دسته ها
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تزیین سفره غذا برای انواع مهمانی های ایرانی

  • ندا خوشرو
  • 20 جولای 2016
  • ۰

چیدمان صحیح و تزیین سفره غذا از مهم ترین مواردی است که باید برای سفره های ناهار و شام مجالس و مهمانی مختلف مورد توجه قرار بگیرد. در این مطلب انواع روش ها متفاوت و جدید برای تزیین سفره های غذای ایرانی را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این ایده ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

دیزایین سفره غذا یکی از کارهایی است که بیشتر خانم های با ذوق و سلیقه به آن علاقه مند هستند و ترجیح می دهند برای مهمانی ها و مجالس خاص خود سفره را به زیباترین شکل ممکن تزئین کنند. در این بخش از سفره آرایی ایده هایی برای چیدمان سفره  غذا را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 سفره آرایی نهار و شام یکی از مهم ترین بخش های خانه داری برای هر کدبانویی است و اگر شما در این زمینه مهات کافی را ندارید می توانید با تمرین های مداوم مهارت کافی را در این زمینه بدست آورید.

تزیین زیبا سفره ایرانی

تصاویر انواع نمونه های تزیین سفره غذا برای مهمانی ها

تزیینات زیبا سفره غذا نشان دهنده ذوق و مهارت کدبانوی خانواده است و بیشتر کدبانوهای با سلیقه تمایل دارند تا از بهترین ایده ها برای دیزایین کردن سفره غذای خود استفاده کنند و علاوه بر این تزئین ایده آل و مناسب سفره های غذا میل به خوردن غذا را در افراد بیشتر می کند. نمونه هایی از دیزایین سفره غذا و افطار را در ادامه این مطلب ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این ایده ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

تزیین کردن سفره نهار

تزیین سفره غذا با روش ها و ایده های متفاوت

برای داشتن تزیینات ایده آل سفره باید در ابتدای کار محل قرار دادن ظرف ها و غذاها را مشخص کنید و سپس سعی کنید که همه وسایل مهم و ضروری سفره را در جای مناسب خود قرار دهید تا دیزایین سفره زیبا و منظمی را داشته باشید.
استفاده از ظرف های متفاوت و جذاب و دستمال سفره تزئین شده می تواند تاثیر زیادی در زیبایی سفره شما داشته باشد و علاوه بر این تزئین دستمال سفره می تواند زینت بخش سفره شام و یا ناهار باشد.

تزیین زیبا و متفاوت سفره غذا تزیین زیبا سفره افطار تزیین سفره شام تزیین سفره غذا
بهتر است برای داشتن سفره ای متفاوت و ایده آل برای مهمانی های مختلف ظرف غذا ها و انواع سالاد ها و سبزی خوردن را به زیبایی و مهارت خاصی تزئین کنید.

تزیین کردن سفره غذا تزیین زیبا و متفاوت سفره روش های تزیین سفره غذا تزیین سفره با روش های خلاقانه تزیینات زیبای سفره تزیین زیبا سفره غذا ایده هایی برای تزیین سفره تزیین کردن سفره ایرانی تزیین زیبا سفره غذا

دیزایین سفره غذا برای افطار

چیدمان و تزئین کردن سفره غذا برای مراسم افطاری از هنرهای زیبا خانه داری است که همیشه مورد توجه بیشتر خانم ها بوده است و اگر شما می خواهید تزیینات متفاوتی را برای سفره افطار داشته باشید بهتر است است که در تزیینات همه وسایل مورد نیاز سفره حساسیت های لازم را به خرج دهید و هم چنین توجه به جزئیات سفره افطار نیز یکی از مهم ترین مسائلی است که باید رعایت شود.

تزیین سفره افطاری

در تزیینات سفره افطار سعی کنید کنار هر یک از بشقاب ها لیوان و چنگال و دستمال سفره قرار دهید و هم چنین در وسط سفره جاهای خالی را برای غذای اصلی نگه دارید زیرا معمولا غذای اصلی در مراسم افطاری بعد از سرو خوردنی های دیگر بر سر سفره آورده می شود.

تزیین زیبا و متفاوت سفره
سبزی آرایی و تزئین دسر هایی نظیر شله زرد و فرنی و …. از مهم ترین مسائل برای زیبایی بیشتر سفره های افطاری است.

تزیین زیبا سفره افطاری   تزیین سفره افطار تزیینات سفره افطار تزیین سفره های افطاری تزیین سفره غذا با روش های خلاقانه

در این مطلب با جدیدترین و متفاوت ترین ایده ها و روش ها برای تزیینات سفره غذا آشنا شدید که امیدواریم با الهام گرفتن از روش ها بتوانید چیدمان سفره زیبایی را برای مهمانی ها و مجالس خود داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.