دسته ها
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

چند روش بستن شال برای بیرون + عکس

 • ندا خوشرو
 • ۷ تیر ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب با نحوه بستن شال برای بیرون مخصوص خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف آشنا خواهید شد که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید مهارت لازم در نحوه بستن شال های ساده و طرح دار بدست آورید.

شال از انواع اکسسوری کاربردی برای خانم ها و دختران جوان به شمار می رود و شما می توانید از شال برای حضور در مکان های عمومی یا مجالس مختلف استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید ظاهری متفاوت داشته باشید بهتر است از مدل های بستن شال برای بیرون الگوبرداری نمایید و هر یک از مدل های انتخابی تان را تمرین کنید تا بتوانید تبحر لازم را در این زمینه بدست آورید.

مدل بستن شال برای بیرون

برای بستن شال روشهای متنوعی وجود دارد و شما می توانید شال را به کمک روشی ساده یا روشی متفاوت ببندید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل کنید.

بستن شال

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

نحوه بستن شال با روش های مختلف

شال های دخترانه و زنانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری تان از بین آن ها شال شیک و مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که اگر شما مهارت زیادی برای بستن شال ندارید بهتر است شال خود را از بین مدل های طرح دار یا گلدار انتخاب نمایید و علاوه بر این برای بستن آن از روشی ساده استفاده کنید همچنین برای حضور در مکان های عمومی نیز بستن شال با روشی ساده کاربردی تر می باشد. اگر از شال ساده در پوشش خود استفاده می کنید بهتر است برای بستن شال از روشی خاص استفاده کنید تا زیبایی ظاهری تان تکمیل شود.

برخی از خانم ها برای بستن شال به دلیل نداشتن مهارت کافی از روش های خیلی ساده استفاده می کنند و اگر شما نیز جزء این دسته از افراد می باشید بهتر است مدل های مختلف را تمرین کنید تا تبحر لازم را در مدلی مناسب و خاص پیدا کنید همچنین برای بستن شال بهتر است به اندازه طول و عرض شال خود توجه کنید.

مدل بستن شال بستن شال با روش ساده بستن شال با روشی ساده بستن شال با روشی ساده آموزش بستن شال مدل بستن شال با روشی ساده نحوه بستن شال برای بیرون بستن شال طرح دار نحوه بستن شال با روشی ساده بستن شال برای بیرون بستن شال با روشی خاص مدل بستن شال طرح دار برای بیرون مدل بستن شال ساده برای محیط بیرون مراحل بستن شال با روشی ساده بستن شال طرح دار بستن شال مشکی بستن شال با روشی ساده

 • چکاد بام
 • قاصدک 24

اگر تمایل دارید ظاهری باحجاب داشته باشید بهتر است از روش های بستن شال باحجاب ایده بگیرید و شال خود را به گونه ای ببندید که موهایتان قابل مشاهده نباشند همچنین می توانید در صورت تمایل از روش های معمولی برای بستن شال استفاده نمایید و موهای خود را به کمک مدلی مناسب برای بیرون آوردن از زیر شال فرم دهید همچنین اگر از چادر در پوشش خود استفاده می کنید بهتر است از مدل های بستن شال برای زیر چادر الگوبرداری نمایید تا ظاهری آراسته و مرتب تر داشته باشید.

برای بستن شال همچنین بهتر است به مدل مانتوی خود نیز توجه داشته باشید اگر از مانتوی جلوباز در پوشش تان استفاده می کنید بهتر است شال را به صورتی ببندید که قسمت جلوی مانتوی شما تا حدودی به کمک شال پوشیده شود همچنین اگر در قسمت جلویی مانتوی شما گلدوزی یا طرحی وجود دارد بهتر است شال را به صورتی ببندید که قسمت جلوی مانتو قابل مشاهده باشد.

بستن شال طرح دار برای بیرون بستن شال زمستانی بستن شال زمستانی بستن شال رنگی برای فصل زمستان نحوه بستن شال برای بیرون با روشی ساده بستن شال برای خانم ها بستن شال زنانه و دخترانه برای بیرون بستن شال برای بیرون بستن شال برای محیط بیرون بستن شال طرح دار برای بیرون بستن شال مشکی برای بیرون مدل های بستن شال برای بیرون بستن شال برای محیط خارج از منزل بستن شال دخترانه برای بیرون مراحل بستن شال برای بیرون بستن شال ساده برای بیرون بستن شال طرح دار بستن شال با روشی مناسب و ساده برای بیرون بستن شال با روشی ساده و زیبا مدل بستن شال بستن شال دخترانه و طرح دار برای بیرون نحوه بستن شال برای بیرون با طرح ساده بستن شال مشکی برای بیرون بستن شال ساده بستن شال

در این مطلب توجه شما همراهان عزیز و گرامی را به انواع مدل های بستن شال مخصوص محیط های خارج از منزل جلب کردیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.