دسته ها
پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

گالری عکس زرافه حیوان متفاوت و دوست داشتنی

  • یلدا محمدی
  • ۷ تیر ۱۳۹۵
  • ۰

مجموعه ایی دیدنی و تماشایی از انواع عکس زرافه و تصاویری زیبا و خاص از زرافه های متفاوت و دوست داشتنی را در این مطلب گردآوری نموده ایم که امیدواریم شما نیز از مشاهده این عکس ها و تصاویر زیبا لذت ببرید.

با مشاهده انواع عکس زرافه در می یابید که این حیوان بلندقدترین حیوان زمین است، زرافه ها دارای ظاهر و ویژگی های خاصی می باشند که باعث تمایز این حیوان با سایر حیوانات شده است. برای آشنایی بیشتر شما با این حیوان سعی نموده ایم ضمن ارائه عکس های زرافه های مختلف، به معرفی ویژگی ها و خصوصیات این حیوان نیز بپردازیم که مطمئنا مشاهده آنها برای شما نیز لذت بخش و مفید خواهد بود. در ادامه مطلب همراه ما باشید و از مطالب و تصاویر ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

عکس زرافه های زیبا و دوست داشتنی در طبیعت :

از ویژگی های ظاهری بارز و خاص زرافه می توان به گردن و پاهای بسیار بلند این حیوان اشاره نمود، زرافه ها دارای پوستی خاکستری و طرح دار یم باشند. با مشاهده عکس زرافه ها در می بابید که بدن این حیوانات نسبت به پاها و گردن بلندی که دارند، کوچک است. زرافه های از حس بویایی و شنوایی بسیار بالایی برخوردارند و همچنین این قدرت را دارند که از خود در مقابل طوفان شن محافظت کنند. زرافه ها معمولا در دشت ها، جنگا ها و مراتع ساکن می باشند. غذای اصلی این حیوان را می توان برگ های درخت اقاقیا نامید، علاوه بر این برگ ها زرافه ها از چمن، میوه و درختچه های مختلف نیز تغذیه می کنند. این حیوانات گیاهخوار اغلب مورد حمله پلنگ، سگ های وحشی و شیر قرار می گیرند. در ادامه عکس های زرافه در طبیعت و در جنگل های اقاقیای آفریقا را که مهم ترین زیستگاه این حیوانات محسوب می گردند، مشاهده می فرمایید.

عکس جدید زرافه در طبیعتعکس زیبای زرافهعک های زرافه نرزرافه زیبا و جالبعکس جدید زرافهتصاویر زیبای زرافهزرافه های زیبا

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با زرافه ها، زندگی اجتماعی آنهاست. اغلب زرافه ها با یکدیگر تشکیل گروه می دهند و با یکدیگر د ریک جهت و یکسان حرکت می کنند. گاهی تعداد این گروه ها به 32 زرافه نیز می رسد. که البته می توان گفت پایدارترین گروه زرافه های گروه مربوط به مادران و جوانان است که ممکن است هفته ها و یا ماه ها با هم راه بروند. در کل می توان گفت زرافه ها زندگی اجتماعی جالبی دارند و اغلب با ایجاد صداهای مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. در ادامه عکس زرافه های زیبا را که زندگی گروهی دارند مشاهده می فرمایید.

عکس گروهی زرافه هازرافه های زیبا و جدیدتصاویر زرافه هازرافه های زیباعکس های جدید زرافهعکس های زرافه های نر و مادهعکس گروه زرافه ها

عکس بچه زرافه های دوست داشتی :

باردار شدن زرافه ها چیزی در حدود 400 یا 460 روز طول می کشد و بعد از زایمان تا مدتی بچه خود را استتار می کند و اموزش ها لازم را به او می دهد. بچه زرافه در یک هفته اول زندگی رشد چشمگیری دارد و در سال اول قدش تا حدود یک متر بلندتر می شود. زرافه ها ممکن است فرزندان خود را بین یک ماه تا یکسال شیر دهند که این امر به شرایط محیطی بستگی دارد. عکس های زیر انواع بچه زرافه های نر و ماده را نشان می دهند که مطمئنا مشاهده این تصاویر برای شما نیز لذت بخش خواهد بود.

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

عکس زرافهعکس های زرافهعکس های زیبای زرافهعکس بچه زرافهزرافه های زیبا و جذابعکس بچه زرافه

امیدواریم از مشاهده انواع عکس زرافه های زیبا و جذاب لذت برده باشید و با ویژگی های خاص این یوانات آشنا شده باشید. در صورتی که تمایل دارید با دیگر حیوانات آشنا شده و یا به مشاهده عکس های انها بپردازید، پیشنهاد می کنیم به بخش عکس حیوانات مراجعه نموده و از دیگر مطالب مرتبط و جدید در این رابطه دیدن فرمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *