دسته ها
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

مدل لباس نوزادی پسرانه جدید و بامزه با رنگ های متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۵
  • ۰

در این مطلب انواع مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های زیبا و فانتزی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما والدین گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از این مدل های جدید و زیبا برترین لباس های نوزادی را برای فرزندتان خریداری کنید.

لباس خریدن برای نوزاد یکی از شیرین ترین کارهایی است که والدین قبل از به دنیا آمدن نوزاد خود انجام می دهند. اگر به دنبال جدیدترین طرح های مدل لباس نوزادی پسرانه هستید مدل های این مطلب می توانند برای شما بهترین ایده باشند.

لباس نوزاد پسرانه طرح های مختلف و متفاوتی دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود لباس هایی با طرح های فانتزی و با نمک را برای نوزادتان خریداری کنید و زیبایی و جذابیت فرزند خود را چندین برابر کنید.

مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های شیک و فانتزی

  •  سپهر چوب
  •  اصل جنس

مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های فانتزی و با نمک

در هنگام خرید لباس برای نوزاد باید قبل از هر چیز به جنس پارچه لباس توجه کنید بهتر است لباس های نوزادی با جنس پارچه پنبه ای و یا نخی را خریداری نمایید زیرا این مدل پارچه ها ایجاد حساسیت برای پوست نوزاد شما را نمی کنند.

مدل های لباس نوزادی پسرانه لباس نوزادی با طرح های با نمک
یکی دیگر از نکاتی که در موقع خرید لباس نوزاد پسرانه باید به آن توجه کنید مدل یقه لباس است که بهتر است یقه لباس مورد نظر شما مدل فرشته و یا یقه دکمه دار با دکمه های فشاری و یا پرسی باشد تا موقع تعویض لباس نوزاد شما اذیت نشود.

لباس نوزادی با طرح های شیک لباس نوزادی چند تکه
لباس های طرح دار را برای نوزاد انتخاب نمایید زیرا این نوع لباس ها به نوزادان آرامش می دهند دقت داشته باشید که عکس های لباس باید لطیف باشند و در آن ها از رنگ های ملایمی استفاده شده باشد.

لباس نوزادی زیبا مدل لباس نوزادی زیبا
در ادامه این مطلب توجه شما را به چند مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های زیبا و دوست داشتنی جلب می نماییم که امیدواریم این مدل لباس ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

لباس نوزادی زیبا لباس نوزادی شیک لباس نوزادی برای پسر    لباس نوزادی با طرح عروسکی  مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های شیک لباس نوزادی زیبا لباس نوزادی شیک و متفاوت لباس نوزادی شیک و زیبا

مدل لباس نوزادی بافتنی و لباس نوزادی با جنس پارچه نخی

مدل لباس نوزادی پسرانه با طرح های دوست داشتنی لباس های نوزادی طرح های لباس برای نوزاد پسر فانتزی ترین طرح های لباس نوزادی لبسا نوزادی با طرح های متنوع مدل لباس نوزاد پسرانه

در این مطلب انواع متنوع مدل لباس های نوزادی پسرانه را با طرح های جدید و زیبا مشاهده کردید شما می توایند با الگوبرداری از این مدل های متفاوت و ایده آل زیباترین لباس را برای نوزاد خود خریداری کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.