانید به کمک این مدل ها ، تزیینات زیبا و خاصی را برای این میوه دوست داشتنی داشته باشید.

مدل های تزیین خربزه به کمک ایده های جالب

خریزه از انواع میوه های پرطرفدار تابستانی می باشد و برای دیزاین این میوه مانند دیزاین هندوانه و دیزاین موز و … ایده های زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به میزان مهارت خود از بین آن ها مدل دیزاینی مناسب را انتخاب نمایید.

تزیین جالب خربزه

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

دیزاین خربزه با روش های ساده و خلاقانه

اغلب کدبانوها برای پذیرایی از مهمان های خود تمایل دارند از خربزه استفاده نمایند و اگر شما نیز تمایل دارید مهمان هایتان را به سرو یک میوه خوشمزه تابستانی دعوت کنید بهتر است قبل از هر چیز به دیزاین این میوه بپردازید.

با کمی خلاقیت به خرج دادن می توانید خربزه را به صورت اشکال مختلف نظیر قو و کشتی و سبد میوه در آورید همچنین اگر تمایل دارید این میوه را به شکل سبد میوه درآورید می توانید بعد از خالی کردن قسمت های داخلی آن برش های خربزه یا سایر میوه ها را درون سبدی که درست کرده اید بریزید.

در صورت تمایل می توانید به کمک چاقوهای مخصوص میوه آرایی حکاکی هایی زیبا و جذاب نظیر گل و … را روی خربزه ایجاد نمایید که در این صورت می توانید پوست خربزه را بگیرید یا حکاکی ها را روی پوست میوه طراحی کنید.

تزیین خربزه تزیینات خربزه تزیین زیبا خربزه   تزیین خربزه با روش های جالب تزیینات خربزه با روش های جالب تزیین خربزه به صورت حکاکی دیزاین زیبا خربزه تزیین خربزه با روش های جالب

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

توجه داشته باشید که اگر در مراحل اولیه میوه آرایی هستید و به تازگی این هنر را شروع کرده اید می توانید از روش های ساده برای دیزاین خربزه استفاده نمایید و با کمی تمرین و تکرار ، مهارت لازم را در زمینه دیزاین خربزه به شکل حرفه ای بدست آورید.

در صورت تمایل می توانید خربزه را به شکل قو درآورید سپس قسمت داخلی آن را مانند سبد خالی کنید و برش های خربزه یا طالبی یا سایر میوه ها را درون آن قرار بدهید و پذیرایی باشکوهی را از مهمان هایتان داشته باشید.

اگر تمایل دارید خربزه را به صورت ساده دیزاین کنید می توانید پوست آن را بگیرید سپس خربزه را در اندازه هایی کوچک یا متوسط برش بزنید و برش های آن را درون ظرفی مناسب برای سرو قرار بدهید و بهتر است برش ها را به گونه ای بچینید که مهمان هایتان به راحی بتوانند آن ها را به کمک چنگال بردارند همچنین می توانید برای برش زدن خربزه از قالب استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع ایده ها دیزاین خربزه به شکل حیوانات می باشد و شما می توانید این میوه خوشمزه را به صورت فانتزی دیزاین کنید که لازمه این کار تمرین و تکرار است تا تبحر لازم را بدست آورید.

 تزیین خربزه به شکل سبد میوه تزیین زیبا و جالب خربزه مدل تزیین خربزه تزیین جالب خربزه مدل تزیین خربزه خاص مدل تزیین خربزه دیزاین خربزه با روش های جالب

در این مطلب توجه شما کدبانوهای عزیز را به انواع مدل های دیزاین خربزه جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۱ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.