دسته ها
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مدل های جدید آرایش عروس مدرن و زیبا + تصاویر

  • پرستو محمدی
  • 20 آگوست 2015
  • ۰

معمولا همه ی خانم ها علاقه دارند قبل از اینکه برای مهم ترین جشن زندگیشان میکاپ شوند ببینند که چه مدلی قرار است بر روی صورت آنها اجرا شود و همه همواره به دنبال مدرن ترن مدل ها آرایش عروس، مدل مو و آرایش صورت هستند

آرایش صورت عروس و مدل مو ها و وسایل تزیینی مو عروس مدام در حال تغییر و تحول است. و این نکته باعث نگرانی بیشتر عروس خانم هاست که آرایششان به روز و زیبا باشد و علاوه بر آن دوست دارند نمونه ای از آرایشی که قرار است بر روی صورتشان انجام شود را از قبل ببینند تا بتوانند با خیال آسوده زیر دست آرایشگر بنشینند. از این رو ما در این مقاله بیش از بیست عکس از جدید ترین مدل های آرایش عروس جدید را آورده ایم.

عکس های جدید ترین مدل های آرایش عروس مدرن :

در آرایش صورت و آرایش مو مهم ترین نکته آن است که آرایش با چهره ی شما هماهنگ باشد در انتخاب نوع آرایش فرم چهره گرد،کشیده و یا بیضی بودن صورت، رنگ چشم ها و حالت آن ،خط رویش مو ها و نکات ریز دیگری حائز اهمیت هستند. و اما جدید بودن آرایش عروس نیز دارای اهمیت بسیاری است از این رو شما نیازدارید برای متفاوت بودن و جدید بودن مطابق با مد روز پیش بروید. آرایش صورت عروس امروزه بیشتر به سمت گریم صورت رفته است به طوری که فقط عیب و نقص های صورت پوشانده شود. مزیت این کار طبیعی بنظر رسیدن چهره است و از طرف دیگر برای موهای عروس معمولا از شینیون با تور استفاده میشود زیرا با این روش میتوان مو ها را به زیبا ترین حالت ممکن آرایش کرد و علاوه بر آن مو ها مدت زمان بیشتری در حالت آرایش شده باقی میمانند و احتمال خراب شدن موها کم تر میشود. همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید مدل های تاج عروس به شکل های متفاوت و زیبایی استفاده میشود. استفاده از ریسه های مروارید نیز کاربرد زیادی در آرایش موی مدرن دارند. عکس های زیر نمونه های جدید و زیبایی از آرایش عروس جدید هستند.

مدل آرایش عروس مدرن مدل آرایش عروس مدرن مدل آرایش عروس مدرن مدل آرایش عروس مدرن آرایش مدرن عروس آرایش مدرن عروس آرایش مدرن عروس آرایش مدرن عروس مدرن ترین مدل های آرایش صورت عروس مدرن ترین آرایش عروس مدرن ترین آرایش عروس مدرن ترین آرایش عروس مدرن ترین آرایش عروس آرایش عروس شیک و مدرن آرایش عروس شیک و مدرن آرایش عروس شیک و مدرن آرایش عروس شیک و مدرن آرایش عروس شیک و مدرن مدل های جذاب و مدرن آرایش عروس مدل های جذاب و مدرن آرایش عروس مدل های جذاب و مدرن آرایش عروس آرایش عروس جدید و مدرن آرایش صورت جدید و مدرن عروس

با جدید ترین مدل های آرایش عروس جدید آشنا شدید بیشتر این مدل ها به سبک ایرانی آرایش شده اند در صورتی که می خواهید مدل اریش ساده تری داشته باشید و متفاوت تر جلوه کنید مدل های آرایش عروس اروپایی را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.