دسته ها
پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

رنگ موی یخی و فرمول های ترکیبی آن + تصاویر

  • ندا خوشرو
  • ۳ اسفند ۱۳۹۹
  • ۰

رنگ موهای زنانه انواع ترکیب های مختلفی دارند که شما می توانید با رنگ موی دلخواه خود موهایتان را رنگ آمیزی کنید. در ادامه این بخش انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی یخی و تصاویری از این رنگ مو را ملاحظه خواهید کرد.

مبحث رنگ مو همیشه یکی از مهم ترین بخش های آرایش مو است که به آن توجه زیادی می شود شما می توانید با انواع رنگ موهای شیمیایی و رنگ موهای گیاهی موهای خود را با رنگ های متنوعی رنگ بزنید. یکی از انواع رنگ موهایی که امروز قصد داریم فرمول ها و مدل های آن را در اختیار شما قرار دهیم رنگ مو یخی است که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه شما قرار بگیرد.

رنگ مو ترکیبی یخی مانند هر رنگ مو دیگری باید با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشید قبل از هر چیز با آرایشگر خود مشورت کنید و اگر این رنگ مو مناسب با چهره شما است موهایتان را با آن رنگ آمیزی کنید.

رنگ موی یخی آبی

فرمول های ترکیب رنگ موی یخی + تصاویر

رنگ موها تنوع زیادی دارند که شما می توانید آن ها را باهم ترکیب کنید و رنگ موهای زیبایی را بسازید. از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم ها می توان به رنگ موی بلوند و رنگ موی قهوه ای و رنگ موی خاکستری اشاره کرد. یکی دیگر از انواع رنگ موهایی که شما می توانید موهای خود را با آن رنگ بزنید رنگ یخی است که این رنگ مو چهره شما را خاص و متفاوت تر از همیشه می کند.

رنگ موی زیبا یخی

  • کالا چیو

فرمول ترکیبی رنگ موی نقره ای یخی

این ترکیب رنگ مو را می توانید با دو فرمول مختلف بدست آورید.

رنگ موی یخی نقره ای

فرمول شماره ۱

بلوند نقره ای C9 : به اندازه ۱۰ سانت
واریاسیون نقره ای ۰.۲۲ : ۳ سانت
واریاسیون خاکستری : ۳ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

فرمول شماره ۲

ابتدا موهای خود را به آخرین درجه دکلره برسانید سپس با کمک ترکیب های رنگ موی زیر موهایتان را رنگ بزنید.

مقداری رنگ مو C10
روشن کننده (۰-۰۰) E20 : به میزان ۱/۳
واریاسیون نقره ای (E13) : 3 سانت
اکسیدان شماره ۲

رنگ مو یخی آبی ( رنساژ یخی آبی )

ابتدا موهای خود را برای این رنساژ به درجه آخر دکلره برسانید سپس با کمک رنگ موهایی که در ادامه این مطلب شرح داده ایم موهای خود را رنگ آمیزی نمایید.

رنگ موی یخی ( آبی )

رنگ موی C10
روشن کننده E20 (0.00): به اندازه ۱/۳
واریاسیون آبی (E14) : 3 سانت
اکسیدان شماره ۲ : به مقدار کمی

رنگ مو ترکیبی یخی اسکاندیناوی

رنگ مو یخی اسکاندیناوی از جمله رنگ موهای بسیار جدید در بین رنگهای سرد می باشد و به دلیل درخشندگی و شفافیت رنگ، موها را شاداب تر نشان خواهد داد، ضمن اینکه می توانید از این ترکیب رنگ مو برای مدل هایلایت مو و مش موها نیز استفاده کنید.

رنگ ترکیبی یخی اسکاندیتاوی فقط بر روی مو های دکلره شده تا پایه ۱۰ (موهای کاملا بدون رنگ) قابل استفاده است، حال به منظور تغییر رنگ می توانید از پکیج های دکلره موجود در بازار استفاده کنید.

رنگ مو یخی

پکیج رنگ مو شامل سه عدد رنگ مو به همراه یک اکسیدان می باشد که از این طریق می توانید به راحتی ترکیب رنگ مو یخی اسکاندیناوی را بدست آورید. در زیر فرمول رنگ مو را مشاهده می کنید :

  • رنگ مو سری هایلایت و مش ۹۰۱ مدیا/ ۵۰ میل یا نصف تیوپ
  • رنگ مو سری بژ ۱۰.۳۱ مدیا/ ۲۵ میل یا یک چهارم تیوپ
  • رنگ مو سری صدفی ۱۰.۲۸ پرستیژ/ ۵۰ میل یا نصف تیوپ

نکات مهم در مورد رنگ مو یخی اسکاندیناوی

این رنگ مو مناسب موهای پایه ۱۰ می باشد و پایه مو باید کاملا بدون رنگ باشد.

رنگ موهای افراد در ۱۰ پایه قرار می گیرد و در واقع همان تیرگی و روشنی رنگ می باشد که به طور ارثی به وجود آمده و یا ناشی از تاثیرات رنگها یا روشن کننده هایی می باشد که بر روی موها استفاده می شود.

رنگ مو یخی زیبا

این ده پایه شامل : ۱- مشکی؛ تیره ترین رنگ ۲- قهوه ای تیره، ۳- قهوه ای متوسط، ۴- قهوه ای روشن، ۵- قهوه ای خیلی روشن، ۶- بلوند تیره، ۷- بلوند متوسط، ۸- بلوند روشن، ۹- بلوند خیلی روشن، ۱۰- بلوند بسیار روشن

میزان رنگ ذکر شده در بالا برای قد موهای تا شانه در نظر گرفته شده است و در صورتی که حجم موها زیادتر یا کمتر باشد، مقدار استفاده از رنگ ها نیز را می توانید با توجه به نسبت داده شده تغییر دهید.

به منظور تغییر پایه رنگ موهایتان می توانید از پکیج دکلره استفاده کنید.

تصاویر مدل رنگ مو یخی

رنگ مو با زیبایی و جذابیت چهره شما رابطه مستقیم دارد و شما می توانید با کمک رنگ موها برای چهره خود جوانی و شادابی را به ارمغان بیاورید. در ادامه این بخش انواع تصاویر مدل رنگ موهای یخی را برای شما خانم های خوش سلیقه ایرانی جمع آوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده تصاویر  انواع رنگ مو یخی نهایت لذت را ببرید.

  انواع رنگ موهای یخی رنگ موی یخی تیره مدل موی کوتاه با رنگ مو یخی   رنگ موی دخترانه بخی مدل موی کوتاه با رنگ مو یخی رنگ مو زنانه یخی هایلایت یخی تیره

رنگ مو یخی با تزکیب های مختلف از جمله رنگ موهای خاص برای سنین مختلف استرنگ موی زیبا و متفاوت یخی رنگ موی زیبا یخی رنگ موی ترکیبی یخی رنگ موهای یخی زیبا مدل موی بلند با رنگ موی زیبا یخی   رنگ موی بلوند یخی رنگ موی یخی تیره

فرمول های ترکیبی رنگ موهای یخی و تصاویری از این مدل رنگ موهای زیبا را در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه شما قرار بگیرد و با ایده گرفتن از این مدل های جذاب بتوانید رنگ مویی زیبا را برای موهای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ موها و مدل های رنگ موهای مختلف به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.