دسته ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

سفر به دانمارک کشوری دیدنی با جاذبه های توریستی بسیار

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳۰ تیر ۱۴۰۰
  • ۰

راهنمای جامع سفر به دانمارک می تواند اطلاعات گردشگری زیادی را در اختیار شما قرار دهد. شما در سفر به این منطقه می توانید از جاذبه های تاریخی زیادی دیدن کنید. اگر قصد دارید هزینه های سفر خود را کاهش دهید بهتر است از هاستل ها استفاده کنید، همچنین حمل و نقل عمومی هزینه های گشت و گذار را به مراتب کمتر می کند.

دانمارک کشوری توریستی در منطقه شمال اروپا است کشوری دیدنی با جاذبه های توریستی بسیار جذاب که از سوی گردشگران زیادی مورد توجه است. این کشور دارای چشم اندازهای طبیعی بسیار زیبایی است و می توانید نمونه ای از معماری های تلفیقی در این منطقه را مشاهده کنید. این کشور در سال های اخیر پیشرفت های زیادی را به دست آورده است و امروزه با وجود جذابیت هایی که دارد یکی از کشورهای توریستی پر جاذبه محسوب می شود. این کشور سالانه مهاجران زیادی می پذیرد و این امر به دلیل پیشرفت هایی می باشد که در سال های اخیر داشته است. سفر به کشور دانمارک با تجربه های جدیدی همراه می باشد. در این کشور هزینه های توریستی نسبتا بالا است، شما برای کاهش هزینه های خود باید اقامتگاه هایی با هزینه های پایین را رزرو کنید. در این بخش می توانید اطلاعات توریستی و گردشگری زیادی را درباره این منطقه کسب کنید.

راهنمای سفر به دانمارک

کشور دانمارک از نظر جغرافیایی دارای موقعیت بسیار مناسبی است این کشور در بخشی از اسکاندیناوی واقع شده است. این کشور سرزمینی با مراتع جلگه ای و سرسبز می باشد. خاک های حاصلخیز در این منطقه موجب شده است تا به یک سرزمین حاصلخیز تبدیل شود. این کشور دارای جذابیت های بسیار زیادی است از مهمترین چشم اندازهای این منطقه می توان به رودخانه ها و رودهای فصلی اشاره کرد که اغلب پر آب هستند. این کشور با مساحت ۴۲ کیلومتر مربع یکی از کشورهای وسیع دنیا است که جمعیت نسبتا زیادی را به خود اختصاص داده است.

کشور دانمارک را بشناسید

آشنایی با تاریخچه دانمارک:

این کشور پیشینه تاریخی غنی دارد این کشور از قرن ۸ به عنوان یک پادشاهی آغاز شده است. شواهد تاریخی زیادی درباره این کشور وجود دارد که نشان می دهد کشور دانمارک ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح به عنوان یک سکونتگاه گزیده شده است.

اطلاعات کلی:

اطلاعات کلی که درباره سفر و مهاجرت به دانمارک ارائه می شود می تواند شما را با آن بیشتر آشنا کند. مردمان این کشور به زبان دانمارکی صحبت می کنند. واحد پول رایج در معاملات این کشور کرون دانمارکی می باشد. هر ۱۰ کرون این کشور برابر با ۱/۲۵ دلار آمریکا است. اختلاف زمانی دانمارک با تهران دو نیم ساعت می باشد و در واقع ساعت دانمارک دو نیم ساعت از تهران عقب است. شماره های ضروری و اضطراری در این کشور ۱۱۲ می باشد. این کشور دارای فرودگاه های مختلفی است. فرودگاه اودنسا، آرهوس، کپنهاگ، سوندربورگ و راسکیلد از فرودگاه های این کشور هستند.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

این کشور دارای آب و هوای مناسبی است آب و هوای معتدل این کشور بسیار متمایز از دیگر کشورها است. این کشور ۴ فصل دارای میزان های بارش بالایی می باشد. میزان بارش ها در این کشور نسبتا یکسان است میزان بارش ها در طی یک سال به شکل میانگین ۶۱ سانتی متر است. این کشور چهار فصل در فصل های مختلفی از سال دارای جذابیت های زیاد می باشد و به دلیل بارش های بالا بسیار سرسبز و مراتعی است. زمستان های این کشور نسبتا سرد و تابستان های معتدلی دارد.

ویزای کاری دانمارک

هزینه های اقامت:

اقامت در این کشور شامل بخش های مختلفی است. هزینه هایی که در سفر به کشور دانمارک دارید شامل هزینه های خورد و خوراک، اقامت و حمل و نقل می باشد هزینه های توریستی این کشور و تفریح آن نیز بخشی دیگر از هزینه ها را شامل می شود. در برخی از شهرهای این کشور هزینه های اقامت بالاتر است به ویژه شهر کپنهاگ هزینه های بالایی برای اقامت دارد. شما برای اینکه برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشید بهتر است تا از آژانس های مسافرتی مشاوره بگیرید بسیاری از این آژانس ها اقامت در هاستل ها را توصیه می کنند. این هاستل ها دارای کیفیت مناسبی است و هزینه های آن نیز در سطح مناسبی قرار دارد. به طور کلی اگر قصد دارید سفری کم هزینه داشته باشید باید هاستل ها را رزرو کنید.

هزینه های خورد و خوراک:

خورد و خوراک در این کشور نیز متفاوت است شهرهای گوناگونی که در این شهر وجود دارند دارای هزینه های گوناگونی هستند. شهر آرهوس یکی از شهرهای دانشجو پذیر است. این شهر دارای هزینه های پایین تری می باشد اما در برخی شهرهای دیگر هزینه های خورد و خوراک بالاتر است. شما برای کاهش هزینه های خود می توانید خوراک مورد نیاز را از سوپر مارکت ها تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی ایجاد کنید. برای یک وعده غذایی در یکی از رستوران های ارزان قیمت باید ۱۰۰ کرون پرداخت کنید. صرف وعده غذایی در یکی از رستوران های متوسط ۵۰۰ کرون است همچنین قیمت منوهای مک دونالدی ۷۰ کرون است که نسبتا ارزان قیمت هستند. برای خریداری آب معدنی ۱۸ کرون و یک فنجان قهوه ۳۵ کرون باید پرداخت کنید.

هزینه های حمل و نقل:

در سفر به کشور دانمارک هزینه های شما به بخش های مختلفی تقسیم می شود. هزینه های حمل و نقل در این کشور در صورت استفاده از حمل و نقل های عمومی هزینه های شما کاهش پیدا می کند. اتوبوس های شهری، قطار، مترو و اتوبوس های آبی از حمل و نقل های عمومی با هزینه های مناسب هستند که باید برای آن ها بلیط تهیه کنید. هزینه های بلیط های تک نفره ۲۴ کرون، بلیط های ماهانه ۳۹۰ کرون، هزینه های تاکسی ۳۷ کرون همچنین هزینه هر لیتر بنزین ۱۰ کرون است.

جاذبه های دانمارک

دیدنی های دانمارک:

این کشور از جاذبه های توریستی بسیار زیادی برخوردار است. از مهمترین دیدنی های دانمارک و از شهرهای توریستی در این کشور می توان به پایتخت آن یعنی شهر کپنهاگ اشاره کرد. این شهر از جذابیت های توریستی بسیار زیادی برخوردار است و با وجود جاذبه هایی که دارد از مهمترین شهرهای توریستی و لاکچری در دانمارک است. البته هزینه های توریستی آن بسیار بالا است.

شهر آرهوس از شهرهای کم هزینه برای سفر است. این شهر دانشگاهی جذابیت های بسیار زیادی برای علاقه مندان دارد. شهر ادنسه نیز از شهرهای جذاب دیگر است و به عنوان سومین شهر شناخته می شود. اگر از علاقه مندان به جاذبه های تاریخی در این مناطق هستید می توانید از این شهر بازدید کنید. این کشور دارای مکان های تفریحی مختلفی است و در سال های اخیر نیز پیشرفت های زیادی در زمینه جذب توریست داشته است. شما می توانید با بازدید از کاخ روزون بورگ از جذابیت های زیادی مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.