دسته ها
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

تکنیک های زدن برق لب حرفه ای در خانه

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰

همه خانم ها تمایل دارند لب هایی زیبا داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است با روش استفاده صحیح از رژلب و بالم لب و برق لب و …. آشنا شوید. در ادامه روش زدن برق لب حرفه ای برای داشتن لب هایی خوش فرم و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

نحوه زدن برق لب حرفه ای

برق لب از انواع لوازم آرایشی مناسب و کاربردی می باشد که روش استفاده از آن با رژلب کاملا متفاوت است و بهتر است شما قبل از استفاده از برق لب با نحوه زدن آن آشنا شوید تا بتوانید در فرم و گریم لب هایتان تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید.

زدن برق لب حرفه ای

روش استفاده از برق لب به صورت حرفه ای

آرایش لب ها تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام میکاپ لب هایتان حساسیت و دقت لازم را به خرج بدهید تا ظاهری بدون عیب و جذاب داشته باشید.

برای زدن برق لب می توانید مقداری برق لب را وسط لب پایین خود بزنید و لب هایتان را به یکدیگر بمالید تا برق لب پخش شود توجه داشته باشید که این کار باعث برجسته شدن لب های شما می شود. اگر تمایل دارید لب هایتان برجسته شود می توانید از برق لب رنگی استفاده نمایید.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

زدن برق لب به شکل حرفه ای

اگر تمایل دارید از رژلب شیمری و بولد استفاده نکنید بهتر است از برق لبی استفاده نمایید که دارای شاین تیره می باشد. توجه داشته باشید که برق لب هایی که برق صدفی دارند را نمی توانید تمیز و مرتب نگه دارید و این برق لب ها روی لب ظاهر بدی خواهند داشت.

نحوه زدن برق لب

اگر برق لب با رنگ پوست تان همخوانی ندارد می توانید مقداری برق لب شفاف یا وازلین به آن بیفزایید سپس برق لب را روی لب هایتان بزنید.

اگر در اطراف دهان خود خطوط خنده دارید از برق لبی استفاده نمایید که به رنگ پوست شما نزدیک می باشد زیرا این کار باعث می شود که خط های خنده کمتر به نظر برسند.

از اینکه برق لب شما غلیظ باشد هراسی نداشته باشید زیرا هر چقدر برق لب غلیظ باشد درخشش آن بیشتر است و جذابیت بیشتری به فرم لب های شما بخشیده می شود.

آموزش زدن برق لب

برای آرایش لب ها بهتر است ابتدا خط لب بکشید سپس به لب هایتان رژلب بزنید و بعد از اینکه لب های شما به فرم دلخواه تان رسید مقداری برق لب روی آن ها بزنید تا لب ها براق و جذاب تر به نظر برسند.

استفاده از برق لب برای خانم ها در رده سنی مختلف محدودیتی ندارد و شما می توانید برای حضور در مهمانی ها و مجالس برای آرایش لب هایتان از برق لب استفاده نمایید و فرم بی نظیری را به لب های خود ببخشید.

برق لب شیک و حرفه ای

در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا با نحوه زدن برق لب آشنا شدید که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید به لب های خود حالت و فرم بی نظیری را ببخشید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.