دسته ها
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

تزیین کیک تولد دوقلوها با انواع روش های جالب و دوست داشتنی

 • محدثه خاکشور
 • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • ۰

روزی که برای اولین بار قدم بر روی این کره خاکی می گذارید یا به بیانی متولد می شوید تایمر زندگی شما شروع به شمارش می کند تا با تبدیل شدن ثانیه ها به دقیقه ها و به همین ترتیب به ساعت ها و …. در این چرخش زمانی شما را به یک سالگی، دو سالگی و بالاتر برساند. ممکن است دارای فرزندی کودک، نوجوان و یا جوان باشید, ممکن است دوستان و اعضای خانواده ای با رده های سنی مختلف ۲۰ و ۳۰ و ۵۰ و … داشته باشید که بخواهید برای آنها جشن تولد بگیرید این برگزاری در صورت فرزندان و یا دوستان یک قلو راحت تر است اما برای دوقلوها کمی سخت تر می شود که لازم است نکات خاصی را مدنظر قرار بدهید. در این مطلب به واسطه ی این نیاز مبرم آرگا ایده هایی از تزیین کیک تولد دوقلوها را همراه با مواردی کاربردی جمع آوری و ارائه داده است که دعوت می کنیم همراه ما باشید.

ایده های زیبا و دوست داشتنی تزیین کیک تولد دوقلوها

هر ۳۶۵ روزی که می گذرد فرزند شما یکسال از زندگی خود را پشت سر گذاشته اید، ممکن است در طول این راه او تنها بوده باشد اما گاهی نیز ممکن است همزادی او را در این مسیر همراهی کرده باشد. دوقلوها با اختلاف زمان متفاوتی در تولد با یکدیگر چرخه زندگی را آغاز می کنند که قطعا صمیمیت بیشتر و لحظه های خاص تری را نسبت به دیگر کودکان تجربه می کنند و ام جدای از حال و هوای متفاوت آنها والدین نیز مسئولیت های بیشتری را تجربه می نمایند. به عنوان مثال اگر بخواهید برای این عزیزان جشن تولد بگیرید لازم است دقت نظر خود را بالاتر ببرید. در ادامه با هدف آشنایی بیشتر با این مقوله همراه ما باشید.

ایده های زیبا و خلاقانه دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده های خارق العاده و نفیس دیزاین کیک تولد دوقلوها

تزیین کیک تولد دوقلوها

برای برگزاری جشن تولد برای دوقلوها در اولین مرحله نیاز به کیکی مناسب دارید که زمینه های رنجش هیچ یک از این عزیزان را به وجود نیاود برای این منظور می توانید از دو کیک مجزا متناسب با سلیقه ی هر یک از این نازنین ها استفاده کنید و یا اینکه می توانید یک دو طبقه را انتخاب کنید. که بهتر است ایده ی اول را عملی نمایید. و اما بر روی هر یک از این کیک ها نوشته هایی با مضمامین مشترک بنویسید البته می توانید با توجه به سلیقه ی آنان نیز متن ها را متغیر بنویسید.

شما در یک مراسم می خواهید جشن تولد دو نفر را برگزار نمایید پس باید کاملا این موضوع را در تمامی انتخاب و تزیینات و پذیرایی های خود مدنظر قرار دهید. پیشنهاد می شود که کیک را بزرگ انتخاب نکرده و برای خوراکی ها نیز به جای سفارش و یا تهیه خوراکی های یک نوع به میزان بیشتر, از خوراکی های متنوع با حجم کمتر بهره ببرید مثلا برای آسانی کار از بستنی ها، ساندویچ ها، آبمیوه های دوقلو بهره ببرید.

 • مبل و میز
 • بلیط کیش

تزیینات و زیباسازی کیک تولد دوقلوها

 تم تولد برای دوقلوهای همسان و یا غیر همسان

ممکن است فرزندان دوقلوی شما همسان (دارای جنسیت مشترک) باشند که در این صورت کار شما باز به مراتب آسان تر است. لازم است تم تولدی مشترک که دلخواه دختران و یا پسران شما باشد را برگزیده و به کار ببرید و برای تکمیل آن کیک یا کیک های تولدی متناسب با این تم را سفارش بدهید. در این حالت ست کردن لباس ها نیز آسان تر است. نکته ای که در رابطه با دوقلوها در رابطه با لباس بیان کنیم این است که خود را ملزم به پوشش های یکدست و هم رنگ نکنید تنوع و خلاقیت هماهنگ با تم منتخب هم ایده ی جالبی به شمار می رود.

به عنوان مثال برای دوقلوهای همسان پسر می توانید از تم های پسرانه از جمله انواع شخصیت های قهرمانانه و خیالی مانند تم تولد هالک، تم تولد مرد عنکبوتی و … و یا با رنگ های آبی و سبز و برای دوقلوهای نوجوان از رنگ های سفید و توسی، سیاه و سفید و …. بهره ببرید.

ایده های تزیینات کیک تولد دوقلوها

همچنین برای دوقلوهای همسان دختر از تم های تولد دخترانه که مشترک سلیقه ی هر دو باشد مانند تم تولد سرزمین برفی، تم تولد حباب های رنگی، تم تولد کیتی، تم تولد باربی و …. بهره ببرید. همچنین برای آن می توانید از رنگ های رنگی رنگی و صورتی، سبز و آبی روشن، ارغوانی استفاده کنید.

انواع نمونه های زیبا و شیک تزیین کیک تولد دوقلوها

آشنایی با ایده های طراحی و دیزاین کیک تولد دوقلوها

همچنین دوقلوها ممکن است غیر همسان باشند به این صورت که یکی از قل ها دختر و یک قل دیگر پسر باشد در این صورت کمی کار شما سخت می شود؛ پیشنهاد می شود در چنین مواقعی از تم تولدهایی که متعلق به جنسیت خاصی نمی شوند بهره ببرید، به عنوان مثال از تم تولدهای مربوط به فصول (بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی) با توجه به قرار داشتن در آن فصل استفاده کنید.

انواع ایده های تزیین کیک تولد دوقلوها

تزیینات کیک تولد دوقلوها

دیزاین کیک تولد دوقلوها

تزیین کیک تولد دوقلوها

دیزاین کیک تولد دوقلوها

تزیینات کیک تولد دوقلوها

کیک های تولد جداگانه با رنگ بندی متفاوت برای دوقلوهای غیر همسان

نمونه های دوست داشتنی تزیین کیک تولد دوقلوها

چند نکته در پایان

 • تلفیقی از رنگ های محبوب هر قل را در جشن به کار ببرید.
 • از یک میز مشترک استفاده کنید؛ اما روی سطح آن را با انواع خوراکی های مطابق میل هر دوی آنها را تهیه و بر روی میز چیدمان دهید.
 • انتخاب ۲ کیک کوچک به انتخاب کیک یک بزرگتر ترجیح بدهید؛ به این صورت که هر یک از کیک ها را مطابق سلیقه ی آنها سفارش و یا در منزل طبخ نماید.
 • چنانچه قصد دارید جشن تولد فرزندان دوقلوی خود را با استفاده از تم مخصوص و منحصر به فردی مزین نمایید، ممکن است ناچار گردید به دلیل تفاوت در جنسیت و سلیقه ی آنها از تم های جداگانه بهره ببرید. در این زمینه هیچ قانونی وجود ندارد و شما هم هیچ الزام و اجباری برای انجام آن ندارید.
 • اگر از دو کیک برای جشن تولد آنها بهره می برید، می توانید بر روی هر یک از آنها تعداد شمع های مربوط به سن هر کدام آنها را به صورت مجزا قرار دهید, اما اگر از کیک مشترک بزرگی برای هردو قل استفاده می نمایید می توانید شمع های فشفشه ای را بر روی کیک خود قرار دهید تا هر یک از این عزیزان بتوانند سعی خود را کرده و شانس خود را برای خاموش کردن شمع ها امتحان کنند.
 • همراه هر یک کیک اصلی جهت هر یک از آنها کاپ کیکی را نیز متناسب با تم انتخابی آماده و بر روی آن ۱ عدد شمع قرار دهید.

دیزاین کیک تولد دوقلوها

تزیین کیک تولد دوقلوها

ایده های طراحی کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبا و متنوع از طراحی کیک تولد دوقلوها

کیک تولد بزرگ مشترک با طراحی دخترانه تو دل برو

ایده های زیبا و خلاقانه دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبای طراحی کیک تولد دوقلوها

تزیینات شیک کیک تولد دوقلوها

انواع نمونه های تزیین کیک تولد دوقلوها

دیزاین زیبا و بینظیر کیک تولد دوقلوها

ایده هایی شیک از کیک تولد دوقلوها

انواع نمونه های ایده آل تزیین کیک تولد دوقلوها

ایده های طراحی کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبا و منحصر به فرد کیک تولد دوقلوها

ایده هایی بینظیر و فوق العاده تزیین کیک تولد دوقلوها

نمونه هایی زیبا از دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبا و شیک از دیزاین کیک تولد دوقلوها

انواع ایده های تزیین کیک تولد دوقلوها

ایده های دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبا از تزیین کیک تولد دوقلوها

نمونه های بینظیر و کم نظیر دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده هایی ایده آل از دیزاین کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبا و شیک تزیین کیک تولد دوقلوها

انواع نمونه های زیبای دیزاین کیک تولد دوقلوها

انواع ایده های طراحی و زیباسازی برای کیک تولد دوقلوها

انواع نمونه های جالب و کم نظیر تزیین کیک تولد دوقلوها

طراحی زیبا و خارق العاده ی کیک تولد دوقلوها

ایده های زیبای تزیینات کیک تولد دوقلوها

تزیین کیک تولد دوقلوها

تزیینات کیک تولد دوقلوها

کیک های تولد با رنگ های آبی و صورتی برای دوقلوهای غیر همسان یکساله

انواع نمونه های بینظیر تزیین کیک تولد دوقلوها

ایده هایی زیبا و تو دل برو از دیزاین کیک تولد دوقلوها

نمونه هایی دوست داشتنی از تزیینات کیک تولد دوقلوها

ایده های بینظیر کیک تولد دوقلوها

تزیین کیک تولد دوقلوها

از اینکه تا این لحظه ما را همراهی نمودید بی نهایت قدردان هستیم و امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *