دسته ها
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

عکس های مهناز افشار و دخترش در تیزر تبلیغاتی

  • یلدا محمدی
  • 17 جولای 2016
  • ۲

عکس های زیبای مهناز افشار و دخترش در تیزر های تبلیغاتی تبدیل یه یکی از سوژه های داغ شده است که در این مطلب به ارائه عکس های منتشر شده از این بازیگر زن می پردازیم.

حضور مهناز افشار و دخترش لیا در تبلیغات یکی از برند های معروف پوشک بچه، تبدیل به یکی از بحث های جالب شده است که مشاهده تصاویر این مادر و دختر برای همه ما جذاب خواهد بود. بر این اساس عکس های منتشر شده از مهناز افشار به همراه دخترش را در این مطلب ارائه می دهیم که امدیواریم شما نیز از مشاهده این تصاویر زیبا لذت ببرید.

جدیدترین تصاویر مهناز افشار و دخترش در تبلیغات پوشک بچه :

مهناز افشار را می توان یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیگران زن سینمای ایران دانست. دختر وی در نهم خرداد 94 متولد شد و چندی پیش تولد یک سالگی اش برگزار شد. آخرین عکس های منتشر شده از مهناز افشار و دخترش مربوط به حضور این مادر و دختر در تیزر تبلیغاتی یکی از برند های مشهور پوشک بچه است. حضور لیا دختر مهناز افشار در سن یک سالگی در تیزرهای تبلیغاتی یکی از جالب ترین موضوعاتی است که در اخبار چند روز گذشته شنیده می شود. در ادامه عکس های مهناز افشار را به همراه دخترش در این تیزر تبلیغاتی ملاحظه نمایید.

مهناز افشار و دختر عکس های جدید مهناز افشارعکس های مهناز افشار و دختر

امیدواریم شما نیز از مشاهده عکس های مهناز افشار و لیا دخترش لذت برده باشید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده تصاویر بیشتر و همچنین کسب اطلاعات جدید درباره این باریگر و دیگر بازیگران خوب کشورمان به بخش عکس بازیگران مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۲ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.