دسته ها
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

با روایات مختلف تعبیر خواب شلغم آشنا شوید

  • شقایق ایران دوست
  • ۱۶ دی ۱۳۹۹
  • ۰

تعبیر خواب های مهم را تعداد بسیار زیادی از معبران و خواب گذاران معنا می کنند و برخی دیگر از خواب گذاران خواب هایی که اهمیت چندانی ندارد را تعبیر نمی کنند. در ادامه معنای خواب شلغم را برای شما از دیدگاه چندین معبر بیان خواهیم کرد.

دیدن مواد غذایی در خواب امری بسیار طبیعی می باشد زیرا با آن ها بسیار سر و کار داریم و هر دقیقه جلوی چشمان شما هستند.  در ادامه تعبیر خواب شلغم را برایتان بررسی می کنیم.

تعبیر خواب شلغم

تعبیر خواب شلغم

در مطالب قبلی سایر مواد غذایی از جمله تعبیر خواب گوجه فرنگی، تعبیر خواب هویج و تعبیر خواب سیر را برایتان بررسی کردیم. در ادامه می خواهیم شما را با تعبیر یکی از مواد بسیار مهم که برای سرماخوردگی اهمیت بسیاری دارد آشنا کنیم.به طور کلی برخی از معبران شلغم پخته و خام را به یک معنی تعبیر می کنند.

تعبیر منوچهر مطیعی

وی معتقد است که تعبیر این خواب رسیدن به هدف های بد و بدون معنی می داند و بیان می کند که خواب های ماغ چیزهایی را نشان می دهند که ممکن است اتفاق بیفتد. گرفتن شلغم از دیگران تعبیر دیگری دارد و نشان دهنده آن است که ناراحتی فکری های بسیاری برای شما ایجاد می شود. دادن شلغم به دیگران به این معنی می باشد که شما دیگری را ناراحت می کنید و او را می رنجانید بنابراین بهتر است مراقب رفتار و کردار خود باشید تا دیگران را ناراحت نکنید و او را به زحمت ندهید.

دیدگاه مغربی درباره شلغم در خواب چیست؟

جابر مغربی

یکی دیگر از معبران که این خواب را تعبیر کرده است جابر مغربی می باشد. وی اعتقاد دارد که دیدن شلغم پخته در خواب معنای بهتری از نوع خام آن دارد. دور کردن شلغم از خود نشانه ای از دور کردن غم و اندوه از زندگی می باشد.

روایت آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از معبرانی می باشد که تعابیر بسیار زیادی برای این خواب در نظر دارد که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

  • اگر فردی در خواب خود شلغم بخورد یعنی به بیماری بدی مبتلا خواهد شد.
  • اگر فردی در خواب ببیند که در خواب در حال خوردن شلغم است یعنی به زودی دچار نا امیدی و غم و اندوه خواهد شد.
  • افرادی که در خواب خود خواب خریدن شلغم را دیده اند نشانه ای از امید های بدون اساس و پایه آن ها دارد.
  • جدا کردن شلغم ها در خواب برای خریدن آن ها معنی مختلفی دارد. این خواب نشان دهنده این است که باید از فرصت هایی که در اختیارتان می باشد استفاده کنید تا بتوانید به اهدافتان برسید و ثروت مند شوید.
  • اگر فردی که خواب می بیند در حال شلغم کاشتن است دختر بود نشانه ای از این است که با یک مرد خوش چهره و خوش سیما ازدواج می کند و یا مال و اموال بسیاری به او می رسد.
  • اگر شلغمی که در خواب دیده اید بزرگ باشد نشانه ای از آینده بسیار خوب شما می باشد. اگر ناامید هستید بهتر است دست از تلاش نکشید تا به موفقیت برسید و از پیروزی های خود خوشحال شوید.

معنای دیدن شلغم در خواب

کتاب سرزمین رویا ها

این کتاب یکی از مرجع های اصلی برای تعبیر خواب می باشد و سه تعبیر برای این خواب در نظر گرفته است. به طور کلی این خواب را عذاب و رنج می داند، خوردن شلغم نشانه ای از پیروزی در نقشه های شما است و کاشتن شلغم نشان دهنده این است که سلامتی شما به خطر خواهد افتاد بهتر است مراقب خود باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.