دسته ها
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

مدل خط چشم جدید زنانه و دخترانه فوق العاده زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۳ خرداد ۱۳۹۵
  • ۰

یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین موارد در زیبایی چشم ها مدل خط چشم است. در این مطلب مجموعه ای بی نظیر و متفاوت از مدل خط چشم جدید را در اختیار شما خانم های زیبا و خوش سلیقه ایرانی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند تان قرار بگیرند.

اگر خط چشم را به طور صحیحی بر روی پلک های خود بکشید زیبایی و جذابیت چشم های شما چندین برابر می شود و علاوه بر این با کشیدن یک خط چشم مناسب مژه های شما ضخیم تر از حد معمولی شان به نظر خواهند رسید. مدلهای خط چشم جدید دخترانه و زنانه را در این مطلب ملاحظه خواهید کرد.

خط چشم کشیدن نیازمند مهارت و استعداد است و شما می توانید با کسب مهارت کافی در این زمینه با کشیدن خط چشم های زیبایی به چشم هایتان فرم و حالت خاص و بی نظیری را بدهید. در این مطلب ما قصد داریم تا شما را انواع مدلهای خط چشم جدید فوق العاده زیبا آشنا سازیم.

انواع مدل های خط چشم

  • بلج

تصاویر انواع مدل خط چشم جدید زنانه

خط چشم بر روی خط مژه ها در قسمت بالایی چشم ها کشیده می شود و شما می توانید از انواع رنگ های قهوه ای و مشکی و سبز و آبی و … برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. در هنگام انتخاب خط چشم حساسیت زیادی را به خرج دهید زیرا ممکن است با یک انتخاب غلط زیبایی و جذابیت چشم های شما از بین بروند. شما می توانید برای کشیدن خط چشم جدید و متفاوت از انواع مدلهای ساده و دنباله دار و گربه ای و … خط چشم استفاده کنید.

مدل سایه چشم و خط چشم مدل خط چشم ساده
اگر می خواهید چشم هایتان فرم و حالت طبیعی خود را حفظ کند می توانید از مدل خط چشم ساده ای در بالای خط میه های خود استفاده کنید و بهتر است که خط چشم را در پایین چشم های خود نکشید زیرا چشم هایتان فرم و حالت طبیعی خود را از دست می دهند.

خط چشم دخترانه

تصاویری از مدل خط چشم زنانه جدید را در ادامه این مطلب ارائه داده ایم که شما می توانید با مشاهده این مدل ها زیباترین خط چشم را بر روی پلک چشم های خود بکشید.

مدل سایه چشم و خط چشم مدل خط چشم جدید زنانه خط چشم ساده زنانه و دخترانه خط چشم زیبا و متفاوت مدل خط چشم زیبا و متفاوت انواع خط چشم های جدید و زیبا

مدل خط چشم خط چشم زنانه دنباله دار مدل خط چشم زیبا آموزش کشیدن خط چشم

جدیدترین مدل خط چشم دخترانه ساده

علاوه بر طرح خط چشم، رنگ خط چشم نیز در حالت و فرم چشم های شما تاثیر گذار است. رنگ سیاه خط چشم برای همه خانم ها مناسب است و بیشتر خانم ها به استفاده از رنگ های سیاه خط چشم علاقه مند هستند.

مدل سایه ساده و خط چشم ساده چشم

مدل خط چشم دخترانه

رنگ قهوه ای خط چشم نیز رنگی مناسب برای آرایش روز است و اگر پوست سفید و موهای بلوندی دارید این رنگ خط چشم می تواند برای انتخاب رنگ خط چشم شما ایده خوبی باشد. رنگ های روشن خط چشم مانند ارغوانی و سبز و قرمز و آبی و نقره ای برای آرایش شب شما می تواند ایده خوبی باشد این رنگ خط چشم ها برای استفاده شما در باشگاه ها و کلوپ ها می تواند مناسب باشد.

مدل های خط چشم زنانه

مدل خط چشم دخترانه با جدیدترین متد های روز را در این مطلب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

مدل خط چشم جدید و شیک مدل سایه چشم و خط چشم دخترانه مدل ساده خط چشم خط چشم ساده مدل خط چشم جدید دخترانه خط چشم دخترانه خط چشم زیبا و متفاوت

خط چشم زیبا خط چشم ساده

مدل خط چشم جدید برای انواع چشم های مختلف را در این مطلب ملاحظه کردید شما می توانید با الگو برداری از این مدل ها خط چشم زیبایی را برای خود انتخاب کنید. اگر در کشیدن خط چشم مهارت کافی را ندارید می توانید با تمرین زیاد در کشیدن خط چشم تبحر لازم را بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.