دسته ها
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

تعبیر خواب گوشی موبایل چیست؟

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۸ مرداد ۱۴۰۰
 • ۰

جالب است بدانید که هر نوع خوابی که می بینید می تواند نوهی هشدار و پیام مهم برای شما باشد بنابراین سعی کنید کمی با دقت آن ها را تعبیر کنید تا مطلب اصلی از دست شما خارج نشود.

تعبیر خواب هایی که می بینید می تواند نشانه ای برایتان باشد که بتوانید در تصمیم های خود دقت بیش تری به خرج دهید. یادتان باشد که همه خواب ها تعبیر ندارند و برای تعبیر شدن خواب ها باید حالت روحی مناسب داشته باشید و خوای ها را در زمان های خاصی ببینید. برای مثال خواب هایی که بعد از ظهر می بینید تعبیری ندارد زیرا نشات گرفته از افکار پریشان شما می باشد. در ادامه تعبیر خواب گوشی موبایل را برایتان بیان می کنیم.

تعبیر خواب گوشی موبایل

تعبیر خواب گوشی موبایل

در مطالب قبلی تعبیر خواب تلویزیون، تعبیر خواب دوچرخه و تعبیر خواب تلفن را برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم تعبیر خواب گوشی موبایل را برایتان بررسی کنیم. دیدن گوشی همراه در خواب می تواند نشانه های برای شما به همراه داشته باشد و تنها چیزی که اهمیت دارد این است که آن را چگونه دیده باشید و جزئیات این خواب باعث تغییر در تعبیر آن می شود. این خواب را از دیدگاه معبران اسلامی و معبران غربی بررسی کرده ایم و با جزئیات مختلف در اختیارتان قرار می دهیم.

تعبیر کلی

 • دیدن خواب موبایل به طور کلی خبر است و نوعی نزدیکی عاطفی را نشان می دهد.
 • دیدن موبایل در خواب به شما می فهماند که هر زمانی که بخواهید می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد.
 • اگر شما کاور موبایلی را در خواب خود دیده باشید بدین معنا می باشد که آدم نکته بینی نمی باشید و به مسائل سطحی نگاه می کنید. در واقع همین سطحی نگری شما باعث شده است که نتوانید با دیگران رابطه خوبی داشته باشید و در پیله تنهایی خود تنها مانده اید.

لیست تماس ها در تلفن همراه

 • اگر لیست تماس ها را در تلفن همراه خود مشاهده کردید بدین معنا می باشد که دوست دارید با یک فرد خاصی ارتباط برقرار کنید ولی نمی دانید که چگونه باید این کار را انجام دهید.
 • تعبیر دیگری که برای این خواب در نظر گرفته شده است زیاد و یا کم بودن مخاطبان در لیست تماس های تلفن همراهتان می باشد و اگر تعداد آن ها زیاد باشد بدین معنا است که به حرف ها و شایعه هایی که دیگران آن ها را درست می کنند و اعتبار ندارد اهمیت بسیار زیادی می دهید و نمی توانید آن طور که دوست دارید زندگی کنید.

دیدن لیست تماس ها در خواب

کار با تلفن همراه

 • اگر فردی در خواب خود ببیند که با تلفن همراهش در حال بازی کردن بدین معنا است که برای زندگی خود اهمیت بسیار زیادی قائل می باشد و زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد.
 • برنامه هایی که در تلفن همراه دارید و در خواب با آن ها کار می کنید نشان دهنده اقدامات شما می باشد و نشان می دهد که در آینده چه کار هایی را دوست دارید انجام بدهید.

دیدن صورت حساب تلفن همراه

اگر شا تلفن همراه خود را به همراه قبض آن در خواب دیده باشید بدین معنا است که پول های خود را زیادی خرج کرده اسد و به تعبیر دیگر این خواب نوعی هشدار برایتان به حساب می آید تا مراقب کار هایتان باشید و خرج زیادی برای خود نتراشید.

محل قرار گیری گوشی موبایل و تعبیر آن

 • اگر شما گوشی خود را از جیب و یا کیف خارج کنید به معنای این است که خبری از همسر خود می گیرید و اگر آن را در جیب و یا کیف خود بگذارید به معنای این است که از شما خبری را به همسرتان می رسانند. در حالت کلی دیدن این خواب نوعی خبر و هشدار می باشد.
 • اگر در خواب خود دیدید که گوشی موبایلتان را از کیف کمری خود در آوردید بدین معنا می باشد که خبری از فرزندتان به شما می رسد و در صورتی که موبایل را در جیب کمری خود گذاشتید نشانه ای از این می باشد که به فرزندتان خبر های خوبی می دهید و او را خوشحال خواهید کرد.

تعبیر گوشی خراب در رویا

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

تعبیر خواب گوشی موبایل خراب

 • دیدن این خواب خوب نیست و نشان می دهد که شما در زندگی خود مشکلاتی دارید.
 • اگر این خواب را دقیق بررسی کنید و علت خرابی گوشی را پیدا کنید می توانید تعبیر دقیق تری برای آن داشته باشید. اگر گوشی به دلیل کم کاری شما و مراقبت نا درست خراب شده باشد بدین معنا می باشد که باید روند کاری خود را تغییر دهید تا بتوانید روابط خود را با دیگران بهبود بخشید.
 • اگر گوشی شما به دلیل شکستگی خراب شده باشد بدین معنا می باشد که در عشق و عاشقی شکست می خورید بنابراین باید بیش تر مراقب رفتار ها و کار هایی که انجام می دهید باشید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود زیرا جبران کردن اشتباهات در روابط عاطفی بسیار سخت است.
 • ترک برداشتن صفحه موبایل به شما نشان می دهد که احساسات شما جریحه دار شده است. افرادی که به آن ها اعتماد بسیار زیادی داشته اید شما را ناراحت کرده اند و آسیب های زیادی به شما رساندند ولی همچنان دوست دارید که روابط خود را با آن ها ادامه دهید.
 • اگر گوشی شما در اثر افتادن در آب خراب شده باشد تعبیر دیگری دارد. یکی از معمول ترین خواب هایی که در این رابطه می بینید این است که خودتان گوشی را به درون آب پرت می کنید. این خواب نشان می دهد که حال روی شما خوب نیست و دوست ندارید تا مدت ها با کسی حرف بزنید و دوست دارید ارتباط هایتان بسیار محدود شود. در واقع دلیل همه این ها جریحه دار شدن احساساتتان توسط فردی می باشد که او را دوست دارید.

خریدن گوشی جدید

تعبیر خواب گوشی موبایل جدید نشانه ای از این است که تجربیات جدید را در زندگی خود بدست می آورید و با دوستان جدیدی ملاقات می کنید که زندگی شما را متحول خواهند کرد ولی باید برای تعبیر شدن این خواب بیش تر از قبل در اجتماع حضور داشته و از تنهایی خود بیرون بیایید.

خریدن گوشی در رویا چه معنایی دارد؟

دزدیدن موبایل در خواب

 • دزدیده شدن موبایل در خواب نشان می دهد که شما در رها کردن افرادی که آن ها را دوست دارید بسیار سخت عمل می کنید و حتی اگر این افراد به شما آسیب های بسیار زیادی برسانند باز هم آن ها را رها نمی کنید.
 • دزدیده شدن موبایل با زور نشان می دهد که شما دشمنان بسیار زیادی دارید که قصد دارند جایگاه شما را بگیرند بنابراین باید بیش تر از قبل مراقب خود و کار هایتان باشید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود و بتوانید جایگاه خود را حفظ کنید.

زنگ خوردن موبایل در خواب

تعبیر دیگر گوشی موبایل در خواب در رابطه با زنگ خوردن آن می باشد. اگر شما در خواب خود موبایلی را ببینید که در حال زنگ خوردن است نشانه ای از این می باشد که نیاز های عاطفی شما برآورده می شود بهتر است کمی صبور باشید و به دیگران اعتماد کنید.

باتری موبایل در خواب

 • دیدن باتری گوشی در خواب می تواند نشان از خواسته هایتان باشد و اگر چنین خوابی را دیده اید بدین معنا می باشد که موضوعاتی در زندگی شما بوجود می آید که آن ها را بسیار دوست دارید.
 • اگر باتری گوشی شما خیلی کم باشد بدین معنا است که باید کمی بر روی روابط اجتماعی خود را گسترش دهید تا بتوانید زندگی بهتری داشته باشید.

دیدن شارژر موبایل در خواب

شارژر موبایل در خواب

 • یادتان باشد که برای استفاده از گوشی موبایل باید از شارژر آن استفاده کنید. دیدن این وسیله در خواب به شما یاد آوری می کند که برای انجام دادن کار هایتان به نحو احسن نیازمند یک سری وسایل هستید و بهتر است آن ها را از قبل تهیه کنید تا در زمان شروع کار مشکلی نداشته باشید.
 • تعبیر دیگری که برای این خواب بیان شده است احترام و ارزش می باشد. اگر این خواب را دیده اید بهتر است روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و برای آن ها ارزش و احترام قائل شوید تا بتوانید بهتر زندگی کنید.

گم شدن و پیدا شدن موبایل

تعبیر خواب گوشی موبایل بسیار گسترده می باشد ولی بیش تر افراد خواب هایی مانند گم شدن و یا پیدا شدن موبایل خود می بینند. این خواب ها دارای معنا و مفاهیم خاصی می باشد که جالب است آن ها را بدانید.

 • گم شدن موبایل در خواب نشان می دهد که شما از یک سری از افراد رو دست خورده اید و آن ها توانسته اند به راحتی از شما سوء استفاده کنند. این سوء استفاده دیگران شما را اذیت می کند و دوست دارید آن را فراموش کنید.
 • پیدا شدن گوشی موبایل در خواب تعبیر خوبی دارد و نشان می دهد که شما می توانید انتقاد پذیر باشید و نظرات دیگران را درباره کار ها و ایده هایتان بدانید.

زنگ خوردن گوشی در خواب

تعبیر خواب تلفن از دیدگاه معبران اسلامی

تعبیر خواب تلفن از دیدگاه معبران اسلامی کمی کلی بیان شده است و ما تک تک این تعابیر را برایتان به زبان ساده و روان بیان می کنیم.

 • دیدن تلفن در خواب می تواند نشان از دوستان و عزیزانتان باشد. اگر در زندگی خود زیاد با این وسیله سر و کار ندارید خواب شما چنین معنی خاصی دارد در غیر این صورت خوابتان تعبیر نمی شود.
 • داشتن یک تلفن در خواب بیان می کند که به زودی به نزد دوستانتان می روید و با آن ها ملاقات خواهید کرد. البته اگر در خانه خود تلفن نداشته باشید چنین تعبیری برایتان معنا دارد در غیر این صورت خوابتان معنا ندارد.
 • دیدن تلفن همراه خراب می تواند نشان از روابط عاطفی شما باشد و برای بهتر شدن آن باید کمی از خود گذشتگی به خرج بدهید در غیر این صورت باید قید این رابطه را بزنید.
 • برداشتن گوشی و جواب دادن به آن در صورتی که صدایی نشنوید بدین معنا می باشد که بین شما و فردی که او را دوست دارید جدایی می افتد و کدورت ها بسیار زیاد می شود بنابراین سعی کنید بهتر و سنجیده تر عمل کنید.
 • شنیدن صدای نا متعارف از گوشی نشان دهنده این است که دوستی از شما آزرده شده است بهتر است کمی بیش تر مراقب رفتار ها و حرکات خود باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.