دسته ها
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

تصاویر تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم کن

 • یلدا محمدی
 • ۳ خرداد ۱۳۹۵
 • ۶

جدیدترین مجموعه عکس ها و تصاویر تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی در جشنواره کن را در این مطلب مشاهده نموده و از تماشای عکس های جدید و زیبای وی در فرانسه با لباس های متفاوت و جالب در کنار شهاب حسینی و اصغر فرهادی لذت ببرید.

مجموعه ایی از تصاویر تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی در فرانسه را در این مطلب گرداوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید. این عکس های زیبا مربوط به حضور ترانه علیدوستی و عوامل فیلم فروشنده در جشنواره فیلم کن می باشد که این فیلم مفتخر به دریافت جوایز ارزنده ایی شد. در ادامه ضمن مشاهده عکس های جدید و زیبای ترانه علیدوستی در کنار شهاب حسینی و اصغر فرهادی، با جزئیات این جشنواره نیز بیشتر آشنا شوید.

عکس تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی :

فیلم سینمایی فروشنده به عنوان نماینده سینمای ایرانی در جشنواره فیلم کن شرکت نمود. ترانه علیدوستی، شهاب حسینی و اصغر فرهادی از جمله عوامل فیلم فروشنده بودند که در این جشنواره شرکت نمودند. این افراد با ظاهری آراسته و مناسب بر روی فرش قرمز جشنواره حضور یافتند. در این راستا تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی تبدیل به یکی از سوژه های جالب و قابل توجه شده است که نظرات متفاوتی در رابطه با ظاهر و لباس وی مطرح شده است. مطمئنا ترانه علیدوستی با توجه به شرایط جشنواره و همچنین به دلیل رعایت شئونات اسلامی این لباس ها را انتخاب نموده است، با این حال مورد انتقاد و همچنین تعریف و تمجید برخی واقع شده است. تصاویر زیر مربوط به اولین روز جشنواره و حضور ترانه علیدوستی به همراه اصغر فرهادی و شهاب حسینی می باشد که مورد استقبال مسئولان جشنواره قرار گرفتند.

تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی عکس جدید ترانه علیدوستی تیپ جدید ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم کن لباس جدید ترانه علیدوستی تیپ جدید ترانه علیدوستی

در دیگر روزهای جشنواره فیلم کن نیز این بازیگران توانمند حضور داشتند و شهاب حسینی موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد و همچنین جایزه بهترین فیلمنامه نیز به اصغر فرهادی اهدا شد. در ادامه عکس های دیگر تیپ های جدید ترانه علیدوستی را در روزهای پایانی جشنواره فیلم کن ملاحظه می فرمایید که هر یک از جذابیت خاصی برخوردارند.

تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی تیپ های ترانه علیدوستی تیپ ترانه علیدوستی در فرانسه عکس ترانه علیدوستی با لباس متفاوت تیپ جدید ترانه علیدوستی عکس ترانه علیدوستی با شهاب حسینی در فرانسه عکس زیبای ترانه علیدوستیتیپ متفاوت ترانه علیدوستی

امیدواریم از مشاهده تیپ های متفاوت ترانه علیدوستی در فرانسه و برای حضور در جشنواره فیلم کن لذت برده باشید. با آرزوی موفقیت روز افزور برای عوامل فیلم سینمای فروشنده، از شما دعوت می نماییم از دیگر عکس ها و تصاویر جدید ترانه علیدوستی دیدن فرمایید.

 • آرون گروپس

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۶ دیدگاه برای این نوشته
 • ه گفت:

  حالا خوبه جایزه مال شهاب بود . اگه خودش جایزه میگرفت دیگه چیکار میکرد؟

 • ایرانی گفت:

  حیف که ایرانی

 • ناشناس گفت:

  آبروی ایرانیها رو برده با اون بی حجابیش۰

 • زهرا گفت:

  شما الگو همه ایرانیایین زشته بخدا کسی اونجا شما رو نمیبینه درست
  اما خدا که هست …..
  من اونقدرشم آدم مذهبی نیستم خودمم در حدی نمیدونم که بخوام توهین کنم اما بازم یکم آدم باجنبه باشه خوبه والااا..
  ن اینکه تو چهار تا اجنبی ……..

 • فاطمه گفت:

  کی گفته اینا الگو ما هستن؟!
  تو رو خدا این حرفها رو نزنید این بازیگرا هوایی میشن!
  یه وقت باور میکنن الگو هستن!
  آدم که قطع نیست
  اون یه تیکه شال هم مینداختی خیال خودت و همه رو راحت میکردی
  چه تحفه ای هستن این بازیگرا من نمیدونم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *