دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۴۳ مدل مبل راحتی هلالی شیک با طراحی امروزی

 • محدثه خاکشور
 • ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
 • ۰

مبل راحتی هلالی یکی از مدل های مبل شیک و زیبا می باشد که در عین کاربردی بودن و فراهم ساختن آسایش و راحتی لازم؛ زیبایی و شیک بودن خاصی را به دیزاین منزل شما می بخشد؛ به منظور آشنایی در این مطلب همراه ما باشید.

مبل راحتی هلالی نوعی از انواع مبلمان است که دارای زیبایی ظاهری، راحتی و آسایش لازم، هزینه مقرون به صرفه می باشد, مبل های راحتی گونه ای از کاناپه ها محسوب می شوند که معمولا ۲ نفره تولید می گردند؛ ولی مدل های ۳ نفره و چند نفره آن نیز تولید شده و در بازار موجود است؛ به دنبال تمامی این بیانات چنانچه مبل های هلالی جزو مبلمان های انتخابی شما برای دیزاین منزل نبوده، این مطلب را دنبال کنید؛ پس از مطالعه ی این مطلب و مشاهده ی تصاویر خودتان را آماده ی خرید یک دست مبلمان هلالی می کنید.

تصاویر زیبا و شیکی از مبل راحتی هلالی

قطعا هر موضوع و هر هنر و وسیله ای دارای پیچیدگی خاص خودش می باشد؛ به عنوان مثال وقتی به منظور آشنایی وارد عرصه موسیقی می گذارید؛ از تنوع و گستردگی آن دچار سرگردانی و سرگیجه می شوید؛ به همین صورت است که در عرصه طراحی گستردگی بالایی بوده و شاید پرده ای از ابهام مقابل شناخت کامل را بپوشاند و مجدد دچار همان سرگردانی گردید؛ مبلمان در زمینه طراحی از جمله اجزای مهم و کاربردی می باشد که نقش پررنگ و تاثیر گذاری را در جهت زیبایی و چیدمان و نظم بخشی ایفا می کند؛ مبل نیز به نوبه ی خود از انواع گوناگونی تشکیل شده و تنوع زیادی دارد؛ قطعا برای داشتن یک طراحی شیک و زیبا باید شناخت نسبتا کافی از آن سبک داشته باشید و سپس اقدام به انتخاب و خرید وسایل مورد نظر نمایید؛ این عمل موجب ایجاد هماهنگی لازم میان تمامی وسایل منزل و در نتیجه دیزاینی یکسان و ایده آل می گردد؛ هر کدام از مبلمان زیبایی و جذابیت منحصری دارد که تنها به واسطه ی سلیقه  و انتخاب شما عزیزان به مرحله ی گزینش و خرید می رسند. در ادامه آرگا به طور مختصر لیستی از انواع مبلمان را شرح و در نهایت شما را با مدل مبل راحتی هلالی یکی از مبل های شیک و محبوب آشنا می سازد که کاربردی فراوان داشته است و شاید پیش از این مبلمان منزل شما بوده است.

مبل راحتی به شکل گرد و نیم دایره ای ایده ای نو و جذاب

تصاویر فوق العاده ای از مبل راحتی هلالی

مبلمان زیبا و جذاب راحتی هلالی برای دیزاین منزل

 • نهال بیبی شاپ

با توجه به این موضوع که در زندگی کنونی مبل یکی از لوازم ضروری و تفکیک نشدنی منازل محسوب می شود؛ انتخاب صحیح و مناسب به مهم ترقی می گردد؛ مبلمان ها را در چند مرحله می توان تقسیم بندی نمود؛ به این صورت که در تقسیم بندی اولیه تعداد زیادی از مبلمان معرفی می شود که هر یک از آنها نیز دارای انواع گوناگونی بوده و مجدداد تقسیم می گردند. انواع مبل:

 • مبل چند بخشی
 • مبل کلاسیک
 • مبل راحتی رسمی
 • مبل راحتی برقی
 • مبل تخت خواب شو
 • مبل استیل یا سلطنتی
 • مبل انگلیسی
 • مبل سبک نیمکتی
 • مبل دیوان دو وجهی
 • مبل سبک لاوست
 • مبل فوتون
 • و …..

ایده های زیبای مبل راحتی نیم دایره ای

انواع نمونه های نادر و فوق العاده ی مبل راحتی هلالی

مبلمان هلالی یا همان نیم دایره ای نیز دارای انواع گوناگونی می باشد, مبل های یک نفره؛ دو نفره، چند نفره هلالی که هر کدام دارای رنگ؛ طرح؛ شکل اندازه ای متفاوت بوده است؛ مبلمان های ال شکل هلالی را می توان از زیر مجموعه های مبلمان چند بخشی به حساب آورد. و اما در شرح و توصیف ویژگی ها و مزایا و معایب آن می توان چنین گفت: هر گل یک بویی دارد؛ قطعا هر یک از مدل مبلمان دارای زیبایی و مزیت های خاص خودش است, اما هدف و مبل مورد بحث ما در این لحظه مبل های راحتی به شکل نیم دایره می باشد.

انواع ایده های زیبا و جذاب مبل راحتی نیم دایره

ایده هایی فوق العاده از مبل راحتی نیم دایره

ویژگی ها (مزایا و معایب)

مزایا

مبلمان راحتی همانطور که از نام آن ها پیدا است؛ موجب ایجاد آسایش و راحتی افراد می گردد؛ مبل های هلالی و نیم دایره از نمونه مبل های محبوب و پرکاربرد به خصوص در چیدمان پذیرایی سبک های ایرانی به شمار می رود. طرز قرارگیری مبل ها به این صورت است که میز جلو مبلی در وسط پذیرایی واقع شده و مبل ها گرداگرد آن قرار می گیرند.

روش دیگری نیز برای چیدمان این نوع چیدمان وجود دارد، به این صورت که در گوشه های پنجره و دیوارهای هلالی شکل و قوس دار قرار گرفته و دیزاین می شوند، با این روش بخش های گوناگون محیط به بهترین شکل به کار گرفته می شوند.

یکی دیگر از مزیت های این انتخاب؛ یعنی مبلمان هلالی شکل، همراه بودن راحتی و کاربردی بودن با زیبایی و شیک بودن است، با انتخاب این مدل مبلمان شما در واقع زیبایی و کاربردی بودن را خواهید داشت و هیچ کدام را فدای دیگری نکرده اید.

متنوع بودن و داشتن گوناگونی در ابعاد، طرح، شکل دست شما را برای انتخاب باز می گذارد، که همین موضوع از ویژگی های مثبت و برتری های آن محسوب می گردد.

علاوه بر تمامی این ها شما عزیزان خوش سلیقه می توانید با طراحی منزل خود با استفاده از مبلمان راحتی نیم دایره ای متفاوت تر بدرخشید و هنر خود را بیشتر به رخ اطرافیان خود بکشید؛ دلیل این درخشش را می توان در خاص و نو بودن دانست.

به کارگیری مبل های هلالی شکل موجب شکل گیری صمیمیت و همدلی بیشتر شده و نزدیک شدن افراد خانواده را به مرور زمان رقم خواهد زد.

نمونه هایی زیبا و منحصر از مبلمان راحتی هلالی

مجموعه ای نفیس از مدل مبلمان راحتی هلالی

معایب

هنگام استفاده از این نوع مبلمان به دلیل شکلی که دارند، مصرف مناسبی از محیط نمی شود؛ هدر رفتن محیط به خصوص در منازل کوچک یکی از مشکلاتی است که می توان بیان کرد؛ اما این مشکل را هم می توان برطرف یا کمتر کرد و آن هم اجرای چیدمان صحیح به شکل دایره است که در قسمت بالا توضیح داده شد؛ همچنین می توان برای دیزاین قسمت های خالی و اضافه باقیمانده از مجسمه ها، گلدان ها و سایر وسایل تزیینی بهره ببرید.

گالری زیبایی از مبلمان راحتی هلالی

انواع مدل های شیک و لوکس مبل راحتی هلالی

 مبل های دو نفره و سه نفره هلالی با کوسن های هم رنگ و ست شده برای طراحی پذیرایی و نشیمن

مبل راحتی نیم دایره ای با طرح های زیبا و منحصر به فرد

مبل راحتی نیم دیاره ای ایده آل و دوست داشتنی

مبل هلالی شیک و لاکچری با رنگ های نارنجی و مشکی

مجموعه ای خارق العاده از ایده های مبل راحتی هلالی

نمونه هایی شیک و دلچسب از مبلمان راحتی هلالی

نمونه هایی ناب و دوست داشتنی از مبل راحتی نیم دایره ای

انواع نمونه های نفیس و ناب از مبل راحتی هلالی

مجموعه ای شگفت انگیز و زیبا از مبل راحتی نیم دایره ای

مجموعه ای ایده آل و ناب از مبل راحتی هلالی

ایده هایی زیبا خاص از مبل راحتی نیم دایره ای

مجموعه ای ایده آل از مبل راحتی هلالی

مجموعه ای نفیس از مبل راحتی گرد و نیم دایره

انواع نمونه های زیبا و خارق العاده ی مبل راحتی هلالی

انواع ایده های زیبا و خارق العاده مبل راحتی نیم دایره

مبل ال هلالی با طرح زیبا و شیک

طراحی پذیرایی و نشیمن با استفاده از مبل راحتی هلالی

انواع ایده های زیبا و جذاب مبل راحتی نیم دایره

تصاویر جالب و کاربردی از مبل راحتی نیم دایره ای

ایده هایی زیبا و خارق العاده از مبل راحتی هلالی

مبل هلالی سفید رنگ لوکس و فوق العاده

انواع طرح های زیبا و شیک مبل راحتی هلالی

انواع الگوهای زیبای مبل راحتی نیم دایره

مبل هلالی آبی رنگ با پایه های طلایی براق، شیک و ساده

مجموعه ای دوست داشتنی از مدل های مبل راحتی نیم دایره

مدل هایی زیبا و لوکس از مبلمان راحتی هلالی

ترکیب مبل هلالی با مدل مبل های دیگر برای دیزاین منزل

تصاویر شیک و لاکچری از مدل های مبلمان راحتی هلالی

گالری دوست داشتنی از مدل مبل راحتی هلالی

انواع الگوهای زیبا و خارق العاده مبل راحتی نیم دایره

گالری زیبایی از مبلمان راحتی هلالی

تصاویر لوکس و شیکی از مبل راحتی هلالی

مبل جذاب و مدرن هلالی سه نفره

الگوهایی خارق العاده و خاص مبلمان راحتی هلالی

ایده هایی فوق العاده از مبل راحتی نیم دایره

در حال حاضر با وجود ترویج فرهنگ شهرنشینی کمتر خانه ای پیدا می شود که در طراحی و دیزاین آن از مبلمان استفاده نشده باشد؛ یکی از دغدغه های خانم های خانه دار در زمان های مختلف همچون سال جدید (عید نوروز)، تدارک مهمانی مراسم خواستگاری و عروسی بازسازی طراحی منزل و همچنین انتخاب و تهیه مبلمان جایگزینی شیک و زیبا می باشد؛ ما در این مطلب در کنار شما حضور پیدا کردیم تا در این راه همراه شما بوده باشیم و در حد توان خود کمک شایانی کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.