دسته ها
دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

تعبیر خواب خوابیدن و استراحت کردن چیست؟

 • شقایق ایران دوست
 • ۳ دی ۱۳۹۹
 • ۰

معنا دادن به خواب ها از ابتدایی ترین کار هایی می باشد که مردم از گذشته تاکنون انجام می دهند و همچنین خواب های بسیار زیادی تعبیر شده است. در واقع این کار اعتقاد مردم را بر روح انسان نشان می دهد.

تعبیر خواب خوابیدن در خواب کمی پیچیده می باشد و از منظر های گوناگونی مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه این خواب را برای شما بیان می کنیم.

خوابیدن در خواب چه معنایی دارد؟

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

تعبیر خواب خوابیدن به صورت کلی

در مطالب پیشین شما را با تعبیر خواب خندیدن و تعبیر خواب قیامت آشنا کردیم و در ادامه قصد داریم شما را با معنای خوابیدن در خواب آشنا کنیم. این خواب بر اساس جزئیاتی که دارد تعبیر می شود. در واقع این خواب ممکن است خوابیدن با نا محرم، خوابیدن فردی دیگر و …. باشد بنابراین تعابیر هر کدام بسیار متفاوت است.

 • خوابیدن در خواب می توان نشانه ای از خستگی روزانه شما باشد که شما آن را در خواب هم احساس می کنید.
 • گاهی این خواب نشانه ای از نا آگاهی است و نشان می دهد که شما دوست ندارید آن چه را که در اطرافتان می گذرد بدانید.
 • خوابیدن در خواب به صورت از دست دادن فرصت ها نیز تعبیر می شود.
 • خوابیدن در خواب گاهی نشانه ای از بی توجهی های شما نسبت به اطرافتان می باشد. در واقع شما با این کار سعی می کنید آرامش خود را افزایش دهید.
 • اگر ببینید افراد دیگری در خواب هستند نشانه ای از کار های پنهانی شما است و اگر آن ها این موضوع را بدانند از شما بسیار ناراحت خواهند شد.
 • اگر پدر و مادر شما در خواب می باشند نشانه از نا آگاهی آن ها می باشد و شما باید آن ها را از مسائلی که خبر ندارند آگاه کنید.

خوابیدن در قایق و معنای آن

خوابیدن در قایق

یکی از خواب هایی که ممکن است در خواب ببینید خوابیدن در قایق می باشد. این خواب نشانه ای از این می باشد که شما یک دوره سخت از زندگی خود پشت سر گذاشته اید. خوابیدن در قایق هم معنای خوبی دارد و هم می تواند تعبیر بدی داشته باشد. در واقع تعبیر خوب این  خواب بیان می کند که شما هر آنچه در زندگیتان رخ داده است را درک می کنید و معنای بد آن این است که شما بسیار ناامید هستید و افسرده خواهید شد.

خوابیدن روی بالکن

اگر فردی در خواب خود ببیند که روی بالکن و یا بهار خواب خانه ای به خواب رفته است نشانه ای از این می باشد که به آرامش رسیده است و از این آرامش نهایت لذت را می برد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

خوابیدن فردی روی تخت شما

تعبیر خواب خوابیدن فردی روی تخت شما یک نوع هشدار برایتان به حساب می آید.  در واقع برخی از افراد سعی دارند شما را فریب بدهند و وسوسه کنند که از راه های نادرست به اهدافتان نزدیک شوید بنابراین باید در برخورد با دیگران بسیار محتاط باشید و نگذارید افکار و کار های دیگران بر زندگی شما تاثیراتی منفی بگذارند.

خوابیدن با قرص خواب

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است ببینید این است که با کمک قرص خواب خوابیده اید. در واقع این خواب بیان می کند که در زندگی شما اتفاقی افتاده است و شما دوست ندارید به آن فکر کنید. این خواب بیان می کند که شما به دنبال آرامش هستید بنابراین باید توجه بسیار زیادی به اطرافتان داشته باشید و برای بدست آوردن آرامش دست به خطا های جبران ناپذیری نزنید.

خواب آلودگی در خواب

خواب آلودگی در خواب

اگر فردی در خواب خود را خواب آلوده ببیند بدین معنا است که فرصت های بسیار خوبی را از دست داده است و برای این فرصت ها غصه می خورد و نا امید شده است. این خواب هم به شما هشدار هایی می دهد که بیش تر به اطرافتان دقت کنید. البته این خواب معنای دیگری هم دارد که نشانه ای از نداشتن دانش و تجربه درباره موضوعات خاص می باشد.

تنبلی و ماجراجویی

لوک اویتنهاو درباره این خواب بیان می کند که اگر فردی خود را در خانه ببیند که خوابیده است نشانه ای تنبلی اوست و در صورتی که در یک آلاچیق به خواب رفته باشد نشانه ای از روح ماجراجو و سرکش او می باشد.

خوابیدن با نا محرم

برخی از معبران بر این باور می باشند که تعبیر خواب خوابیدن با دیگران  و تعبیر خواب ارتباط داشتن با نا محرم نشانه ای از این می باشد که در وضعیتی بد گرفتار شده اید. در واقع این وضعیت شما را وادار می کند تا اشتباهات دیگران را نا دیده بگیرید. این مسائلی که برای شما ایجاد می شود مربوط به شخصی می باشد که با او خوابیده بودید.

خوابیدن با دوست ها

این روز ها دوست پسر داشتن و یا داشتن دوست دختر در بین جوانان امری رایج می باشد و اگر شما خواب ببینید که با آن ها خوابیده اید نشانه ای از مشکلات شما با آن ها است. در واقع مشکلاتی که بین شما و آن ها وجود دارد که دلایل بسیار متعددی از جمله خون سرد بودن و عدم مسئولیت پذیری ایجاد شده است.

تعبیر خواب خوابیدن

خوابیدن گربه

خوابیدن گربه در خواب می تواند نشانه ای از آرامش و صلح در زندگی باشد. اگر این خواب را دیده اید باید بدانید که یک دوره بسیار شاد از زندگی شما در حال وقوع می باشد.

خوابیدن در مکان های متفاوت

خوابیدن در خانه را برایتان بررسی کردیم اما باید بدانید که خوابیدن در مکان های دیگری نیز تعبیر هایی به همراه دارد که عبارت است از :

 • خوابیدن در خیابان و یا مکانی خارج از خانه نشانه ای از از دست دادن یک فرصت کاری است. باید حواستان را بعد از دیدن این خواب به طور کلی جمع کنید و از فرصت های که برایتان ایجاد می شود استفاده کنید. البته این خواب نشانه ای از به پایان رسیدن روابط عاشقانه شما نیز می باشد.
 • خوابیدن در منزل دیگری نشان می دهد که شما بسیار حسود می باشید و به موقعیت های دیگران حسادت می ورزید.
 • خوابیدن در قبرستان نشان می دهد که در روابط خود دچار مشکلاتی شده اید. در واقع این خواب نشانه ای درگیری شما با دوستان و اطرافیان می باشد که به مشکلی بزرگ تعبیر شده است. بعد از دیدن این خواب باید در رفتار های خود تجدید نظر کنید تا بتوانید مشکلات را رفع کنید و دوباره با دیگران روابط خوبی برقرار کنید.
 • خوابیدن در پارک نشانه ای رفتن به مسافرت می باشد.
 • تعبیر خواب خوابیدن در هتل خوابی بسیار خوب می باشد و معنای بسیار خوبی دارد. باید بدانید که این خواب بیان می کند که به آرزو هایتان خواهید رسید پس از تلاش کردن دست یر ندارید.
 • خوابیدن در واگن قطار نشانه ای روابط تجاری می باشد. باید دقت داشته باشید که این خواب به صورت کلی به معنای هشدار می باشد بنابراین بهتر است با دقت و احتیاط بیش تری عمل کنید تا در این روابط موفقیت بیش تری بدست آورید و کار هایتان با یک اشتباه کوچک خراب نشود.

خوابیدن در کنار معشوق نشانه ای مشکلات می باشد.

خوابیدن در تابوت

یکی از خواب هایی که ممکن است ببینید و از دیدن آن وحشت زده شوید خوابیدن در تابوت است. این خواب بیانگر این است که شما به دنبال لحضات بسیار خوبی می باشید اما نمی توانید با آرامش به آن لحظه ها برسید. اگر شما بیمار بودید و این خواب را دیدید باید بدانید که مشکلاتی بر سر راه شما قرار دارد و می تواند سلامتی و جان شما را به خطر بیندازد.

خوابیدن در کنار معشوق

یکی از بهترین خواب هایی که می توانید ببینید خوابیدن در کنار معشوق می باشد. ولی باید بدانید که این خواب نشانه ای از مشکلات جدی در میان شما می باشد. برای بهتر شدن روابط خود باید تلاش کنید در غیر این صورت با مشکلات بزرگ تری مواجه خواهید شد که حل کردن آن ها بسیار دشوار است و گاها ممکن است کار شما به جدایی کشیده شود بنابراین بهتر است هشدار هایی که خواب به شما می دهد را جدی بگیرید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.